Кафедра режисури та хореографії

 • Про кафедру
 • Історія кафедри
 • Стратегія
 • Співробітники
 • Навчальні курси
 • Викладацький розклад
 • Методичні матеріали
 • Дослідження
 • Дистанційне навчання
 • Практики
 • Звіти
 • Новини

 

Кафедра режисури та хореографії почала стрімко розвиватись, завдяки вдало підібраному складу висококваліфікованих науково-педагогічних працівників, на даний момент їх кількість становить понад 50, більшість з них є народними та заслуженими артистами України, заслуженими працівниками культури, діячами мистецтв, викладачами з вченими званнями та науковими ступенями. На кафедрі навчається понад сто студентів з всіх регіонів України. При кафедрі засновано навчально-професійний Театр танцю, творчі-лабораторій та ансамблі класичного, народного, сучасного, бального танцю та контактної імпровізації, репертуар яких становить більше 50 хореографічних композицій та танцювальних номерів.

Результатом випускних екзаменів стають одноактні хореографічні вистави, які створюють студенти випускники під керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри режисури та хореографії. Щороку вистави представлені до огляду широкої громадськості на кращих сценах міста Львова Львівського національного академічного театру опери та балету  імені Соломії Крушельницької та  Львівського національного українського драматичного театру іммені М.Заньковецької, більшість з яких високо оцінені представниками мистецьких Кафедра з 2010 року виступає співорганізатором міжнародного конкурсу сучасного хореографічного мистецтва «Super dance» та Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “Відлуння” (організатор і директор доц. О. Плахотнюк). Учасниками конкурсу були представники таких країн як: Білорусія, Латвія, Литва, Молдова, Польща, Росія, Франція, Чехія та України. Конкурс відбувається раз в два роки за танцювальними напрямами сучасного хореографічного мистецтва – хіп-хоп, диско, брейк-денс, джаз-фанк, крамп, джаз-танець, фольк-джаз танець, афро-джаз танець, бродвей-джаз танець, джаз-модерн танець, контемпорарі джаз-танець (contemporary jazz dance), модерн танець, contemporary dance, контактна імпровізація (contacts improvisation) та інші. У рамках міжнародного конкурсу проводяться різноманітні культурно-мистецькі акції; науково-практичні конференції; методичні об’єднання хореографів; міжнародні майстер-класи з сучасного хореографічного мистецтва, виступи театрів танцю.

Науковою темою кафедри режисури та хореографії, що її виконують в рамках робочого часу є: «Проблематика хореографічної освіти і науки в Україні: теорія і історія хореографічної культури – «Хореологія» як мистецтвознавча наука».

IMG_0046В рамках даної наукової роботи кафедрою систематично проводяться науково-методичні семінари і засідання методичної ради професорсько-викладацької складу кафедри. Кафедра організовує та проводить всеукраїнські та міжнародні науково-практичні конференції з даної наукової проблематики. Організовано студентський науковий гурток (науковий куратор – доц. О. Плахотнюк), результатом роботи студентського наукового гуртка є щорічні всеукраїнські науково-практичні конференції і випуск збірника наукових статей «Хореографічна культура – мистецькі виміри» (№ 1 – 2013 р.; № 2 – 2014 р. № 3 – 2015 р. № 4 – 2017 р. № 5 – 2017 р. № 6 – 2018 р. № 7 – 2019 р).

У січні 2013 року доценти кафедри режисури та хореографії Олег Петрик та Денис Шариков розробили паспорт спеціальності «Хореографічне мистецтво (Хореологія)», з метою забезпечення можливості наукових досліджень та захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора наук у галузі мистецтвознавства за спеціальністю «Хореографічне мистецтво». Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 16 травня 2014 року затверджено паспорт наукової спеціальності 17.00.08 «Хореографічне мистецтво», за основу якого взято саме пропозиції кафедри режисури та хореографії (наказ МОН України від 26.05.2014 № 642).

 

Асоціація випускників спеціальності Хореографія кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка

Асоціація випускників спеціальності Хореографія кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка. Комунікація з випускниками Львівського університету різних років є чудовою можливість вивчити проблематику хореографічного мистецтва та освіти сьогодення.

Кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка анонсує об’єднання випускників спеціальності Хореографія всіх років.

Один із шляхів покрашення нашого спілкування це група в соціальній мережі.

Головою Асоціації випускників спеціальності 024 Хореографія кафедри режисури та хореографії є представниця першого випуску хореографів ЛНУ ім. Івана Франка Надія Кіптілова та випускниця 2020 року Іванна Костур.

Ціль нашої асоціації це підтримка випускників у реалізації своїх проєктів, вивчення Вашого професійного досвіду, залучення Вас до освітнього процесу, врахування Ваших пропозицій щодо покращення надання якісних освітніх послух для теперішніх здобувачів вищої освіти.

Один із шляхів це залучення до опитувань яке вже проводимо.

Перехід до Анкети-опитування випускника кафедри режисури та хореографії за посиланням:

 

Історія кафедри режисури та хореографії

 

 • Кафедру засновано у Львівському національному університеті імені Івана Франка в 2002 році з ініціативи ректора Університету, професора Івана Вакарчука та за підтримки філологічного факультету. У 2011 році у зв’язку з ліцензуванням нового напрямку підготовки «Хореографія» кафедру режисури перейменовано у кафедру режисури та хореографії.
 • На кафедрі готують фахівців за спеціальністю «Режисура драматичного театру» та «Хореографія». Завідувач кафедри – народний артист України, художній керівник Львівського національного театру ім. М. Заньковецької, голова Львівського міжобласного відділення НСТД України, член-кореспондент АМУ, доцент, лауреат Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка – Федір Миколайович Стригун.
 • До навчального процесу на кафедрі залучені кращі фахівці Львова, народні та заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України, заслужені працівники культури України.
 • У 2010 році з ініціативи провідного соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Олега Петрика у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті культури і мистецтв було започатковано вищу освіту у сфері хореографічного мистецтва – ліцензування спеціальності 024 «Хореографія» галузі знань 02 «Культура і мистецтво» за освітньо-професійним рівнем «Бакалавр».
 • Цього ж року відбувся перший набір студентів на І-й курс (на базі повної середньої освіти) та на ІІІ-й курс (на базі середньої спеціальної освіти, диплом молодшого спеціаліста), які отримують кваліфікацію «Бакалавр   хореографії».
 • У червні 2012 року ліцензовано спеціальність 7.02020201 «Хореографія» за ОКР «Спеціаліст» денної форми навчання, що дало можливість присвоювати випускникам кваліфікацію «Хореограф. Викладач хореографічних дисциплін. Балетмейстер-постановник».
 • У травні 2013 року ліцензовано напрям підготовки 6.020202 «Хореографія» за ОКР «Бакалавр» заочної форми навчання. Набір на заочну форму навчання проводиться на базі середньої спеціальної освіти (диплом молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра).
 • У  2016 року ліцензовано напрям підготовки 024 «Хореографія» за ОП «магістр» денна/заочної форми навчання. Набір  навчання проводиться на основі диплому бакалавра.
 • У 2019 році в перше в Україні відрито набір за освітнім рівнем доктор філософії по спеціальності 024 “Хореографія” та здійснено набір у аспірантуру по спеціальності 024 Хореографія.

Стратегія розвитку кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка на 2021-2025 рр.

 

Стратегічне завдання кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка – якісна підготовка фахівців нового по коління, створення гідних умов для навчання і праці студентів та викладачів у освітньо-науковому та творчо-мистецькому академічному середовищі – відповідно до законодавства України.

