Кафедра режисури та хореографії

  • Про кафедру
  • Історія кафедри
  • Стратегія
  • Співробітники
  • Навчальні курси
  • Викладацький розклад
  • Методичні матеріали
  • Дослідження
  • Дистанційне навчання
  • Практики
  • Звіти
  • Новини

 

Кафедра режисури та хореографії почала стрімко розвиватись, завдяки вдало підібраному складу висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, на даний момент їх кількість становить понад 50, більшість з них є народними та заслуженими артистами України, заслуженими працівниками культури, діячами мистецтв, викладачами з вченими званнями та науковими ступенями. На кафедрі навчається понад сто студентів з всіх регіонів України. При кафедрі засновано навчально-професійний Театр танцю, творчі-лабораторій та ансамблі класичного, народного, сучасного, бального танцю та контактної імпровізації, репертуар яких становить більше 50 хореографічних композицій та танцювальних номерів.

Результатом випускних екзаменів стають одноактні хореографічні вистави, які створюють студенти випускники під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри режисури та хореографії. Щороку вистави представлені до огляду широкої громадськості на кращих сценах міста Львова Львівського національного академічного театру опери та балету  імені Соломії Крушельницької та  Львівського національного українського драматичного театру іммені М.Заньковецької, більшість з яких високо оцінені представниками мистецьких Кафедра з 2010 року виступає співорганізатором міжнародного конкурсу сучасного хореографічного мистецтва «Super dance» та Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “Відлуння” (організатор і директор доц. О. Плахотнюк). Учасниками конкурсу були представники таких країн як: Білорусія, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Росія, Франція, Чехія та України. Конкурс відбувається раз в два роки за танцювальними напрямами сучасного хореографічного мистецтва – хіп-хоп, диско, брейк-денс, джаз-фанк, крамп, джаз-танець, фольк-джаз танець, афро-джаз танець, бродвей-джаз танець, джаз-модерн танець, контемпорарі джаз-танець (contemporary jazz dance), модерн танець, contemporary dance, контактна імпровізація (contacts improvisation) та інші. У рамках міжнародного конкурсу проводяться різноманітні культурно-мистецькі акції; науково-практичні конференції; методичні об’єднання хореографів; міжнародні майстер-класи з сучасного хореографічного мистецтва, виступи театрів танцю.

Науковою темою кафедри режисури та хореографії, що її виконують в рамках робочого часу є: «Проблематика хореографічної освіти і науки в Україні: теорія і історія хореографічної культури – «Хореологія» як мистецтвознавча наука».

IMG_0046В рамках даної наукової роботи кафедрою систематично проводяться науково-методичні семінари і засідання методичної ради професорсько-викладацької складу кафедри. Кафедра організовує та проводить всеукраїнські та міжнародні науково-практичні конференції з даної наукової проблематики. Організовано студентський науковий гурток (науковий куратор – доц. О. Плахотнюк), результатом роботи студентського наукового гуртка є щорічні всеукраїнські науково-практичні конференції і випуск збірника наукових статей «Хореографічна культура – мистецькі виміри» (№ 1 – 2013 р.; № 2 – 2014 р. № 3 – 2015 р. № 4 – 2017 р. № 5 – 2017 р. № 6 – 2018 р. № 7 – 2019 р).

У січні 2013 року доценти кафедри режисури та хореографії Олег Петрик та Денис Шариков розробили паспорт спеціальності «Хореографічне мистецтво (Хореологія)», з метою забезпечення можливості наукових досліджень та захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора наук у галузі мистецтвознавства за спеціальністю «Хореографічне мистецтво». Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 16 травня 2014 року затверджено паспорт наукової спеціальності 17.00.08 «Хореографічне мистецтво», за основу якого взято саме пропозиції кафедри режисури та хореографії (наказ МОН України від 26.05.2014 № 642).

 

Асоціація випускників спеціальності Хореографія кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка

Асоціація випускників спеціальності Хореографія кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка. Комунікація з випускниками Львівського університету різних років є чудовою можливість вивчити проблематику хореографічного мистецтва та освіти сьогодення.

Кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка анонсує об’єднання випускників спеціальності Хореографія всіх років.

Один із шляхів покрашення нашого спілкування це група в соціальній мережі.

Головою Асоціації випускників спеціальності 024 Хореографія кафедри режисури та хореографії є представниця першого випуску хореографів ЛНУ ім. Івана Франка Надія Кіптілова та випускниця 2020 року Іванна Костур.

Ціль нашої асоціації це підтримка випускників у реалізації своїх проєктів, вивчення Вашого професійного досвіду, залучення Вас до освітнього процесу, врахування Ваших пропозицій щодо покращення надання якісних освітніх послух для теперішніх здобувачів вищої освіти.

Один із шляхів це залучення до опитувань яке вже проводимо.

Перехід до Анкети-опитування випускника кафедри режисури та хореографії за посиланням:

 

Історія кафедри режисури та хореографії

 

  • Кафедру засновано у Львівському національному університеті імені Івана Франка в 2002 році з ініціативи ректора Університету, професора Івана Вакарчука та за підтримки філологічного факультету. У 2011 році у зв’язку з ліцензуванням нового напрямку підготовки «Хореографія» кафедру режисури перейменовано у кафедру режисури та хореографії.
  • На кафедрі готують фахівців за спеціальністю «Режисура драматичного театру» та «Хореографія». Завідувач кафедри – народний артист України, художній керівник Львівського національного театру ім. М. Заньковецької, голова Львівського міжобласного відділення НСТД України, член-кореспондент АМУ, доцент, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка – Федір Миколайович Стригун.
  • До навчального процесу на кафедрі залучені кращі фахівці Львова, народні та заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені працівники культури України.
  • У 2010 році з ініціативи провідного соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Олега Петрика у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті культури і мистецтв було започатковано вищу освіту у сфері хореографічного мистецтва – ліцензування спеціальності 024 «Хореографія» галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за освітньо-професійним рівнем «Бакалавр».
  • Цього ж року відбувся перший набір студентів на І-й курс (на базі повної середньої освіти) та на ІІІ-й курс (на базі середньої спеціальної освіти, диплом молодшого спеціаліста), які отримують кваліфікацію «Бакалавр   хореографії».
  • У червні 2012 року ліцензовано спеціальність 7.02020201 «Хореографія» за ОКР «Спеціаліст» денної форми навчання, що дало можливість присвоювати випускникам кваліфікацію «Хореограф. Викладач хореографічних дисциплін. Балетмейстер-постановник».
  • У травні 2013 року ліцензовано напрям підготовки 6.020202 «Хореографія» за ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання. Набір на заочну форму навчання проводиться на базі середньої спеціальної освіти (диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра).
  • У  2016 року ліцензовано напрям підготовки 024 «Хореографія» за ОП «магістр» денна/заочної форми навчання. Набір  навчання проводиться на основі диплому бакалавра.
  • У 2019 році в перше в Україні відрито набір за освітнім рівнем доктор філософії по спеціальності 024 “Хореографія” та здійснено набір у аспірантуру по спеціальності 024 Хореографія.