Головні засади діяльності:

 • повага до особистості студента, викладача, працівника кафедри режисури та хореографії;
 • дотримання правил академічної етики;
 • збереження культурних та мистецько-творчих традицій у осмисленому поєднанні з новаторськими підходами та ідеями;
 • сприяння творчій ініціативі розвитку культурно-мистецьких науково-педагогічних традицій;
 • чіткий розподіл повноважень та відповідальності посадових осіб кафедри режисури та хореографії;
 • прозорість, дисциплінованість, обґрунтованість, послідовність у поєднанні з особистою та колективною відповідальністю щодо прийняття рішень;
 • створення необхідних умов для творчого, професійного, наукового зростання студентів, аспірантів та професорсько-викладацького складу кафедри режисури та хореографії;
 • навчально-методична робота, впровадження нових освітніх технологій та участь кафедри в міжнародних освітніх проектах;
 • наукова робота та міжнародне наукове співробітництво;
 • профорієнтаційна робота, співпраця з працедавцями та працевлаштування випускників, реклама кафедри на ринку освітніх та культурно-мистецьких послуг;
 • удосконалення та покращення матеріально-технічної бази освітнього процесу;
 • підтримка студентського самоврядування та забезпечення його подальшої участі у роботі кафедри
 • покращення якісного складу науково-педагогічного персоналу кафедри режисури та хореографії з метою забезпечення вимог до надання освітніх послуг у сфері вищої освіти;
 • відкриття Освітньої програми творчої аспірантури та асистентури-стажування за спеціальністю 024 Хореографія з присудження ступеня доктора мистецтва;
 • розвиток співпраці з роботодавцями з метою врахування якісних параметрів підготовки фахівців у галузі культури і мистецтв;.
 • активне і результативне залучення студентів до участі в конкурсах, олімпіадах;
 • проведення постійно діючого кафедрального науково-методичного семінару з залученням науковців з інших ЗВО та роботодавців у тому числі в onlinе-режимі;
 • розширення діяльності Асоціації випускників кафедри режисури та хореографії за ініціативи групи випускників та підтримки ректорату;
 • регулярне поповнення бібліотечного фонду університету фаховою літературою;
 • створення костюмного фонду навчального курсу з дисциплін «Ансамбль», «Мистецтво балетмейстера», творчих лабораторій, Ансамблю українського та народного танцю «Прем’єра» кафедри режисури та хореографії.
№ з/пПункти плану розвиткуІндикатори та показники досягненняТермін
1. Управління та інформація
1.1Узгодження освітньо-наукову та творчо-мистецькому структуру кафедри з новими освітніми потребами і запитамиОсвітні проектижовтень 2020  року – грудень 2015 року
1.2Побудова системи електронного документообігу на рівні кафедри, інтеграція з загльноуніверситетською системою документообігуСистема деканатУпродовж всього періоду
1.3Забезпечення розбудови репозитарію публікацій викладачів кафедриРепозитарійУпродовж всього періоду
1.4Забезпечення сталого розвитку web-ресурсів кафедриСтан web-ресурсівУпродовж всього періоду
1.5Розвиток системи електронного навчання, формування онлайн середовища з потрібною кількістю електронних навчальних курсівЕ-курсижовтень 2020  року – грудень 2015 року
1.6Формування набору електронних методичних матеріалів, посібників, підручників на основі Положення про електронні видання УніверситетуЕ-виданняжовтень 2020  року – грудень 2015 року
1.7Сприяння підвищенню кваліфікації працівників у сфері цифрових компетенційВиконання плану підвищенняУпродовж всього періоду
1.8Розроблення маркетингової стратегії та рекламної кампанії кафедри у складі факультету, розширення промоції освітніх і наукових платних послугПоложенняУпродовж всього періоду
1.9Участь працівників у формуванні єдиного інформаційного простору Університету через наповнення бази даних та розширення функціоналу інформаційної системи управління навчальним процесом, ведення особистих кабінетів викладачівЕ-кабінетиУпродовж всього періоду
1.10Впровадження заходів з безпеки життєдіяльності та протипожежної охорониУпродовж всього періоду
2. Міжнародна діяльність
2.1Зростання показника участі студентів, аспірантів, професорсько-викладацького складу кафедри у програмах міжнародної академічної мобільностіПромоції і участь у програмахУпродовж всього періоду
2.3Продовження співпраці з Міжнародною радою танцю ЮНЕСКОПромоції і участь у програмахУпродовж всього періоду
2.4Сприяння стажуванню науково-педагогічних і наукових працівників за кордоном.Звіти про стажуванняУпродовж всього періоду
2.5Запровадження разом із партнерськими закладами вищої освіти спільних програм подвійних дипломів, зокрема на магістерському і PhD рівняхУгоди про співпрацюУпродовж всього періоду
2.6Сприяння розробці та втіленню короткотермінових міжнародних програм (літні школи, наукові та навчальні візити тощо) із залученням іноземних та українських студентів та з можливістю для українських і іноземних студентів отримувати кредити за участь у таких програмахУгоди про співпрацю, програмиУпродовж всього періоду
2.7Ініціювання спільних міжнародних освітніх проектів із залученням фінансової підтримки провідних міжнародних фондів і фундаційОсвітні проектиУпродовж всього періоду
2.8Сприяння проходження стажування студентів та аспірантів в іноземних компаніях та міжнародних організаціяхЗвіти про стажуванняУпродовж всього періоду
2.9Розширення практики залучення іноземних викладачів до освітнього процесу в УніверситетіЗвіти про виконанняУпродовж всього періоду
3. Освітня діяльність
3.1Впровадження курсів іноземними мовамиКурсиУпродовж всього періоду
3.2Здійснення регулярних обмінів досвідом між викладачами та дослідниками Університету, які реалізують міжнародні проекти та проведення тренінгів щодо участі у міжнародних грантових проектахУчасть в тренінгахУпродовж всього періоду
3.3Формування, перегляд діючих та впроваджування актуальних змін до освітніх (освітньо-наукових, освітньо-професійних) програм зі залученням стейкхолдерів (роботодавців, випускників, студентів) та з урахуванням потреб ринку праці.Освітні програмиУпродовж всього періоду
3.4Розширення можливостей індивідуальних навчальних траєкторій студентів через вибіркові курси і гнучкі сертифіковані програми.Вибіркові курсиУпродовж всього періоду
3.4Модернізація аудиторного фонду кафедри, обладнання аудиторій та танцювальних залів сучасною комп’ютерною та аудіо-відео технікою для ефективного використання інформаційних технологій у навчальному процесі.Університетські обладнані балетні зали та аудиторіїУпродовж всього періоду
3.5Створення на кафедрі вільного студентського простору для самостійної творчої роботи студентів у позааудиторний часПростір для самостійної роботи студентівУпродовж всього періоду
3.6Актуалізація освітніх магістерських програмОП магістрУпродовж всього періоду
3.7Проведення регулярного внутрішньо-кафедрального університетського рейтингування викладачів.Рейтинг викладачівУпродовж всього періоду
3.8Організація самостійної роботи студентівМетодичні рекомендаціїУпродовж всього періоду
4. Наукова діяльність
4.1Збільшення кількості статей у журналах з імпакт-фактором і міжнародних патентів завдяки різним формам стимулювання.СтаттіУпродовж всього періоду
4.2Забезпечення вільного доступу до спеціалізованих та універсальних наукометричних баз даних.Доступ до УНБУпродовж всього періоду
4.3Розширення можливостей для стажування наукових працівників у провідних зарубіжних науково-дослідних установахУгоди про співпрацюУпродовж всього періоду
4.4Запрошення іноземних фахівців для освітньої та наукової діяльності.Угоди про співпрацю, розклад лекційУпродовж всього періоду
4.5Забезпечення в Науковій бібліотеці Університету виданнями хореографічного спрямування в тому числі е-видань.Каталог, доступ до ресурсівУпродовж всього періоду
4.6Організація та проведення всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій.Програма конференціїУпродовж всього періоду
4.7Організація систематичного проведення науково-методичних семінарів кафедри.ПротоколиУпродовж всього періоду
5. Виховна робота
5.1Реалізація Концепції національного виховання молодої людини з активною життєвою позицією (залучення студентів до національно-патріотичних заходів та акцій Університету, організація зустрічей з відомими вченими і громадськими діячами).Виховні заходиУпродовж всього періоду
5.2Активізація роботи порадників академгруп.Плани та звіти про роботуУпродовж всього періоду
5.3Співпраця зі студентським самоврядуванням у плануванні та проведенні виховних заходів, організації студентського дозвілля.ПроектиУпродовж всього періоду
5.4Створення костюмного фонду навчального курсу з дисциплін «Ансамбль», «Мистецтво балетмейстера», творчих лабораторій, Ансамблю українського та народного танцю «Прем’єра» кафедри режисури та хореографії.Костюмний фондУпродовж всього періоду
5.5Організація діяльності творчих осередків кафедри

–        Балетного театру «Прем’єра»

–          Українського фольк-балет театру «Прем’єра»;

–          Театру сучасного танцю «Тіло»;

–          Театру з мистецтва балетмейстера;

–          Студентського театру танцю;

–          Ансамблю класичного танцю;

–          Ансамблю українського танцю.

Концертна програмаУпродовж всього періоду
6. Профорієнтаційна робота
6.1Проведення Днів відкритих дверей та організація зустрічей онлайн з учнями ЗНЗ.День відкритих дверейУпродовж всього періоду
6.2Організація гастрольно-концертних профорієнтаційних заходів для учнівської молоді. Виїзди у школи, гімназії, ліцеї з лекціями і демонстрацією презентаційного матеріалу щодо історії та сучасної діяльності кафедриКонцертиУпродовж всього періоду
6.3Публікації у ЗМІ, Інтернет та підготовка інформаційних буклетів про історію, напрями підготовки, спеціальності кафедри та можливість працевлаштування після його закінчення.ПублікаціїУпродовж всього періоду
6.4Організація та проведення фестивалів та конкурсів з хореографічного мистецтва для учнівської молоді.Фестивалі, конкурсиРаз на рік
6.5Організація та проведення майстер класів для учнівської молоді.Майстер-класиУпродовж всього періоду
6.7Розміщення на інтернет-сторінці факультету інформації для абітурієнтів про навчальне, мистецьке життя, напрями навчальної, наукової та творчої діяльності кафедри.Інтернет сторінкаУпродовж всього періоду

 

Затверджено на засіданні кафедри режисури та хореографії

(Протокол № 6 від 21 листопада 2019 року

 

Доповнення 2021 року

до стратегії розвитку кафедри режисури та хореографії

факультету культури і мистецтв

Львівського національного університету імені Івана Франка

на 2020-2025 рр.

 

№ з/пПункти плану розвиткуІндикатори та показники досягненняТермін
1.Управління та інформатизація
1.1Узгодження управлінської структури кафедри відповідно до вимог організації навчального процесуШтатний розпис факультету і кафедрУпродовж усього періоду
1.2Побудова системи електронного документообігу на рівні кафедри, факультету, інтеграція з загльноуніверситетською системою документообігуСистема «Деканат»Упродовж усього періоду
1.3Забезпечення розбудови репозитарію публікацій викладачіврепозитарійУпродовж усього періоду
1.4Забезпечення сталого розвитку web-ресурсів кафедриСтан ресурсівУпродовж усього періоду
1.5Розвиток системи електронного навчання, формування онлайн середовища з потрібною кількістю електронних навчальних курсівЕ-курсиУпродовж усього періоду
1.6Формування набору електронних методичних матеріалів, посібників, підручників на основі Положення про електронні видання УніверситетуЕ-виданняУпродовж усього періоду
1.7Сприяння підвищенню кваліфікації працівників у сфері цифрових компетенційВиконання плану підв.кв. НППУпродовж усього періоду
1.8Розроблення маркетингової стратегії та рекламної кампанії факультету, розширення промоції культурно-мистецьких освітніх і наукових платних послугПоложенняУпродовж усього періоду
1.9Участь працівників у формуванні єдиного інформаційного простору Університету через наповнення бази даних та розширення функціоналу інформаційної системи управління навчальним процесом, ведення особистих кабінетів викладачівЕ-кабінетиУпродовж усього періоду
2. Міжнародна діяльність
2.1Зростання показника участі студентів, аспірантів, викладачів і науковців у програмах міжнародної академічної мобільностіПромоція і участь у програмах.

Учасники академічної мобільності

Упродовж усього періоду
2.2Сприяння стажуванню науково-педагогічних і наукових працівників за кордоном.Звіти про стажування

Стажування працівників

Упродовж усього періоду
2.3Запровадження разом із партнерськими закладами вищої освіти спільних програм подвійних дипломів, зокрема на магістерському і PhD рівняхУгоди про співпрацю

Програми подвійних дипломів

Упродовж усього періоду
2.4Сприяння розробці та втіленню короткотермінових міжнародних програм (літні школи, наукові та навчальні візити тощо) із залученням іноземних та українських студентів та з можливістю для українських і іноземних студентів отримувати кредити за участь у таких програмахУгоди про співпрацюУпродовж усього періоду
2.5Ініціювання спільних міжнародних освітніх проектів із залученням фінансової підтримки провідних міжнародних фондів і фундаційОсвітні проекти. Міжнародні

проєкти

Упродовж усього періоду
2.6Сприяння проходження стажування студентів в іноземних компаніях та міжнародних організаціяхЗвіти про стажуванняУпродовж усього періоду
2.7Розширення практики залучення іноземних викладачів до освітнього процесу в УніверситетіЗвіти про виконання Іноземні лектори.Упродовж усього періоду
2.8Збільшити кількість договорів про

співпрацю із закордонними партнерами.

Міжнародні договориУпродовж усього періоду
2.9Збільшити кількість іноземних

студентів.

Іноземні студентиУпродовж усього періоду
2.10Збільшити кількість освітніх програм іноземними мовами, в тому числі таких, що передбачають отримання сертифікатів міжнародного зразка.Звіти про виконання.

Навчальні курси іноземними мовами.

Програми іноземними мовами.

Упродовж усього періоду
3. Освітня діяльність
3.1Удосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності завдяки використанню сучасних навчальних та інформаційних технологій. Створення ефективної системи оцінювання та контролю якості освітніх послуг.За окремою програмоюУпродовж усього періоду
3.2Відкриття нових спеціальностей, формування та впроваджування актуальних освітніх (освітньо-наукових, освітньо-професійних) програм зі залученням стейкхолдерів (роботодавців, випускників, студентів) та з урахуванням потреб ринку праці.Нові ОП, семінари та ін. заходи.

Інноваційні освітні програми.

Упродовж усього періоду
3.3Розширення можливостей індивідуальних навчальних траєкторій студентів через вибіркові курси і гнучкі сертифіковані програми.Система ДВВУпродовж усього періоду
3.4Впровадження інноваційних освітніх та інтерактивних технологій навчання. Для організації навчального процесу удосконалення онлайн-сервісів електронних кабінетів викладачів і студентів.За окремою програмоюУпродовж усього періоду
3.5Створення сприятливих та мотиваційних умов працівникам Університету для підвищення рівня цифрових компетенцій і вивчення української та іноземних мов.За окремою програмоюУпродовж усього періоду
3.6Модернізація аудиторного фонду кафедри. обладнання аудиторій (культурно-мистецьких залів) сучасною комп’ютерною технікою для ефективного використання інформаційних технологій у навчальному процесі.Нові аудиторії, зали і обладнанняУпродовж усього періоду
3.7Облаштування на факультеті вільного студентського простору для самостійної творчої роботи студентів у позааудиторний часОбладнання простору для студентівУпродовж усього періоду
3.8Запровадження освітніх програм дуальної форми освіти.ОПУпродовж усього періоду
3.9Актуалізація освітніх магістерських програмОП ОР МагістрУпродовж усього періоду
3.10Проведення регулярного рейтингування кафедр, викладачів.РейтингиУпродовж усього періоду
4. Наукова діяльність
4.1Збільшення кількості статей у журналах з імпакт-фактором і міжнародних патентів завдяки різним формам стимулювання.Статті у виданнях з

імпакт фактором

Упродовж усього періоду
4.2Забезпечення вільного доступу до спеціалізованих та універсальних наукометричних баз даних.Доступ

до УНБ

Упродовж усього періоду
4.3Удосконалення системи матеріального стимулювання працівників за наукові досягнення, впроваджування електронної системи наукової звітності з використанням системи рейтингового оцінювання наукової роботи.Упродовж усього періоду
4.4Розширення можливостей для стажування наукових працівників у провідних зарубіжних науково-дослідних установахУгоди про співпрацюУпродовж усього періоду
4.5Запрошення іноземних фахівців для освітньої та наукової діяльності.Угоди про співпрацю, розкладУпродовж усього періоду
4.6Забезпечення в Науковій бібліотеці Університету функціонування відкритого цифрового простору фаховою хореографічною літературою (в т.ч.для е-видань культурно-мистецької тематики)Доступ до ресурсівУпродовж усього періоду
4.7Сприяти вчасному захисту

дисертаційних робіт аспірантами і

докторантами та їхньому

працевлаштуванню.

70% вчасних захистів дисертаційУпродовж усього періоду
4.8Організація діяльності студентського наукового гурткаКонференції, публікаціїУпродовж усього періоду

 

Затверджено на засіданні кафедри режисури та хореографії (Протокол № 8 від 14 січня 2021 року)

 

Завідувач кафедри

режисури та хореографії                                проф. Стригун Ф. М.