Стратегія розвитку кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка на 2021-2025 рр.

Концепція освітньо-наукових проєктів та мистецько-творчих форумів з хореографічного мистецтва 

 

Стратегічне завдання кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка – якісна підготовка фахівців нового по коління, створення гідних умов для навчання і праці студентів та викладачів у освітньо-науковому та творчо-мистецькому академічному середовищі – відповідно до законодавства України.

Головні засади діяльності:

  • повага до особистості студента, викладача, працівника кафедри режисури та хореографії;
  • дотримання правил академічної етики;
  • збереження культурних та мистецько-творчих традицій у осмисленому поєднанні з новаторськими підходами та ідеями;
  • сприяння творчій ініціативі розвитку культурно-мистецьких науково-педагогічних традицій;
  • чіткий розподіл повноважень та відповідальності посадових осіб кафедри режисури та хореографії;
  • прозорість, дисциплінованість, обґрунтованість, послідовність у поєднанні з особистою та колективною відповідальністю щодо прийняття рішень;
  • створення необхідних умов для творчого, професійного, наукового зростання студентів, аспірантів та професорсько-викладацького складу кафедри режисури та хореографії;
  • навчально-методична робота, впровадження нових освітніх технологій та участь кафедри в міжнародних освітніх проектах;
  • наукова робота та міжнародне наукове співробітництво;
  • профорієнтаційна робота, співпраця з працедавцями та працевлаштування випускників, реклама кафедри на ринку освітніх та культурно-мистецьких послуг;
  • удосконалення та покращення матеріально-технічної бази освітнього процесу;
  • підтримка студентського самоврядування та забезпечення його подальшої участі у роботі кафедри
  • покращення якісного складу науково-педагогічного персоналу кафедри режисури та хореографії з метою забезпечення вимог до надання освітніх послуг у сфері вищої освіти;
  • відкриття Освітньої програми творчої аспірантури та асистентури-стажування за спеціальністю 024 Хореографія з присудження ступеня доктора мистецтва;
  • розвиток співпраці з роботодавцями з метою врахування якісних параметрів підготовки фахівців у галузі культури і мистецтв;.
  • активне і результативне залучення студентів до участі в конкурсах, олімпіадах;
  • проведення постійно діючого кафедрального науково-методичного семінару з залученням науковців з інших ЗВО та роботодавців у тому числі в onlinе-режимі;
  • розширення діяльності Асоціації випускників кафедри режисури та хореографії за ініціативи групи випускників та підтримки ректорату;
  • регулярне поповнення бібліотечного фонду університету фаховою літературою;
  • створення костюмного фонду навчального курсу з дисциплін «Ансамбль», «Мистецтво балетмейстера», творчих лабораторій, Ансамблю українського та народного танцю «Прем’єра» кафедри режисури та хореографії.
№ з/п Пункти плану розвитку Індикатори та показники досягнення Термін
1. Управління та інформація
1.1 Узгодження освітньо-наукову та творчо-мистецькому структуру кафедри з новими освітніми потребами і запитами Освітні проекти жовтень 2020  року – грудень 2015 року
1.2 Побудова системи електронного документообігу на рівні кафедри, інтеграція з загльноуніверситетською системою документообігу Система деканат Упродовж всього періоду
1.3 Забезпечення розбудови репозитарію публікацій викладачів кафедри Репозитарій Упродовж всього періоду
1.4 Забезпечення сталого розвитку web-ресурсів кафедри Стан web-ресурсів Упродовж всього періоду
1.5 Розвиток системи електронного навчання, формування онлайн середовища з потрібною кількістю електронних навчальних курсів Е-курси жовтень 2020  року – грудень 2015 року
1.6 Формування набору електронних методичних матеріалів, посібників, підручників на основі Положення про електронні видання Університету Е-видання жовтень 2020  року – грудень 2015 року
1.7 Сприяння підвищенню кваліфікації працівників у сфері цифрових компетенцій Виконання плану підвищення Упродовж всього періоду
1.8 Розроблення маркетингової стратегії та рекламної кампанії кафедри у складі факультету, розширення промоції освітніх і наукових платних послуг Положення Упродовж всього періоду
1.9 Участь працівників у формуванні єдиного інформаційного простору Університету через наповнення бази даних та розширення функціоналу інформаційної системи управління навчальним процесом, ведення особистих кабінетів викладачів Е-кабінети Упродовж всього періоду
1.10 Впровадження заходів з безпеки життєдіяльності та протипожежної охорони Упродовж всього періоду
2. Міжнародна діяльність
2.1 Зростання показника участі студентів, аспірантів, професорсько-викладацького складу кафедри у програмах міжнародної академічної мобільності Промоції і участь у програмах Упродовж всього періоду
2.3 Продовження співпраці з Міжнародною радою танцю ЮНЕСКО Промоції і участь у програмах Упродовж всього періоду
2.4 Сприяння стажуванню науково-педагогічних і наукових працівників за кордоном. Звіти про стажування Упродовж всього періоду
2.5 Запровадження разом із партнерськими закладами вищої освіти спільних програм подвійних дипломів, зокрема на магістерському і PhD рівнях Угоди про співпрацю Упродовж всього періоду
2.6 Сприяння розробці та втіленню короткотермінових міжнародних програм (літні школи, наукові та навчальні візити тощо) із залученням іноземних та українських студентів та з можливістю для українських і іноземних студентів отримувати кредити за участь у таких програмах Угоди про співпрацю, програми Упродовж всього періоду
2.7 Ініціювання спільних міжнародних освітніх проектів із залученням фінансової підтримки провідних міжнародних фондів і фундацій Освітні проекти Упродовж всього періоду
2.8 Сприяння проходження стажування студентів та аспірантів в іноземних компаніях та міжнародних організаціях Звіти про стажування Упродовж всього періоду
2.9 Розширення практики залучення іноземних викладачів до освітнього процесу в Університеті Звіти про виконання Упродовж всього періоду
3. Освітня діяльність
3.1 Впровадження курсів іноземними мовами Курси Упродовж всього періоду
3.2 Здійснення регулярних обмінів досвідом між викладачами та дослідниками Університету, які реалізують міжнародні проекти та проведення тренінгів щодо участі у міжнародних грантових проектах Участь в тренінгах Упродовж всього періоду
3.3 Формування, перегляд діючих та впроваджування актуальних змін до освітніх (освітньо-наукових, освітньо-професійних) програм зі залученням стейкхолдерів (роботодавців, випускників, студентів) та з урахуванням потреб ринку праці. Освітні програми Упродовж всього періоду
3.4 Розширення можливостей індивідуальних навчальних траєкторій студентів через вибіркові курси і гнучкі сертифіковані програми. Вибіркові курси Упродовж всього періоду
3.4 Модернізація аудиторного фонду кафедри, обладнання аудиторій та танцювальних залів сучасною комп’ютерною та аудіо-відео технікою для ефективного використання інформаційних технологій у навчальному процесі. Університетські обладнані балетні зали та аудиторії Упродовж всього періоду
3.5 Створення на кафедрі вільного студентського простору для самостійної творчої роботи студентів у позааудиторний час Простір для самостійної роботи студентів Упродовж всього періоду
3.6 Актуалізація освітніх магістерських програм ОП магістр Упродовж всього періоду
3.7 Проведення регулярного внутрішньо-кафедрального університетського рейтингування викладачів. Рейтинг викладачів Упродовж всього періоду
3.8 Організація самостійної роботи студентів Методичні рекомендації Упродовж всього періоду
4. Наукова діяльність
4.1 Збільшення кількості статей у журналах з імпакт-фактором і міжнародних патентів завдяки різним формам стимулювання. Статті Упродовж всього періоду
4.2 Забезпечення вільного доступу до спеціалізованих та універсальних наукометричних баз даних. Доступ до УНБ Упродовж всього періоду
4.3 Розширення можливостей для стажування наукових працівників у провідних зарубіжних науково-дослідних установах Угоди про співпрацю Упродовж всього періоду
4.4 Запрошення іноземних фахівців для освітньої та наукової діяльності. Угоди про співпрацю, розклад лекцій Упродовж всього періоду
4.5 Забезпечення в Науковій бібліотеці Університету виданнями хореографічного спрямування в тому числі е-видань. Каталог, доступ до ресурсів Упродовж всього періоду
4.6 Організація та проведення всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій. Програма конференції Упродовж всього періоду
4.7 Організація систематичного проведення науково-методичних семінарів кафедри. Протоколи Упродовж всього періоду
5. Виховна робота
5.1 Реалізація Концепції національного виховання молодої людини з активною життєвою позицією (залучення студентів до національно-патріотичних заходів та акцій Університету, організація зустрічей з відомими вченими і громадськими діячами). Виховні заходи Упродовж всього періоду
5.2 Активізація роботи порадників академгруп. Плани та звіти про роботу Упродовж всього періоду
5.3 Співпраця зі студентським самоврядуванням у плануванні та проведенні виховних заходів, організації студентського дозвілля. Проекти Упродовж всього періоду
5.4 Створення костюмного фонду навчального курсу з дисциплін «Ансамбль», «Мистецтво балетмейстера», творчих лабораторій, Ансамблю українського та народного танцю «Прем’єра» кафедри режисури та хореографії. Костюмний фонд Упродовж всього періоду
5.5 Організація діяльності творчих осередків кафедри

–        Балетного театру «Прем’єра»

–          Українського фольк-балет театру «Прем’єра»;

–          Театру сучасного танцю «Тіло»;

–          Театру з мистецтва балетмейстера;

–          Студентського театру танцю;

–          Ансамблю класичного танцю;

–          Ансамблю українського танцю.

Концертна програма Упродовж всього періоду
6. Профорієнтаційна робота
6.1 Проведення Днів відкритих дверей та організація зустрічей онлайн з учнями ЗНЗ. День відкритих дверей Упродовж всього періоду
6.2 Організація гастрольно-концертних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді. Виїзди у школи, гімназії, ліцеї з лекціями і демонстрацією презентаційного матеріалу щодо історії та сучасної діяльності кафедри Концерти Упродовж всього періоду
6.3 Публікації у ЗМІ, Інтернет та підготовка інформаційних буклетів про історію, напрями підготовки, спеціальності кафедри та можливість працевлаштування після його закінчення. Публікації Упродовж всього періоду
6.4 Організація та проведення фестивалів та конкурсів з хореографічного мистецтва для учнівської молоді. Фестивалі, конкурси Раз на рік
6.5 Організація та проведення майстер класів для учнівської молоді. Майстер-класи Упродовж всього періоду
6.7 Розміщення на інтернет-сторінці факультету інформації для абітурієнтів про навчальне, мистецьке життя, напрями навчальної, наукової та творчої діяльності кафедри. Інтернет сторінка Упродовж всього періоду

 

Затверджено на засіданні кафедри режисури та хореографії

(Протокол № 6 від 21 листопада 2019 року

 

Доповнення 2021 року

до стратегії розвитку кафедри режисури та хореографії

факультету культури і мистецтв

Львівського національного університету імені Івана Франка

на 2020-2025 рр.

 

№ з/п Пункти плану розвитку Індикатори та показники досягнення Термін
1.Управління та інформатизація
1.1 Узгодження управлінської структури кафедри відповідно до вимог організації навчального процесу Штатний розпис факультету і кафедр Упродовж усього періоду
1.2 Побудова системи електронного документообігу на рівні кафедри, факультету, інтеграція з загльноуніверситетською системою документообігу Система «Деканат» Упродовж усього періоду
1.3 Забезпечення розбудови репозитарію публікацій викладачів репозитарій Упродовж усього періоду
1.4 Забезпечення сталого розвитку web-ресурсів кафедри Стан ресурсів Упродовж усього періоду
1.5 Розвиток системи електронного навчання, формування онлайн середовища з потрібною кількістю електронних навчальних курсів Е-курси Упродовж усього періоду
1.6 Формування набору електронних методичних матеріалів, посібників, підручників на основі Положення про електронні видання Університету Е-видання Упродовж усього періоду
1.7 Сприяння підвищенню кваліфікації працівників у сфері цифрових компетенцій Виконання плану підв.кв. НПП Упродовж усього періоду
1.8 Розроблення маркетингової стратегії та рекламної кампанії факультету, розширення промоції культурно-мистецьких освітніх і наукових платних послуг Положення Упродовж усього періоду
1.9 Участь працівників у формуванні єдиного інформаційного простору Університету через наповнення бази даних та розширення функціоналу інформаційної системи управління навчальним процесом, ведення особистих кабінетів викладачів Е-кабінети Упродовж усього періоду
2. Міжнародна діяльність
2.1 Зростання показника участі студентів, аспірантів, викладачів і науковців у програмах міжнародної академічної мобільності Промоція і участь у програмах.

Учасники академічної мобільності

Упродовж усього періоду
2.2 Сприяння стажуванню науково-педагогічних і наукових працівників за кордоном. Звіти про стажування

Стажування працівників

Упродовж усього періоду
2.3 Запровадження разом із партнерськими закладами вищої освіти спільних програм подвійних дипломів, зокрема на магістерському і PhD рівнях Угоди про співпрацю

Програми подвійних дипломів

Упродовж усього періоду
2.4 Сприяння розробці та втіленню короткотермінових міжнародних програм (літні школи, наукові та навчальні візити тощо) із залученням іноземних та українських студентів та з можливістю для українських і іноземних студентів отримувати кредити за участь у таких програмах Угоди про співпрацю Упродовж усього періоду
2.5 Ініціювання спільних міжнародних освітніх проектів із залученням фінансової підтримки провідних міжнародних фондів і фундацій Освітні проекти. Міжнародні

проєкти

Упродовж усього періоду
2.6 Сприяння проходження стажування студентів в іноземних компаніях та міжнародних організаціях Звіти про стажування Упродовж усього періоду
2.7 Розширення практики залучення іноземних викладачів до освітнього процесу в Університеті Звіти про виконання Іноземні лектори. Упродовж усього періоду
2.8 Збільшити кількість договорів про

співпрацю із закордонними партнерами.