Співробітники

в.о. завідувача кафедриСТРИГУН Федір Миколайовичв.о. завідувача кафедри
професорБЕРЕСТ Роман Ярославовичпрофесор
професор (сумісник)ВАНЬОВСЬКИЙ Михайло Васильовичпрофесор (сумісник)
професорПЕТРИК Олег Олеговичпрофесор
доцентДЕМ'ЯНЧУК Андрій Львовичдоцент
доцентКАРАСЬ Сергій Олексійовичдоцент
доцентКУЗИК Олег Євгеновичдоцент
доцентКУНДИС Руслан Юрійовичдоцент
доцентЛУНЬО Петро Євгеновичдоцент
доцентПЛАХОТНЮК Олександр Анатолійовичдоцент
доцентШІТ Тарас Романовичдоцент
доцентЯЦЕЛЕНКО Андрій Анатолійовичдоцент
асистентБАНДУРА Христина Петрівнаасистент
асистентБЕЗПАЛЕНКО Юлія Василівнаасистент
асистентВИСОЦЬКА Христина Миколаївнаасистент
асистентВИШНЯКОВА Антоніна-Марія Олександрівнаасистент
асистент (сумісник)ГРЕСЬКО Ігор Михайловичасистент (сумісник)
асистентКІПТІЛОВА Надія Володимирівнаасистент
асистентКОЛЕСНИК Світлана Іванівнаасистент
асистентКОСТУР Іванна Андріївнаасистент
асистентКШЕН Катерина Сергіївнаасистент
асистент, аспірант (сумісник)ЛАНЬ Оксана Богданівнаасистент, аспірант (сумісник)
асистент (сумісник)ЛУЩЕНКО Галина Богданівнаасистент (сумісник)
асистент, старший лаборант (сумісник)МАРКЕВИЧ Софія Любомирівнаасистент, старший лаборант (сумісник)
асистентНАСТЮК Ольга Іванівнаасистент
асистентНИКОРОВИЧ Іван Юрійовичасистент
асистентРИХАЛЬСЬКА Оксана Володимирівнаасистент
асистент (сумісник)СЕНЬКОВСЬКА Уляна Володимирівнаасистент (сумісник)
асистентСИДОРУК Соломія-Володимира Миколаївнаасистент
асистент (сумісник)СКАЛОЗУБОВ Григорій Станіславовичасистент (сумісник)
асистент (сумісник)УШАКОВА Єлизавета Олегівнаасистент (сумісник)
асистентШКУТЯК Тарас Миколайовичасистент
аспірантБОНДАР Богдана Юріївнааспірант
аспірант, асистент (сумісник)ГРИЦЕНКО Ярослава Володимирівнааспірант, асистент (сумісник)
аспірантДРОБИШ Ольга Геннадіївнааспірант
аспірантДУБІНІН Віталій Ігоровичаспірант
аспірантКАЛІЄВСЬКИЙ Костянтин Васильовичаспірант
аспірантКОНДРАТЬЄВА Марія Володимирівнааспірант
аспірантКУЛИК Денис Олексійовичаспірант
аспірант, асистент (сумісник)ЛІТОВЧЕНКО Олена Андріївнааспірант, асистент (сумісник)
аспірантМОКРІЙ Роксолана Сергіївнааспірант
аспірантОВЧІННІКОВ Антон Валерійовичаспірант
аспірантПОХИЛЕНКО Єгор Сергійовичаспірант
аспірантСАЛЬНИКОВА Златослава Олександрівнааспірант
аспірант, асистент (сумісник)САПЕГО Ярослав Костянтиновичаспірант, асистент (сумісник)
аспірантСЕВОЯН Гаррі Володимировичаспірант
аспірант, (сумісник)СКИБА Юлія Юріївнааспірант, (сумісник)
аспірантФІЛІМОНОВА-ЗЛАТОГУРСЬКА Євгенія Станіславівнааспірант
аспірант, асистент (сумісник)ХОЛОВ Тарас Івановичаспірант, асистент (сумісник)

1 курс

2 курс

3 курс

4 курс

5 курс

6 курс

Викладацький розкладМетодичні матеріали

Можливість ознайомлення з додатковими відеоматеріалами за Інтернет посиланнями:

Методичні матеріали

Цикл відео лекцій.Провідних фахівців спеціальності Хореографія / координатор доц. О. А. Плахотнюк

 

 1. Безпаленко Юлії Василівна. Лекція «Здоровий танцівник, або чим хореограф може бути корисним, коли не має можливості творити та танцювати» / Ю.В. Безпаленко // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (11 квітня 2022 р.) – URL : https://www.youtube.com/watch?v=CsHs6jxUpK0
 2. Безпаленко Юлія Василівна «Allegro, 4 клас балетного училища (ІІ курс 2 семестр ЗВО)» / в рамках навчального процесу ЛНУ ім. Івана Франка, кафедра режисури та хореографії (29 квітня 2022 р.) – URL : https://youtu.be/TLO9wHQbmTk
 3. Безпаленко Юлія Василівна «Allegro, 2 клас балетного училища (ІІ курс 2 семестр ЗВО)» / в рамках навчального процесу ЛНУ ім. Івана Франка, кафедра режисури та хореографії (02 травня 2022 р.) – URL : https://www.youtube.com/watch?v=1xbuG2Tq1gA
 4. Бенкевич Іон Іванович. Тема лекції: «Специфіка хореографічного мистецтва Республіки Молдова: освітня програма – ”Педагогічні науки”».// Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (28 квітня 2022 р.) – URL: https://youtu.be/7fK72Z3NQgg .
 5. Берест Роман. Тема лекції:  «Призабуті імена українських зірок хореографії: Рома Прийма» / Р. Берест // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (23 травня 2022 р.) https://youtu.be/CZGaAMlOlvc
 6. Вячеслав Владикович Вітковський «Українські історичні козацькі танці» / координатор О.А. Плахотнюк (12 квітня 2022 р.) – URL :URL: https://youtu.be/PlMqMN3_5do
 7. Грек Володимир. Тема лекції: «Хореографічні фестивалі в Україні: спостереження та рефлексії» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (24 травня 2022 р.) https://youtu.be/Q-JrP2iwzgk
 8. Кундис Руслан. Тема лекції: «Музичне виховання фахівця хореографічного мистецтва, педагогічний аспект» / Р. Кундис // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (19 травня 2022 р.)  https://youtu.be/g9i40qInHuw
 9. Лань Оксана Богданівна «Танцювальна вистава як колективний творчо-мистецький продукт» / О. Б. Лань // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (19 квітня 2022 р.) – URL: https://youtu.be/VeWWWaEqmgo
 10. Мартиненко Олени Володимирівни Лекція «Сучасні орієнтири навчання хореографії позашкільної освіти різного віку в період воєнного часу» / Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (6 квітня 2022 р.) – URL : https://www.youtube.com/watch?v=CsHs6jxUpK0
 11. Міранда Багдадішвілі. Тема лекції: «Грузинський танцювальний фольклор» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (03 червня 2022 р.) https://youtu.be/UvfLZJOqsIo
 12. Мова Людмила. Тема лекції: Реакції тіла під час війни, поступове повернення до танцю із кризового стану» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (02 травня 2022 р.) – URL:  https://youtu.be/f1LFn8b4WjA
 13. Овчінніков Антон Валерійович. Лекція «Сучасний танець та його сучасні парадигми» / А.В. Овчінніков // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (31 березня 2022 р.) – URL : https://www.youtube.com/watch?v=2-k7dZYQTcY
 14. Онищенко Катерина. Тема лекції: «Мистецтво і виклики сучасності» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (17 травня 2022 р.) https://youtu.be/LakR4n4VK2A
 15. Плахотнюк О.А. Лекція: «Хореографічне мистецтво в Україні та світі» // «Академія Натхнення» організатор ГО «Яскрава країна» URL: https://www.youtube.com/watch?v=Ktr8KA5gOo4
 16. Плахотнюк О.А. Он-лайн лекція «Представники модернового танцю Галичини початку ХХ століття» / О. Плахотнюк // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. 26 травня 2022 р. URL: https://youtu.be/J1t3_Vn5eSQ
 17. Плахотнюк О.А. Он-лайн лекція «Фольклорний танець України, новітнє сприйняття через призму розвитку сучасного хореографічного мистецтва». / О. Плахотнюк // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. 7 квітня 2022 р. URL: https://www.youtube.com/watch?v=Ktr8KA5gOo4
 18. Рубан Віктор. Тема лекції: «Виклики танцювального мистецтва під час війни – Інституційний, Практичний, Кадровий, Концептуальний та Етичний виміри» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (13 травня 2022 р.)https://youtu.be/W8SKQr3OGX8
 19. Сафонов Антон. Тема лекції: «Танець та хореографія без методички. Аналіз та варіанти дії» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (27 квітня 2022 р.) – URL: https://youtu.be/cqb0fKuRPOs
 20. Читаіа Каха. Тема лекції: «Регіональні особливості народної хореографії Грузії» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (03 травня 2022 р.) – URL: https://youtu.be/90T8qz7nQBc
 21. Шабанова Тетяна. Тема лекції: «Рух – категорія буття» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (12 травня 2022 р.) https://youtu.be/e9dr_cDZ6y4
 22. Шютів Михайло. Тема лекції: «Танці етнічних та національних меншин Закарпаття» // Всеукраїнський міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.», координатор О. А. Плахотнюк. (11 травня 2022 р.) https://youtu.be/lpP8X5wV3Wo

Засоби діагностики (перелік питань із заліків, іспитів, тестові завдання)

 

Методичні рекомендації щодо проходження та захисту практик

 

Опитування щодо якості освітніх послуг

 

Опитування щодо якості освітніх послух освітніх компонентів ОП Хореографія

 

Хореографи КМХ-31с

Опитування спеціальності 024 Хореографія

 

Дослідження

 

Програми конференцій

Науково-звітні конференції ЛНУ ім. Івана Франк

 

Інформація/програми конференцій

 

 

Зміст навчально-методичної роботи кафедри:

Досліджено питання: формування напрямів, шкіл, та осередків хореографічного мистецтва, що розкривають проблематику генезису хореографічного мистецтва в контексті суспільно-політичних та мистецьких тенденцій ХХІ століття. Розвиток педагогічної думки в контексті хореографії й опрацювання різноманітних педагогічно-психологічні методик з її вивчення. Звернуто увагу на важливість підготовки фахівців у курсі «Мистецтво балетмейстера», що супроводжуються новітніми тенденціями образостворення, виконання та сприйняття танцювальних творів, на важливість розуміння музичної складової хореографічного мистецтва, а також значення постаті в контексті розвитку хореографічного мистецтва, утвердження процесів становлення українських педагогічних мистецьких новаторських пошуків особистостей провідних митців України в тому числі Галичини, що підносять значущість їхніх напрацювань у процесі становлення хореографічного мистецтва України.