Міжнародні договори Упродовж усього періоду
2.9 Збільшити кількість іноземних

студентів.

Іноземні студенти Упродовж усього періоду
2.10 Збільшити кількість освітніх програм іноземними мовами, в тому числі таких, що передбачають отримання сертифікатів міжнародного зразка. Звіти про виконання.

Навчальні курси іноземними мовами.

Програми іноземними мовами.

Упродовж усього періоду
3. Освітня діяльність
3.1 Удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності завдяки використанню сучасних навчальних та інформаційних технологій. Створення ефективної системи оцінювання та контролю якості освітніх послуг. За окремою програмою Упродовж усього періоду
3.2 Відкриття нових спеціальностей, формування та впроваджування актуальних освітніх (освітньо-наукових, освітньо-професійних) програм зі залученням стейкхолдерів (роботодавців, випускників, студентів) та з урахуванням потреб ринку праці. Нові ОП, семінари та ін. заходи.

Інноваційні освітні програми.

Упродовж усього періоду
3.3 Розширення можливостей індивідуальних навчальних траєкторій студентів через вибіркові курси і гнучкі сертифіковані програми. Система ДВВ Упродовж усього періоду
3.4 Впровадження інноваційних освітніх та інтерактивних технологій навчання. Для організації навчального процесу удосконалення онлайн-сервісів електронних кабінетів викладачів і студентів. За окремою програмою Упродовж усього періоду
3.5 Створення сприятливих та мотиваційних умов працівникам Університету для підвищення рівня цифрових компетенцій і вивчення української та іноземних мов. За окремою програмою Упродовж усього періоду
3.6 Модернізація аудиторного фонду кафедри. обладнання аудиторій (культурно-мистецьких залів) сучасною комп’ютерною технікою для ефективного використання інформаційних технологій у навчальному процесі. Нові аудиторії, зали і обладнання Упродовж усього періоду
3.7 Облаштування на факультеті вільного студентського простору для самостійної творчої роботи студентів у позааудиторний час Обладнання простору для студентів Упродовж усього періоду
3.8 Запровадження освітніх програм дуальної форми освіти. ОП Упродовж усього періоду
3.9 Актуалізація освітніх магістерських програм ОП ОР Магістр Упродовж усього періоду
3.10 Проведення регулярного рейтингування кафедр, викладачів. Рейтинги Упродовж усього періоду
4. Наукова діяльність
4.1 Збільшення кількості статей у журналах з імпакт-фактором і міжнародних патентів завдяки різним формам стимулювання. Статті у виданнях з

імпакт фактором

Упродовж усього періоду
4.2 Забезпечення вільного доступу до спеціалізованих та універсальних наукометричних баз даних. Доступ

до УНБ

Упродовж усього періоду
4.3 Удосконалення системи матеріального стимулювання працівників за наукові досягнення, впроваджування електронної системи наукової звітності з використанням системи рейтингового оцінювання наукової роботи. Упродовж усього періоду
4.4 Розширення можливостей для стажування наукових працівників у провідних зарубіжних науково-дослідних установах Угоди про співпрацю Упродовж усього періоду
4.5 Запрошення іноземних фахівців для освітньої та наукової діяльності. Угоди про співпрацю, розклад Упродовж усього періоду
4.6 Забезпечення в Науковій бібліотеці Університету функціонування відкритого цифрового простору фаховою хореографічною літературою (в т.ч.для е-видань культурно-мистецької тематики) Доступ до ресурсів Упродовж усього періоду
4.7 Сприяти вчасному захисту

дисертаційних робіт аспірантами і

докторантами та їхньому

працевлаштуванню.

70% вчасних захистів дисертацій Упродовж усього періоду
4.8 Організація діяльності студентського наукового гуртка Конференції, публікації Упродовж усього періоду

 

Затверджено на засіданні кафедри режисури та хореографії (Протокол № 8 від 14 січня 2021 року)

 

Завідувач кафедри

режисури та хореографії                                проф. Стригун Ф. М.

Співробітники

в.о. завідувача кафедриСТРИГУН Федір Миколайовичв.о. завідувача кафедри
професорБЕРЕСТ Роман Ярославовичпрофесор
професор (сумісник)ВАНЬОВСЬКИЙ Михайло Васильовичпрофесор (сумісник)
професорОДРЕХІВСЬКИЙ Роман Васильовичпрофесор
професорПЕТРИК Олег Олеговичпрофесор
доцентКУЗИК Олег Євгеновичдоцент
доцентКУНДИС Руслан Юрійовичдоцент
доцентЛУНЬО Петро Євгеновичдоцент
доцентПЛАХОТНЮК Олександр Анатолійовичдоцент
доцентЯЦЕЛЕНКО Андрій Анатолійовичдоцент
асистентБАНДУРА Христина Петрівнаасистент
асистент, аспірант (сумісник)БЕЗПАЛЕНКО Юлія Василівнаасистент, аспірант (сумісник)
асистентВИШНЯКОВА Антоніна-Марія Олександрівнаасистент
асистент (сумісник)ГРЕСЬКО Ігор Михайловичасистент (сумісник)
асистент, аспірант (сумісник)ГРИЦЕНКО Ярослава Володимирівнаасистент, аспірант (сумісник)
асистент, аспірант (сумісник)ДУБІНІН Віталій Ігоровичасистент, аспірант (сумісник)
асистентКІПТІЛОВА Надія Володимирівнаасистент
асистентКОЛЕСНИК Світлана Іванівнаасистент
асистентКОСТУР Іванна Андріївнаасистент
асистент, аспірант (сумісник)ЛАНЬ Оксана Богданівнаасистент, аспірант (сумісник)
асистентЛІЩИСЬКА Марія Ігорівнаасистент
асистент, старший лаборант (сумісник)МАРКЕВИЧ Софія Любомирівнаасистент, старший лаборант (сумісник)
асистентМУХА Володимир Олексійовичасистент
асистентНАСТЮК Ольга Іванівнаасистент
асистентНИКОРОВИЧ Іван Юрійовичасистент
асистентОЧИЧ Ольга Віталіївнаасистент
асистентРИХАЛЬСЬКА Оксана Володимирівнаасистент
асистент, аспірант (сумісник)САПЕГО Ярослав Костянтиновичасистент, аспірант (сумісник)
асистент (сумісник)СЕНЬКОВСЬКА Уляна Володимирівнаасистент (сумісник)
асистентСИДОРУК Соломія-Володимира Миколаївнаасистент
асистент (сумісник)СКАЛОЗУБОВ Григорій Станіславовичасистент (сумісник)
асистентУШАКОВА Єлизавета Олегівнаасистент
асистентШКУТЯК Тарас Миколайовичасистент
аспірантБОНДАР Богдана Юріївнааспірант
аспірантДЕМЧЕНКО Наталя Іванівнааспірант
аспірантДРОБИШ Ольга Геннадіївнааспірант
аспірантЗАСТАВНИЙ Олександр Любомировичаспірант
аспірантКАЛІЄВСЬКИЙ Костянтин Васильовичаспірант
аспірантКЕБАС Ольга Борисівнааспірант
аспірантКОНДРАТЬЄВА Марія Володимирівнааспірант
аспірантКУЛИК Денис Олексійовичаспірант
аспірантЛІТОВЧЕНКО Олена Андріївнааспірант
аспірантМОКРІЙ Роксолана Сергіївнааспірант
аспірантОВЧІННІКОВ Антон Валерійовичаспірант
аспірантПОХИЛЕНКО Єгор Сергійовичаспірант
аспірантСАЛЬНИКОВА Златослава Олександрівнааспірант
аспірантСЕВОЯН Гаррі Володимировичаспірант
аспірант, (сумісник)СКИБА Юлія Юріївнааспірант, (сумісник)
аспірантФІЛІМОНОВА-ЗЛАТОГУРСЬКА Євгенія Станіславівнааспірант
аспірант, асистент (сумісник)ХОЛОВ Тарас Івановичаспірант, асистент (сумісник)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розклад



Методичні матеріали

Можливість ознайомлення з додатковими відеоматеріалами за Інтернет посиланнями:

Методичні матеріали

 

Цикл відео лекцій.Провідних фахівців спеціальності Хореографія / координатор доц. О. А. Плахотнюк

 

 

  1. Безпаленко Юлії Василівна. Лекція «Здоровий танцівник, або чим хореограф може бути корисним, коли не має можливості творити та танцювати» / Ю.В. Безпаленко // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (11 квітня 2022 р.) – URL : https://www.youtube.com/watch?v=CsHs6jxUpK0
  2. Безпаленко Юлія Василівна «Allegro, 4 клас балетного училища (ІІ курс 2 семестр ЗВО)» / в рамках навчального процесу ЛНУ ім. Івана Франка, кафедра режисури та хореографії (29 квітня 2022 р.) – URL : https://youtu.be/TLO9wHQbmTk
  3. Безпаленко Юлія Василівна «Allegro, 2 клас балетного училища (ІІ курс 2 семестр ЗВО)» / в рамках навчального процесу ЛНУ ім. Івана Франка, кафедра режисури та хореографії (02 травня 2022 р.) – URL : https://www.youtube.com/watch?v=1xbuG2Tq1gA
  4. Бенкевич Іон Іванович. Тема лекції: «Специфіка хореографічного мистецтва Республіки Молдова: освітня програма – ”Педагогічні науки”».// Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (28 квітня 2022 р.) – URL: https://youtu.be/7fK72Z3NQgg .
  5. Берест Роман. Тема лекції:  «Призабуті імена українських зірок хореографії: Рома Прийма» / Р. Берест // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (23 травня 2022 р.) https://youtu.be/CZGaAMlOlvc
  6. Вячеслав Владикович Вітковський «Українські історичні козацькі танці» / координатор О.А. Плахотнюк (12 квітня 2022 р.) – URL :URL: https://youtu.be/PlMqMN3_5do
  7. Грек Володимир. Тема лекції: «Хореографічні фестивалі в Україні: спостереження та рефлексії» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (24 травня 2022 р.) https://youtu.be/Q-JrP2iwzgk
  8. Кундис Руслан. Тема лекції: «Музичне виховання фахівця хореографічного мистецтва, педагогічний аспект» / Р. Кундис // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (19 травня 2022 р.)  https://youtu.be/g9i40qInHuw
  9. Лань Оксана Богданівна «Танцювальна вистава як колективний творчо-мистецький продукт» / О. Б. Лань // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (19 квітня 2022 р.) – URL: https://youtu.be/VeWWWaEqmgo
  10. Мартиненко Олени Володимирівни Лекція «Сучасні орієнтири навчання хореографії позашкільної освіти різного віку в період воєнного часу» / Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (6 квітня 2022 р.) – URL : https://www.youtube.com/watch?v=CsHs6jxUpK0
  11. Міранда Багдадішвілі. Тема лекції: «Грузинський танцювальний фольклор» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (03 червня 2022 р.) https://youtu.be/UvfLZJOqsIo
  12. Мова Людмила. Тема лекції: Реакції тіла під час війни, поступове повернення до танцю із кризового стану» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (02 травня 2022 р.) – URL:  https://youtu.be/f1LFn8b4WjA
  13. Овчінніков Антон Валерійович. Лекція «Сучасний танець та його сучасні парадигми» / А.В. Овчінніков // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (31 березня 2022 р.) – URL : https://www.youtube.com/watch?v=2-k7dZYQTcY
  14. Онищенко Катерина. Тема лекції: «Мистецтво і виклики сучасності» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (17 травня 2022 р.) https://youtu.be/LakR4n4VK2A
  15. Плахотнюк О.А. Лекція: «Хореографічне мистецтво в Україні та світі» // «Академія Натхнення» організатор ГО «Яскрава країна» URL: https://www.youtube.com/watch?v=Ktr8KA5gOo4
  16. Плахотнюк О.А. Он-лайн лекція «Представники модернового танцю Галичини початку ХХ століття» / О. Плахотнюк // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. 26 травня 2022 р. URL: https://youtu.be/J1t3_Vn5eSQ
  17. Плахотнюк О.А. Он-лайн лекція «Фольклорний танець України, новітнє сприйняття через призму розвитку сучасного хореографічного мистецтва». / О. Плахотнюк // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. 7 квітня 2022 р. URL: https://www.youtube.com/watch?v=Ktr8KA5gOo4
  18. Рубан Віктор. Тема лекції: «Виклики танцювального мистецтва під час війни – Інституційний, Практичний, Кадровий, Концептуальний та Етичний виміри» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (13 травня 2022 р.)https://youtu.be/W8SKQr3OGX8
  19. Сафонов Антон. Тема лекції: «Танець та хореографія без методички. Аналіз та варіанти дії» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (27 квітня 2022 р.) – URL: https://youtu.be/cqb0fKuRPOs
  20. Читаіа Каха. Тема лекції: «Регіональні особливості народної хореографії Грузії» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (03 травня 2022 р.) – URL: https://youtu.be/90T8qz7nQBc
  21. Шабанова Тетяна. Тема лекції: «Рух – категорія буття» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (12 травня 2022 р.) https://youtu.be/e9dr_cDZ6y4
  22. Шютів Михайло. Тема лекції: «Танці етнічних та національних меншин Закарпаття» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (11 травня 2022 р.) https://youtu.be/lpP8X5wV3Wo

Засоби діагностики (перелік питань із заліків, іспитів, тестові завдання)

 

Методичні рекомендації щодо проходження та захисту практик

 

Опитування щодо якості освітніх послуг

 

Опитування щодо якості освітніх послух освітніх компонентів ОП Хореографія

 