Розглянуто проблематику формування кінезіології танцю, танцювального руху; педагогічні, психологічні, медико-біологічні аспекти в хореографії. Схарактеризовано теоретичні, методичні засади в практичній діяльності вчителів, тренерів хореографії, а саме ‒ питання основ медичного забезпечення, профілактики травматизму в хореографічних гуртках; означено напрямки арт-терапії засобами хореографічного мистецтва; психологічні аспекти діяльності, засоби корекції, реабілітаційні та відновлення організму в хореографії.

Співпраця з Міжнародною радою танцю при ЮНЕСКО (Dance Research CID UNESCO).

Організація всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій з хореографічного мистецтва:

Всеукраїнська науково-практична конференція «Педагогічні, психологічні та медико-біологічні аспекти в хореографії та спорті» (з міжнародною участю).

Восьма Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічна культура – мистецькі виміри».

ХІІІ студентської наукової конференції «Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору» Секція Хореографічне мистецтво

 

Наукові теми кафедри режисури та хореографії, що досліджується в рамках робочого часу

 

 • 2020 – 2022 рр. «Парадигма хореографічного мистецтва в світі та Україні (танцювальна культура, хореографічна педагогіка, систематика, взаємодія з культурно-історичними факторами)»

Державний реєстраційний номер: 0120U101781

Науковий керівник – народний артист України, професор Петрик О. О.

 

Наукове спрямування:

 • дослідження генезису, жанрово-стилістичних особливостей, хореографічної педагогіки усіх видів та новітніх форм хореографії в України та світі;
 • вивчення взаємодії хореографічного мистецтва з культурними процесами діяльності людства

Організація науково-практичних конференцій, науково-методичних семінарів та майстер-класів з хореографічного мистецтва.

Публікація наукових статей, навчальних посібників, монографій з даної тематики, підготовка і виголошення доповідей на конференціях. Написання та захист під науковим керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри докторських, магістерських, курсових робіт, підготовка виступів студентів кафедри режисури та хореографії на Студентських наукових конференціях. Організація творчо-мистецької роботи хореографічних колективів кафедри.

Мета:

 • формування наукового апарату у вітчизняні мистецтвознавчі наукові з дослідження хореографічної культури;
 • вивчення філософії та теорії танцю сьогодення;
 • становлення хореології як мистецтвознавчої дисципліни;
 • дослідження історично-культурних та жанрово-стилістичних чинників народної, класичної, бальної, сучасної хореографії та інших новітніх форм танцю;
 • формування новітнього підґрунтя хореографічної педагогіки ХХІ століття в контексті освітніх реформ в Україні.

 

Науковий студентський гурток кафедри режисури та хореографії

 

Члени Ради молодих вчених факультету

 • Літовчено Олена Андріївна (Litovchenko@lnu.edu.ua Zerbrochen14@gmail.com м.т. 097-44-08-440) аспірантка 3 року навчання спеціальність 024 Хореографія
 • Сохан Ірина Олегівна (soooo@gmail.com м.т. 097-33-19-376) студентка 4 курсу КМХ-41, спеціальність 024 Хореографія.
 • Скиба Юлія Юріївна (Yuliya.Skyba@lnu.edu.ua м.т. 063-140-89-11) аспірантка 2 року навчання спеціальність 024 Хореографія.

Рада молодих науковців кафедри режисури та хореографії

 • Петро Гладій – заступник голови Студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії, студент 4 курсу КМХ-41, спеціальність 024 Хореографія

Наукові зацікавлення: народне хореографічне мистецтво.

Електронна пошта: petruk12g@gmail.com

 • Анастасія Гриненко – секретар Студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії, студент 2 курсу КМХ-21, спеціальність 024 Хореографія

Наукові зацікавлення: хореографічне мистецтво в Україні та світі.

Електронна пошта: anastasiagrinenko66@gmail.com

 • Надія Кіптілова – асистент кафедри режисури та хореографі.

Наукові зацікавлення: теорія, практика та розвиток хореографічного мистецтва в Україні та світі, педагогіка хореографічного мистецтва.

Електронна пошта: Nadiya.Kiptilova@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль ORCID: orcid.org

 • Олександр Плахотнюк – науковий куратор Студентського наукового гуртка кафедри режисури та хореографії, доцент, кандидат мистецтвознавства.

Наукові зацікавлення: Мистецтвознавство; хореологія; історія, теорія, практика та розвиток хореографічного мистецтва в Україні та світі, педагогіка хореографічного мистецтва.

Електронна пошта: oleksandr.plakhotnyuk@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль ORCID: orcid.org

Профіль у Academia.edu: independent.academia.edu

 

 

АНОТОВАНИЙ ЗВІТ 2021 рік

 

за результатами науково-дослідної роботи теми, яку виконували в межах робочого часу викладачі, а також досліджень докторантів, аспірантів, студентів кафедри режисури та хореографії за 2021 р.

 

 1. Тема НДР: Парадигма хореографічного мистецтва в світі та Україні (танцювальна культура, хореографічна педагогіка, систематика, взаємодія з культурно-історичними факторами)
 2. Керівник НДР: Петрик Олег Олегович, народний артист України, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка
 3. Номер державної реєстрації НДР: 0120U101781
 4. Назва вищого навчального закладу, наукової установи: Кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка
 5. Терміни виконання: початок, закінчення: 01.01.2020 – 31.12.2022 рр.
 6. Анотація:

Упродовж звітного періоду досліджено генезис, жанрово-стилістичні особливості хореографічної педагогіки усіх видів та новітніх форм хореографії в України та світі, вивчено взаємодію хореографічного мистецтва з культурними процесами діяльності людства.

Організація науково-практичних конференцій, науково-методичних семінарів та майстер-класів з хореографічного мистецтва.

Публікація наукових статей, навчальних посібників, монографій з даної тематики, підготовка і виголошення доповідей на конференціях. Написання та захист під науковим керівництвом професорсько-викладацького складу кафедри докторських, магістерських, курсових робіт, підготовка виступів студентів кафедри режисури та хореографії на Студентських наукових конференціях. Організація творчо-мистецької роботи хореографічних колективів кафедри.

Мета:

 • формування наукового апарату у вітчизняні мистецтвознавчі наукові з дослідження хореографічної культури;
 • вивчення філософії та теорії танцю сьогодення;
 • становлення хореології як мистецтвознавчої дисципліни;
 • дослідження історично-культурних та жанрово-стилістичних чинників народної, класичної, бальної, сучасної хореографії та інших новітніх форм танцю;
 • формування новітнього підґрунтя хореографічної педагогіки ХХІ століття в контексті освітніх реформ в Україні.

 

 1. Бібліографічний перелік монографій, підручників, посібників, словників, довідників, наукових статей, інших публікацій; подані заявки та отримані патенти; теми захищених та поданих до розгляду у спеціалізовану вчену раду дисертацій; теми захищених магістерських робіт із зазначенням наукового керівника (за матеріалами досліджень за період виконання НДР; підкреслити прізвища виконавців НДР).

Колективні монографії

 1. Integration of traditional and innovative scientific researches: global trends and regional aspect: collective monograph / edited by authors. – 3rd ed. – Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 2020. – 268 p.
 2. Kultura fizyczna, pedagogika, zdrowie i fizjoterapia [monografia] / Androshchuk, V. Balahur, T. Blahova, O. Martynenko, O. Plakhotnyuk // redak. O. Zabolotna. – Starogard Gdański : Pomorskiej Szkoły Wyższej, 2020 – 256 р. ISBN 978-83-89481-37-5 (Фізична культура, педагогіка, здоров’я та фізична терапія [монографія] / Л. М. Андрощук, В. В. Балагур, Т. О. Благова, О. В. Мартиненко, О. А. Плахотнюк // ред. О. Заболотна – Старогард Гданьскі : Поморський університет, 2020 – 256 с. – Режим доступу: https://zenodo.org/record/4086115#.X5Py7tRS8dU
 3. Modern Ukrainian musicology: from musical artifacts to humanistic universals: Collective monograph. Riga, Latvia: “Baltija Publishing”, 2021. – 515 – Режим доступу: http://www.baltijapublishing.lv/omp/ index.php/bp/catalog/view/126/3488/7347-1
 4. Повстанська боротьба у розповідях учасників та очевидців. Яворівщина / записав та упорядкував Є. Луньо; технічні упорядники П. Луньо та Л. Дуда. Т. 3 : Бунів, Іваники, Калинівка, Поруденко, Наконечне Перше, Наконечне Друге. – Львів, Дрогобич : Коло, 2021. – 760 с.