Хореографи КМХ-31с

Опитування спеціальності 024 Хореографія

 

Дослідження

Програми конференцій

Науково-звітні конференції ЛНУ ім. Івана Франк

 

Інформація/програми конференцій

 

План роботи Наукового гуртка кафедри режисури та хореографії

Зміст навчально-методичної роботи кафедри:

Досліджено питання: формування напрямів, шкіл, та осередків хореографічного мистецтва, що розкривають проблематику генезису хореографічного мистецтва в контексті суспільно-політичних та мистецьких тенденцій ХХІ століття. Розвиток педагогічної думки в контексті хореографії й опрацювання різноманітних педагогічно-психологічні методик з її вивчення. Звернуто увагу на важливість підготовки фахівців у курсі «Мистецтво балетмейстера», що супроводжуються новітніми тенденціями образостворення, виконання та сприйняття танцювальних творів, на важливість розуміння музичної складової хореографічного мистецтва, а також значення постаті в контексті розвитку хореографічного мистецтва, утвердження процесів становлення українських педагогічних мистецьких новаторських пошуків особистостей провідних митців України в тому числі Галичини, що підносять значущість їхніх напрацювань у процесі становлення хореографічного мистецтва України.

Розглянуто проблематику формування кінезіології танцю, танцювального руху; педагогічні, психологічні, медико-біологічні аспекти в хореографії. Схарактеризовано теоретичні, методичні засади в практичній діяльності вчителів, тренерів хореографії, а саме ‒ питання основ медичного забезпечення, профілактики травматизму в хореографічних гуртках; означено напрямки арт-терапії засобами хореографічного мистецтва; психологічні аспекти діяльності, засоби корекції, реабілітаційні та відновлення організму в хореографії.

Співпраця з Міжнародною радою танцю при ЮНЕСКО (Dance Research CID UNESCO).

Організація всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій з хореографічного мистецтва:

Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» (з міжнародною участю).

Восьма Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічна культура – мистецькі виміри».

ХІІІ студентської наукової конференції «Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору» Секція Хореографічне мистецтво


Наукові теми кафедри режисури та хореографії, що досліджується в рамках робочого часу

  • 2023 – 2026 рр. Хореографічне мистецтво як складова художньої культури України та світу (відновлення хореографічної спадщини, подолання наслідків тоталітарних режимів, формування новітніх поглядів на хореографію в Україні)

Державний реєстраційний номер: 0123U101589

УДК 793.3(100:477)

Наукове спрямування:

  • -відновлення культурно-мистецької спадщини танцю в Україні.
  • формування новітніх підходів до формування категоріально-понятійного апарату хореографічного мистецтва ХХІ століття;
  • інтеграція танцювальної культури і України в європейський простір

Організація науково-практичних конференцій, науково-методичних семінарів та майстер-класів з хореографічного мистецтва.

Публікація наукових статей, навчальних посібників, монографій з даної тематики, підготовка і виголошення доповідей на конференціях. Написання та захист під науковим керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри докторських, магістерських, курсових робіт, підготовка виступів студентів кафедри режисури та хореографії на Студентських наукових конференціях. Організація творчо-мистецької роботи хореографічних колективів кафедри.

Мета:

– дослідження історії українського та світового хореографічного мистецтва;

– вивчення видів, стилів та напрямків хореографічного мистецтва;

– формування інноваційних методів викладання хореографії;

– відновлення історичних фактів з життя та творчості провідних діячів та осередків хореографічного мистецтва України;

– закріплення фундаментальних засад етнохореології та хореології в мистецтвознавчій галузі наук України.

 

  • 2020 – 2022 рр. «Парадигма хореографічного мистецтва в світі та Україні (танцювальна культура, хореографічна педагогіка, систематика, взаємодія з культурно-історичними факторами)»

Державний реєстраційний номер: 0120U101781

Науковий керівник – народний артист України, професор Петрик О. О.

Наукове спрямування:

  • дослідження генезису, жанрово-стилістичних особливостей, хореографічної педагогіки усіх видів та новітніх форм хореографії в України та світі;
  • вивчення взаємодії хореографічного мистецтва з культурними процесами діяльності людства

Організація науково-практичних конференцій, науково-методичних семінарів та майстер-класів з хореографічного мистецтва.

Публікація наукових статей, навчальних посібників, монографій з даної тематики, підготовка і виголошення доповідей на конференціях. Написання та захист під науковим керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри докторських, магістерських, курсових робіт, підготовка виступів студентів кафедри режисури та хореографії на Студентських наукових конференціях. Організація творчо-мистецької роботи хореографічних колективів кафедри.

Мета:

  • формування наукового апарату у вітчизняні мистецтвознавчі наукові з дослідження хореографічної культури;
  • вивчення філософії та теорії танцю сьогодення;
  • становлення хореології як мистецтвознавчої дисципліни;
  • дослідження історично-культурних та жанрово-стилістичних чинників народної, класичної, бальної, сучасної хореографії та інших новітніх форм танцю;
  • формування новітнього підґрунтя хореографічної педагогіки ХХІ століття в контексті освітніх реформ в Україні.

 

Науковий студентський гурток кафедри режисури та хореографії

Рада молодих науковців кафедри режисури та хореографії

  • Сохан Ірина – голова Студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії, студент здобувачка вищої освіти другого рівня освіти ОПП Хореографія (магістр) кафедри режисури та хореографії.

Наукові зацікавлення: аналіз етапів розвитку та становлення хореографічного мистецтва, танцювальна імпровізація та контактна імпровізація, діячі перфомативного мистецтва світу, український народний танець, регіональні особливості українського хореографічного мистецтва, актуальність, тенденції та вектори розвитку хореографічного мистецтва сьогодення.

Нагороди: лауреат стипендії Президента України 2021 р.

  • Анастасія Гриненко – секретар Студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії, студент 4 курсу КМХ-41, спеціальність 024 Хореографія

Наукові зацікавлення: хореографічне мистецтво в Україні та світі.

Електронна пошта: anastasiagrinenko66@gmail.com

  • Надія Кіптілова – асистент кафедри режисури та хореографі.

Наукові зацікавлення: теорія, практика та розвиток хореографічного мистецтва в Україні та світі, педагогіка хореографічного мистецтва.

Електронна пошта: Nadiya.Kiptilova@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль ORCID: orcid.org

  • Олександр Плахотнюк – науковий куратор Студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії, доцент, кандидат мистецтвознавства.

Наукові зацікавлення: Мистецтвознавство; хореологія; історія, теорія, практика та розвиток хореографічного мистецтва в Україні та світі, педагогіка хореографічного мистецтва.

Електронна пошта: oleksandr.plakhotnyuk@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль у Academia.edu: independent.academia.edu

Представники Наукового товариства від кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв

Ярослав Сапехо – аспірант  ОНП Хореографія кафедри режисури та хореографії.

Наукові зацікавлення: мистецтвознавча наука в Україні і світі. хореографічне мистецтво України, український танець, дослідження творчої спадщини видатних балетмейстерів з української народної хореографічної культури, аналіз репертуару видатних професійних та аматорських колективів з українського народно-сценічного танцю, дослідження стилістичних особливостей танців різних регіонів України.

Електронна пошта: Yaroslav.Sapego@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль аспіранта: https://kultart.lnu.edu.ua/employee/sapeho-yaroslav-kostiantynovych

 Олена Літовченко – аспірантка кафедри режисури та хореографії.

Наукові зацікавлення: репрезентативні властивості хореографічної мізансцени; композиція та режисура хореографічних вистав, драматичних вистав та театралізованих дійств; теорія та методика класичної хореографії;  хореографічна педагогіка; хореографія в спорті; сприяння якості освіти у вищих та позашкільних закладах освіти.

Відзнака: номінантка Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року – 2021»

Електронна пошта: Olena.Litovchenko@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль у Academia.edu: independent.academia

Профіль аспіранта: https://kultart.lnu.edu.ua/employee/litovchenko-olena-andriivna

Юлія Скиба – аспірантка кафедри режисури та хореографії.

Наукові зацікавлення: перформативно-хореографічне мистецтво; танцювальні компанії та театри сучасного танцю, специфіка авторських методик сучасного танцю; теорія та методика контемпорарі танцю та імпровізації;  хореографічне педагогічне мистецтво.

Електронна пошта: Yuliya.Skyba@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль аспіранта: https://kultart.lnu.edu.ua/employee/skyba-yuliia-yuriivna

 Ірина Сохан – здобувачка вищої освіти другого рівня освіти ОПП Хореографія (магістр) кафедри режисури та хореографії.

Наукові зацікавлення: аналіз етапів розвитку та становлення хореографічного мистецтва, танцювальна імпровізація та контактна імпровізація, діячі перфомативного мистецтва світу, український народний танець, регіональні особливості українського хореографічного мистецтва, актуальність, тенденції та вектори розвитку хореографічного мистецтва сьогодення.

Нагороди: лауреат стипендії Президента України 2021 р.

 

Звіти про наукову роботу кафедри режисури та хореографії

 

 

Усі користувачі системи Електронного (дистанційного) навчання зареєстровані з корпоративною поштою. Для входу натисніть посилання OpenID Connect. Виводиться сторінка входу в OFFICE 365. Після входу в OFFICE 365 користувач автоматично входить до системи Електронного навчання і потрапляє на головну сторінку.

Зауваження 1. Якщо через OpenID Connect ви увійшли до Office 365, але не увійшли до MOODLE, спробуйте увійти, як раніше, використовуючи Ім’я входу і Пароль.

Зауваження 2. Користувачі, які з різних причин не можуть увійти до Office 365, можуть писати на адреси

Більш детальна інформація за посиланням https://e-learning.lnu.edu.ua/login/index.php

Консультації викладачів кафедри режисури та хореографії на 2023-2024 н. р. 1 семестр

Консультації викладачів кафедри режисури та хореографії на 2023-2024 н.р

 п/п

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Науковий ступінь, звання День / час консультації Контакт
1. Бандура Христина Петрівна Асистент Понеділок

8:50 – 09:50

khrystyna.bandura@lnu.edu.ua
2.                    Безпаленко Юлія Василівна Асистент Середа

9:50 – 10:50

yuliya.bezpalenko@lnu.edu.ua
3. Берест Роман Ярославович Професор,  доктор історичних наук Понеділок

11:50 – 12:50

roman.berest@lnu.edu.ua
4. Ваньовський Михайло Васильович Професор, б/а Вівторок

8:30 – 9:30

vanovskyy.mykhaylo@lnu.edu.ua
5. Вишнякова Антоніка-Марія Олександрівна Асистент Понеділок

13:50 – 14:50

antonina-mariia.vyshniakova@lnu.edu.ua
6. Гресько Ігор Михайлович Асистент Четвер

15:00 – 16:00

ihor.hresko@lnu.edu.ua
7. Гриценко Ярослава Володимирівна Асистент Середа

13:10 – 14:10

yaroslava.hrytsenko@lnu.edu.ua
8. Дубінін Віталій Ігорович Асистент/ аспірант Понеділок

10:50 – 11:50

Vitalii.Dubinin@lnu.edu.ua
9. Кіптілова Надія Володимирівна Асистент Вівторок

13:50 – 14:50

nadiya.kiptilova@lnu.edu.ua
10. Колесник Світлана Іванівна Асистент Вівторок

13:10 – 14:10

svitlana.kolesnyk@lnu.edu.ua
11. Костур Іванна Андріївна Асистент Вівторок

14:50 – 15:50

ivanna.kostur@lnu.edu.ua
12. Кузик Олег Євгенович Доцент, кандидат педагогічних наук Вівторок

14:00 – 15:00

oleg.kuzyk@lnu.edu.ua
13. Кундис Руслан Юрійович Доцент, кандидат мистецтвознавства Понеділок

08:30 – 09:30

ruslan.kundys@lnu.edu.ua
14. Лань Оксана Богданівна Асистент / аспірант Вівторок

11:50 – 12:50

oksana.lan@lnu.edu.ua
15. Літовченко Олена Андріївна Асистент Четвер

9:50 – 10:50

olena.litovchenko@lnu.edu.ua
16. Ліщинська Марія Ігорівна Асистент Понеділок

14:50 – 15:50

sdc.dep.cultart@lnu.edu.ua
17. Луньо Петро Євгенович Доцент, б/а, кандидат філологічних наук Понеділок

15:00 – 16:00

petro.luno@lnu.edu.ua
18. Маланчук Роксоляна Орестівна Асистент Понеділок

11:50 – 12:50

sdc.dep.cultart@lnu.edu.ua
19. Маркевич Софія Любомирівна Асистент Понеділок

15:00 – 16:00

sofiya.markevych@lnu.edu.ua
20. Муха Володимир Олексійович Асистент Четвер

11:50 – 12:50

volodymyr.mukha@lnu.edu.ua
21. Настюк Ольга Іванівна Асистент Четвер

10:30 – 11:30

olha.nastyuk@lnu.edu.ua
22. Никорович Іван Юрійович Асистент/ аспірант Четвер

14:50 – 15:50

ivan.nykorovych@lnu.edu.ua
23. Одрехівський Роман Васильович Професор, д.н доктор мистецтвознавства Четвер

14:50 – 15:50

odre2010@ukr.net
24. Очич Ольга Віталіївна Асистент Вівторок

14:50 – 15:50

sdc.dep.cultart@lnu.edu.ua
25. Петрик Олег Олегович Професор, б/а кандидат мистецтвознавства Четвер

10:00 – 11:10

oleh.petryk@lnu.edu.ua
26. Плахотнюк Олександр Анатолійович Доцент, к.н. кандидат мистецтвознавства Четвер

10:00 – 11:00

oleksandr.plakhotnyuk@lnu.edu.ua
27. Рихальська Оксана Володимирівна Асистент Четвер