Навчальні посібники

 1. Методичний путівник керівника гуртка сучасної школи та позашкілля. Частина 2 / Болехівська М.В., Літовченко О.А., Смаль І.С. Кузьмин, М.П. Антонів В.М., Лань І. С., Кирилюк В.Г., Осіпчук Л.В., Дендюк Н І., Рура Л.І., Гнідець О.М., Кучма-Мікац Т.З. / Укладач Пітко С. Б. – Львів : ЛОІППО, 2020. – 79 c. Методичний путівник. Частина 2. ЛОІППО
 2. Сучасне хореографічне мистецтво: тенденції та перспективи розвитку: навчально-методичний посібник / упоряд. О. А. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка кафедра режисури та хореографії, 2020. – Ч. ІІІ. – 134 с.
 3. Сучасний танець: шляхи творчого вдосконалення навчальний посібник / І.Герц, Л.Мова, О.Кебас, О.Бойко, А.Журавльова. – Київ : Видавничий центр КНУКіМ, 2021. – 241 с.
 4. Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту: навч.-метод. посіб./ упоряд. О. А. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка кафедра режисури та хореографії, 2021. – Ч. V. – 193 с.
 5. Андрушко В. М. Грузинський народний танець як засіб втілення хореографічного образу в сюїті «Душа Кавказу» / В. М. Андрушко. – Львів : Львівський національний університеті імені Івана Франка кафедра режисури та хореографії, 2021. – 78 с.
 6. Горохівська У.Ю. Сценічно-пластичне вирішення постаті Лесі Українки у хореографічній виставі «Тільки в боротьбі життя і щастя» / У. Ю. Горохівська. – Львів : Львівський національний університеті імені Івана Франка кафедра режисури та хореографії, 2021. –57 с.
 7. Шутяк Н. А. Волелюбність українського народу у хореографічній виставі «Дорогою ціною» за фрагментами однойменної повісті М. Коцюбинського / Н. А. Шутяк. – Львів : Кафедра режисури та хореографії ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – 59 с.

Збірники наукових праць

 1. Мистецтво та мистецька освіта в сучасному соціокультурному просторі : матеріали І Всеукр. наук.-практ. конф., (3–4 червня 2021 р., м. Бердянськ) – Полтава : Сімон, 2021. – 219 с.
 2. Хореографічна культура – мистецькі виміри / упоряд. О. А. Плахотнюк. – Львів : Кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – 227 с.
 3. Хореографічна культура – мистецькі виміри / упоряд. О. А. Плахотнюк. – Львів : Кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 11. – 164 с.
 4. Історико-культурні пам’ятки Карпат та Прикарпаття – важливі об’єкти у розвитку туризму / гол.ред. та упоряд. Р. Я. Берест – Львів : Левада, 2020. 304 с.

 

1 Статті у виданнях, які мають імпакт-фактор – 9 (дев’ять);

Демченко Є. Візуалізація художньо-пластичного образу в контексті кольору енергетики чакр людини / Є. Демченко, О. Лань, П. Луньо // Молодий вчений. – 2020. – №10. – С. 90–93. – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/10/19.pdf

Демченко Є. Особливості феномену «роздвоєня оcобиcтоcтi»: мистецька інтерпретація / Є. Демченко, П. Луньо // Молодий вчений. – 2020. – №10. – С. 94–97. – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/10/20.pdf (ISSN 2304-5809, збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Scholar Google, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus).

Лань О.  Особливості досягнення консенсусу у виборі теми хореографічної вистави групою студентів-авторів / О. Лань // Міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених «Актуальні питання гуманітарних наук». – Дрогобич. – Видавничий дім «Гельветика». –  2021. – С. 4–10. – Режим доступу: http://www.aphn-journal.in.ua/35-3-2021

Літовченко О. Художній образ як синтез компонентів хореографічної вистави / О. Літовченко // Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський зб. наук. пр. молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка – Дрогобич, 2021. – Вип. 38. – С. 41–46. – Режим доступу: DOI https://doi.org/10.24919/2308-4863/38-2-7

Плахотнюк О. Етносвітогляд фольклорного танцю в мистецькому просторі сучасності / О. Плахотнюк // Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський зб.наук. пр. молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка – Дрогобич : Видавничий дім «Гельветика», 2021. – Вип. 35. Том 5. – С. 4–8. – Режим доступу: http://www.aphn-journal.in.ua/35-5-2021

Попович А., Кундис Р., Кіптілова Н. Вибір як основа створення та вирішення конфлікту у хореографічному творі // Молодий вчений. – Херсон, 2020. – № 9 (85). – С. 19–21. збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Google Scholar, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus). – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/9/5.pdf

Попович А., Кундис Р., Тарасюк О. Взаємозв’язок балетмейстера з художником та композитором під час створення хореографічного твору. Молодий вчений. – Херсон, 2020. – № 11 (87). – С. 72–75. збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Google Scholar, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus). – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/11/16.pdf

Скиба Ю. Фізичний театр DV8 у контексті розвитку сучасного танцю/ Ю. Скиба // Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. – Дрогобич. 2021. Вип. 35 – C. 57–63. – Режим доступу: http://www.aphn-journal.in.ua/archive/35_2021/part_5/11.pdf

Яцеленко А., Баканча Л. Поєднання джаз-танцю з іншими стилями в хореографії / А. Яцеленко, Л. Баканча // Молодий вчений. – 2020. – №12. – С. 368–370. збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Google Scholar, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus). – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/12/72.pdf

 

2 Статті в інших виданнях, які включені до міжнародних наукометричних баз даних Web of Science, Scopus та інших – 4 (чотири);

Beregovska Kh., Demianchuk A. & Tаrasenko A. Connotations of Identities in William Kurelek’s Paintings: Typology and Critical Art Analysis. Rupkatha Journal on Interdisciplinary Studies in Humanities. 4. – Vol. 13, – No. 1, January-March, 2021. – Р. 1–9. (ISSN 0975-2935) Indexed by Scopus, Web of Science. – Режим доступу: http://rupkatha.com/V13/n1/v13n104.pdf DOI: https://dx.doi.org/10.21659/rupkatha.v13n1.04

Berest I., Berest R., Pasichnyk M., Zachepa A., Zubko N. Pedagogical Ideas and System of Eastern Galicia in the Second Half of the Xixth Century on an Example of the Professional Activity of “Тowarzystwa pedagogicznego we Lwowіe” Journal of omplementary medicine research, 2020 – №1 – vol. 11 – Р. 373–379. 10.5455/jcmr.2020. (Індекс – Web of Science Emerging Sources Citation Index (Web of Science) (США), OUCI (Україна), «Directory of Open Access Journals (DOAJ)»(Швеція), ERIH PLUS (Норвегія), OAJI, Ulrich’s Periodicals Directory (США), OCLC WorldCat (США), ResearchBib (Японія), EBSCO (США), ProQuest (США), Crossref (США), Dimensions (Великобританія), у реферативному журналі «Джерело» Інституту проблем реєстрації інформації НАН України,  у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського Режим доступу: http://www.jocmr.com/fulltext/55-1596724176.pdf?1598726140

Berest I. R. Berest R. Ya. Pasichnyk M. S. Savchuk H. M. Oliynyk M. A. Аналіз статуту та першого року діяльності львівського товариства галицьких лікарів (Towarzysnwo lekarzów Galicijskych) // Медичні перспективи, 2020 – Т. 25 – №2. – С. 168–176. (Індекс – Web of Science Emerging Sources Citation Index (Web of Science) (США), OUCI (Україна), «Directory of Open Access Journals (DOAJ)» (Швеція), ERIH PLUS (Норвегія), OAJI, Ulrich’s Periodicals Directory (США), OCLC WorldCat (США), ResearchBib (Японія), EBSCO (США), ProQuest (США), Crossref (США), Dimensions (Великобританія), у реферативному журналі «Джерело» Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського Режим доступу: https://doi.org/10.26641/2307-0404.2020.2.206799

Berest I.R. Berest R.Ya. Pasichnyk M.S. Pasichnyk S.M. SavchukH.M. Strelbytska S.M. Еволюція лікувально-оздоровчого напряму діяльності профспілок Галичини ХІХ – початку ХХ ст. // Медичні перспективи, 2021 – Т.26 – №3. – С. 197–204. (Індекс – Scopus Emerging Sources Citation Index (Web of Science) (США), OUCI (Україна), «Directory of Open Access Journals (DOAJ)» (Швеція), ERIH PLUS  (Норвегія), OAJI, Ulrich’s Periodicals Directory (США), OCLC WorldCat (США), ResearchBib (Японія), EBSCO (США), ProQuest (США), Crossref (США), Dimensions (Великобританія), у реферативному журналі «Джерело» Інституту проблем реєстрації інформації НАН України, у Національній бібліотеці України імені В.І. Вернадського  Режим доступу: https://doi.org/10.26641/2307-0404.2021.3.242319 (Індекс – Scopus видання отримало у даному томі у вересні 2021 р.

 

3 Статті в інших закордонних виданнях – 9 (дев’ять);

Berest R., Berest I. Travels, Leisure and Education in the Activities of the First Trade Unions of  Eastern Galicia in the XIX Century // ZESZYTY NAUKOWE. Sucha Beskidzka / tom 16. – rocznik VIII. numer 2/2019. – S. 94–107. – Режим доступу: http://zn.wste.edu.pl/images/zn16.pdf  (Індекс PAN).

Demianchuk A., Stelmashchuk H. & Honcharukand O. The Ideal of Beauty and Harmony in the European Fine Art / Journal of Contemporary Issues in Business and Government, 2021, – Volume 27, – Issue 2, Pages 4975-4999 Indexed by Web of Science URL:: https://cibg.org.au/article_10836.html

Demyanchuk A. Author’s technology of the making a Modern Icon based on the European Painting Techniques // Integration of traditional and innovative scientific researches: global trends and regional aspect: monograph / edited by authors. – Riga, Latvia: “Baltija Publishing”, 2020. (Chapter «History of Art». – 2020. – pp. 1–23. – Режим доступу: http://www.baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/catalog/view/74/1941/4238-1

Kiptilova N., Velilyaeva A. Reflection of national traditions of crimean tatars on the example of dance analysis «Ag’ir ava ve haitarma». International Scientific Conference Innovation in Science: Global Trends and Regional Aspect: Conference Proceedings, March 12-13, – Riga, Latvia: «Baltija Publishing». 2021. – pp. 237–240. – Режим доступу: http://www.baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/catalog/view/117/3178/6708-1

Kundys R. Scientific events of Lviv bayan school and their significance in mutual exchange by property and practical experience (2005–2012 years). Horizonty umenia 7: Zborník príspevkov z medzinárodnej vedeckej webovej konferencie. – Banská Bystrica, 2020. – pp. 143–152. – Режим доступу: https://www.facebook.com/groups/772631876839763/permalink/819730762129874/

Plakhotnyuk O. Cosmopolitan processes in the theater of classical ballet/ O. Plakhotnyuk // Knowledge. Education. Law. Management Nauka. Oświata. Pravo. Zarządzanie. – Lublin : Fundacja Instytut Spraw Administracji Publicznej w Lublinie, 2020 – № 5 (33) – vol. 3 – Р. 38–43. (Index Copernicus, Worldcat, Research Bible, Central and Eastern European Online Library). – Режим доступу: http://kelmczasopisma.com/ua/jornal/24 Космополітичні процеси в театрі класичного балету

Plakhotnyuk O.  Кінезіологія танцю та арт-терапія як педагогічна складова підготовки фахівця хореографічного митсетцва / O. Plakhotnyuk // Kultura fizyczna, pedagogika, zdrowie i fizjoterapia [monografia],  redak. O. Zabolotna. – Starogard Gdański : Pomorskiej Szkoły Wyższej, 2020 –рр. 138–146. ISBN 978-83-89481-37-5 – Режим доступу: https://zenodo.org/record/4086115#.YX1R86Swm71

Кундис Р., Душний А. Основи формування Львівської баянної школи в контексті виконавської традиції (термінологія, типологія, особливості регіоналістики). Modern Ukrainian musicology: from musical artifacts to humanistic universals: Collective monograph. – Riga, Latvia : “Baltija Publishing”, 2021. – pp. 294–316. DOI https://doi.org/10.30525/978-9934-26-072-8-15 – Режим доступу: http://www.baltijapublishing.lv/omp/ index.php/bp/catalog/view/126/3488/7347-1

Filimonova-Zlatohurska Y.S. Founder of folk choreographic art of Vinnitsa region Anatoliy Kondyuk / Y. Filimonova-Zlatohurska // Knowledge, Education, Law, Management – 2021 – № 3(39), – Vol. 2 – Р. 61–66. – Режим доступу: http://kelmczasopisma.com/ua/jornal/57.

 

6.1.5.4 Статті у фахових виданнях України – 3 (три);

Kundys R., Nykorovych I. On the issue of improving the skills of the accordionist-accompaniator on the example of Lviv choreographic groups. // Вісник Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв : наук. журнал. – 2021. – № 2. – С. 234–237. – Режим доступу: http://journals.uran.ua/visnyknakkkim/article/view/240072

Берест Р. Печерне чернецтво Галичини: проблема інтепретації, локалізації та охорони // Матеріали і дослідження з археології Прикарпаття і Волині. – Львів. 2020. – Вип.24. – С.176–188. (Index Copernicus,). – Режим доступу: https://doi.org/10.26641/2307-0404.2021.3.242319

Яцеленко А. Виховання відповідальності у молодших підлітків на заняттях хореографії у процесі комунікативних діалогів / А. Яцеленко // “Актуальні питання культурології” Альманах наукового товариства «Афіна» кафедри культорології та музеєзнавства – вип. 20. – Рівне : РДГУ, 2020 – Вип. № 20. – С. 157–163. – Режим доступу: https://kulturologiya.rv.ua-20.html

 

6.1.5.5 Статті в інших виданнях України – 14 (чотирнадцять).

Кебас О. Розвиток креативності мислення на заняттях з композиції сучасних форм танцю / О. Кебас // Сучасний танець: шляхи творчого вдосконалення : навчальний посібник. – Київ : Видавничий центр КНУКіМ, 2021. – Р. ІІ – С. 100–140.

Костур І. Сторінки творчості Василя Онуфрійовича Піпаша / І. Костур, Н. Кіптілова // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. А. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2020. – Вип. 8. – С. 264–272. – Режим доступу: Кіптілова_Костур_Піпаш Василь Онуфрійович_сторінки творчості

Літовченко О. Пілотний інклюзивний проєкт «Давай, разом!» / О. Єсіпова, О. Літовченко, Л. Припутень, Х. Кушнір, З. Богдан, Т. Кікеля // Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту. V частина : навчально-методичний посібник / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 148-165

Маркевич С. Формування літературно-сценічних образів персонажів у малій формі танцю / Н. Шутяк, С. Маркевич // Сучасне хореографічне мистецтво: тенденції та перспективи розвитку: навчально-методичний посібник [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2020. – Ч. ІІІ – С. 80–96.

Плахотнюк О. Зацікавлення заняттями танцем осіб у зрілому дорослому віці: творчо-естетичні аспекти / О. Плахотнюк // Сучасне хореографічне мистецтво: тенденції та перспективи розвитку: навчально-методичний посібник [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2020. – Ч. ІІІ – С. 96–105.

Плахотнюк О. Навчальні програми з позашкільної освіти «Джаз-модерн танець» (4 роки навчання) / О. Плахотнюк // Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту: навч.-метод. посіб./ упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Ч. V. – С. 166–188.

Плахотнюк О. Передмова / О. Плахотнюк // Сучасне хореографічне мистецтво: тенденції та перспективи розвитку: навчально-методичний посібник [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2020. – Ч. ІІІ – С. 5–6.

Плахотнюк О. Передмова до науково популярного нарису «Волелюбність українського народу у хореографічній виставі “Дорогою ціною” за фрагментами однойменної повісті М. Коцюбинського» Шутяк Н. А. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 4–5.

Плахотнюк О. Передмова до науково популярного нарису «Грузинський народний танець як засіб втілення хореографічного образу в сюїті “Душа Кавказу”» Андрушко В. М. – Львів : Львівський національний університеті імені Івана Франка, 2021. – С. 4–5.

Плахотнюк О. Передмова до науково популярного нарису «Сценічно-пластичне вирішення постаті Лесі Українки у хореографічній виставі “Тільки в боротьбі життя і щастя”» автор. Горохівська У.Ю. – Львів : Львівський національний університеті імені Івана Франка, 2021. – С. 4–5.

Плахотнюк О. Хореографічне мистецтво – наукове сприйняття, в освітніх процесах підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності хореографія / О. Плахотнюк // Хореографічна культура – мистецькі виміри» [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 6–9.