13:10 – 14:10

oksana.rykhalska@lnu.edu.ua
28. Сапего Ярослав Костянтинович Асистент/ аспірант П’ятниця

10:30 – 11:30

yaroslav.sapego@lnu.edu.ua
29. Свєтліца Євген Тарасович Професор, б/а П’ятниця

9:50 – 10:50

yevhen.svietlitsa@lnu.edu.ua
30. Сеньковська Уляна Володимирівна Асистент П’ятниця

8:50 – 9:50

ulyana.senkovska@lnu.edu.ua
31. Сидорук Соломія-Володимира Миколаївна Асистент П’ятниця

15:00 – 16:00

solomiya.sydoruk@lnu.edu.ua
32. Скалозубов Григорій Станіславович Асистент Четвер

14:50 – 15:50

hryhoriy.skalozubov@lnu.edu.ua
33. Стригун Федір Миколайович Завідувач кафедри,

професор

Четвер

13:50 – 14:50

fedir.stryhun@lnu.edu.ua
34. Ушакова Єлизавета Олегівна Асистент П’ятниця

9:50 – 10:50

ushakova.yelyzaveta@lnu.edu.ua
35. Шіт Тарас Романович Асистент П’ятниця

14:50– 15:50

taras.shit@lnu.edu.ua
36. Шкутяк Тарас Миколайович Асистент П’ятниця

13:30 – 14:30

taras.shkutyak@lnu.edu.ua
37. Яцеленко Андрій Анатолійович Доцент, б/а , к.н. П’ятниця

14:50 – 15:50

andrii.yatselenko@lnu.edu.ua

Положення про проведення практик здобувачів вищої освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

Perelik-baz-praktyk-spetsialnist-024-KHoreohrafiia-lypen-2021

001 Наскрізна програма практик 024 Хореографія Кафедра режисури та хореографії 2021

01 Навчальна програма практики 1 курс (навчально-ознайомча практика)

02 Навчальна програма 2 курс Навчальної (керівника хореограф. колективу)практики 

03 Навчальна програма Педагогічна практика 3 курс бакалавр

04 Навчальна програма Виробничої хореографічно-постановочна практики 4 курс 2021 О.А. Плахотнюк

05 Програма педагогічної (асистентської) практики Магістр 2023

06 Програма-виробничої-переддипломної-практики-Магістр-2023

07 Педагогічна практика (доктор філософії) 024 Хореографія

ЗАЛІКОВИЙ ЛИСТ навчально-ознайомча практика 1 курс

ЗАЛІКОВИЙ ЛИСТ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ керівника хореографічного колективу

ЗАЛІКОВИЙ ЛИСТ Хореографічно постановчої

Заліковий лист педагогічної практики

ЗАЛІКОВИЙ ЛИСТ магістри асистентська практика

Щоденник навчально ознайомчої практики 1 курс

Щоденник навчальної (керівника хореографічного колективу) практики 2 курс

Щоденник педагогічної практики 3 курс

Щоденник виробничої хореографічно-постановочної практики 4 курс

 

Запрошуємо Вас взяти участь у ХVІІ Всеукраїнській студентській науковій конференції “Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору”

23.04.2024 | 23:12

Шановні студенти!
Запрошуємо Вас взяти участь у ХVІІ Всеукраїнській студентській науковій конференції “Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору”, яка відбудеться 8 травня 2024 р.
Для участі у конференції просимо до 2 травня 2024 року заповнити Google-форму за посиланням: https://forms.gle/m7mtq3GBE6DfTfxB6
Конференція відбуватиметься у змішаному форматі.

Результати конференції можуть бути опубліковані у збірнику студентських наукових праць “Культурно-мистецькі ескізи” (випуск 6). Кінцева дата подання матеріалів: 24 травня 2024 року.
Контакти організаційного комітету:
Галина Біловус, заст. декана факультету культури і мистецтв (e-mail: halyna.bilovus@lnu.edu.ua);
Дана Лисенко, голова Наукового товариства студентів, аспірантів та...

Читати »

Розклад ЕК, ОР Бакалавр, 4 курс

19.04.2024 | 22:28

014.13 Середня освіта (музичне мистецтво)
024 Хореографія
026 Сценічне мистецтво
028 Менеджмент соціокультурної діяльності
029 Інформаційна, бібліотечна та архівна справа

Читати »

Студенти спеціальності 026 Сценічне мистецтво (театрознавство) відвідали м. Ужгород

18.04.2024 | 00:20

12 квітня студенти 1-5 курсів спеціальності 026 Сценічне мистецтво (театрознавство) та асистент кафедри театрознавства та акторської майстерності Христина Новосад-Лесюк відвідали м. Ужгород.
В рамках договору про співпрацю між навчальними закладами та академічну мобільність в Академії культури і мистецтв відбулася зустріч студентів-театрознавців з ЛНУ та акторів АКМ.
В Закарпатському академічному обласному театрі ляльок “Бавка” студенти переглянули виставу “У нашім раї на землі” за Т. Шевченком та взяли участь в обговоренні вистави за участю реж. Олександра Куцика.
В приміщенні Закарпатського музично-драматичного театру переглянули виставу Донецького...

Читати »

VІIІ Міжнародна науково-практична студентська конференція “Актуальні питання історії, теорії та практики театру в дослідженнях студентів і молодих учених”

18.04.2024 | 00:08

Шановні студенти і викладачі,
запрошуємо на студентську театральну конференцію!
VІIІ Міжнародна науково-практична студентська конференція
“Актуальні питання історії, теорії та практики театру в дослідженнях студентів і молодих учених”
/ The eighth International scientific and practical student conference
“Current issues of theatre history, theory and practice in the students and young scientists’ research”
Конференція проходитиме у змішаному форматі
Учасники конференції –
студенти зі Львова, Києва, Харкова, Сум (Україна),
Вроцлава (Польща) і Праги (Чехія).
ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ
🗓 Коли? 18-19 квітня 2024 р.
🕐 О котрій? 10:00 – 14:00
📍 Де? Вул. Валова,18, авдиторія імені Леся Курбаса
У рамках конференції відбудеться презентація наукових робіт учасників
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ СТУДЕНТСЬКИХ...

Читати »

Мініфестиваль «Шекспір для ЗСУ» (22-23 квітня 2024 р.)

17.04.2024 | 15:39

Шекспір для ЗСУ!
23 квітня Вільяму Шекспіру виповнюється 460 років!
Найвідоміший драматург світу, разом з Великобританією, сьогодні з Україною, тож у день народження національного героя Англії, вшануймо і підтримаймо героїв України.
Факультет культури і мистецтв ініціює благодійну акцію, мініфестиваль – «ШЕКСПІР ДЛЯ ЗСУ»❤️
Акція проводиться з метою допомогти 80 десантно-штурмовій бригаді, а саме збору коштів на ремонт автомобілів🔥
У передвеликодні дні до наших воїнів вирушить заслужений діяч мистецтв і учасник бойових дій – Олексій Кравчук!
Тож запрошуємо стати учасником мініфестивалю «Шекспір для ЗСУ»...

Читати »