Скиба Ю. Каузальність хореографічно – режисерської творчості Віма Вандекейбуса / Ю. Скиба // Хореографіча на культура – мистецькі виміри : зб. ст. [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 11. ‒ С. 5–9. – Режим доступу: https://kultart.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Skyba-YU.-Kauzalnist-khoreohr.-rezhiu-tvorch.-V.-Vandezheyba.pdf

Скиба Ю. Шлях ексклюзивності танцювальної компанії «Батшева» у культурі сучасного танцю XXI століття / Ю. Скиба // Cучасне хореографічне мистецтво: підгрунтя тенденції перспективи розвитку: навч. метод., посіб. [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : 2020. – Ч. III – C. 125–131. – Режим доступу: https://kultart.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Skyba-YU.-YU.-SHliakh-ekskliuzyvnosti-tantsiuvalnoi-kompanii-Batsheva-u-kulturi-suchasnoho-tantsiu-XXI-stolittia.pdf

Яцеленко А. Мотиваційні аспекти та комунікативні діалоги  молодщих підлітків на заняттях хореографії / А. Яцеленко // Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту. V частина : навч.-метод. посібник [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 28–37.

 

Тези доповідей на конференціях

Тези доповідей на міжнародних конференціях – 11 (одинадцять).

Гриценко Я. Імпровізація як інструмент роботи хореографа у пошуках лексики через тілесний досвід танцівника // Scientific and pedagogical internship «Experience of teaching disciplines in the field of culture and art in Ukraine and EU countries:traditions and new approaches»: Internship rpoceedings. June 21 – July 31,2021. – Riga, Latvia : «Baltija Publishing», 2021. – 64 p.

Kozak N. Ecological Agency of Art: Kenji Yanobe’s Descent into Chernobyl’s Necrolandscape // Abstracts: 109th CAA Annual Conference, New York, February 10–13, 2021. – New York, 2021. – C. 186187. Режим доступу:  https://caa.confex.com/caa/2021/meetingapp.cgi/Paper/10267

Kozak N., Kohut. H. Visuality of the Disease and the Future of the World // Abstracts: 109th CAA Annual Conference, New York, February 10–13, 2021. – New York, 2021. C. 286. Режим доступу: https://caa.confex.com/caa/2021/meetingapp.cgi/Session/7540

Kundys R. Folk authenticity and tradition in academic practice performing accordionist-accompanist International Scientific Conference Innovation in Science: Global Trends and Regional Aspect: Conference Proceedings, March 12–13.2021. – Riga, Latvia : «Baltija Publishing». 2021. – pp. 237–240. – Режим доступу: http://www.baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/catalog/view/117/3179/6709-1

Берест Р. Берест І., Пасічник М. «Газета «Przewodnik», як приклад видавничої справи профспілок Львова ХІХ ст.». // Інформація, комунікація, суспільство 2021. [електронний ресурс] : Матеріали 10-ї Міжнародної наукової конференції. ICS – 2021. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2021. – С. 68–69. – Режим доступу: http://ics.skid – lp.info/ics_2021.pdf, ISBN 978–966-941-592-9

Дем’янчук А. Ранньохристиянські символи Ісуса Христа та їх значення / International scientific and practical conference “Cultural studies and art: European development direction” : conference processing, July 16–17, 2021. – Riga, Latvia : “Baltia Publishing”, 2021. – pp. 130–134. – Режим доступу: DOI https://doi.org/10.30525/978-9934-26-117-6-33  http://baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/catalog/view/150/4466/9404-1

Кундис Р. Репертуарні збірки як підстава творчої діяльності баяніста-концертмейстера на уроках народно-сценічного танцю / Естетика та мистецький вимір реальності: історія, сучасний етап та перспективні напрями розвитку: матеріали I міжнародної спеціалізованої наукової конференції, м. Хмельницький, 5 березня, 2021 р. – Вінниця: Міжнародний центр наукових досліджень. Європейська наукова платформа, 2021. – С. 47–50. – Режим доступу: https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/mcnd/issue/view/05.03.2021-4/465

Кундис Р. Хореографічне мистецтво в умовах глобалізації культури / International scientific and practical conference «Cultural studies and art criticism: things in common and development prospects»: conference proceedings, November 27–28, 2020. – Venice, Italy: Izdevnieciba «Baltija Publishings», 2020. – pp. 79–81. – Режим доступу: http://www.baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/catalog/download/81/2135/4585-1?inline=1

Літовченко О. Пластика як інтеграційний засіб в сценічному мистецтві / О. Літовченко // International scientific and practical conference «Cultural studies and art criticism: things in common and development prospects» : conference proceedings, November 27–28, 2020. – Venice : Izdevnieciba «Baltija Publishing», 2020.  – С. 82–84 DOI: 10.30525/978-9934-26-004-9-89 – Режим доступу: http://www.baltijapublishing.lv/omp/index.php/bp/catalog/download/81/2136/4586-1?inline=1

Морушко О. Використання вербального аналізу в соціонічній діагностиці / О. Морушко, Т. Шіт // Інформація, комунікація, суспільство 2021 : Матеріали 10-ї Міжнародної наукової конференції IКС-2021. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2021. – С. 109–110.

Никорович І., Кундис Р. Музична хрестоматія як основа початкового етапу роботи концертмейстера-баяніста на уроках українського академічного танцю. I Correspondence International Scientific and Practical Conference «Globalization of scientific knowledge: International cooperation and integration of sciences» May 7, 2021. – Vinnytsia, Ukraine – Vienna, Austria: NGO “European Scientific Platform”» 2021. – С. 663–664. – Режим доступу: https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/grail-of-science/issue/view/07.05.2021/529

 

Тези доповідей на вітчизняних конференціях – 6 (шість).

Берест Р. Німецькі колонії Жидачівщини // Історико-культурні пам’ятки Прикарпаття та Карпат – важливі об’єкти в розвитку туризму. Матеріали VIII регіональної науково-практичної конференції. – Львів : Левада, 2020. – С. 19–40.

Костур І. Методика викладання гуцульських народних танців / І. Костур // Матеріали студентських наукових конференцій кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи “Актуальні проблеми української освіти” / Відп. за вип. О. Квас, упоряд. М. Крива. – Вип. 14. – Львів: Малий видавничий центр ЛНУ ім. І. Франка, 2020. – С. 65–67. – Режим доступу: Костур.Тези.Методика викладання гуцульських народних танців.

Кундис Р. Львівська баянно-акордеонна школа: особливості типології / Розвиток сучасної освіти і науки: результати, проблеми, перспективи. – Том Х: Ефекти участі в розвитку науки та освіти на відстані. –  Конін-Ужгород-Херсон : Посвіт, 2021. – С. 54–56. – Режим доступу: http://dspace.luguniv.edu.ua/jspui/bitstream/123456789/8203/1/Rozwoj_April_2021_ zbirnyk%20%281%29.pdf

Плахотнюк О. Міжкультурна комунікація засобами сучасного танцю / О. Плахотнюк // Мистецтво та мистецька освіта в сучасному соціокультурному просторі : матеріали І Всеукр. наук.-практ. конф., (3–4 червня 2021 р., м. Бердянськ). – Полтава : Сімон, 2021. – С. 34–38.

Скиба Ю. Перформативно – хореографічне мистецтво як модус розвитку сучасного танцю / Ю. Скиба // Мистецтво та мистецька освіта в соціокультурному просторі: матеріали першої всеукраїнської науково-практичної конференції [упоряд. М. Погребняк]. – Бердянськ : 2021. – С. 97–101. – – Режим доступу: https://scholar.google.com/citations?view_op=view_citation&hl=ru&user=Ac7MWTkAAAAJ&citation_for_view=Ac7MWTkAAAAJ:qjMakFHDy7sC

Філімонова-Златогурська Є.С. Значення хореографічної лексики в контексті збереження народного танцю України / Є. С. Філімонова-Златогурська // Хореографічна культура сучасності: глобалізаційні виклики: міжнародна науково-практ. конф., 23 – 24 квітня 2021. – Київ : КНУКІМ, 2021. – С. 90 – 93.

 

Студентські публікації:

Статті у виданнях, які мають імпакт-фактор (9 дев’ять публікації):

Демченко Є. Я. Візуалізація художньо-пластичного образу в контексті кольору енергетики чакр людини [Текст] / Є.  Демченко, О. Лань, П. Луньо // Молодий вчений. – 2020. – №10. – С. 90–93. – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/10/19.pdf (ISSN 2304-5809, збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Scholar Google, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus).

Демченко Є. Особливості феномену «роздвоєня оcобиcтоcтi»: мистецька інтерпретація / Є. Демченко, П. Луньо // Молодий вчений. – 2020. – №10. –С. 94–97. – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/10/20.pdf (ISSN 2304-5809, збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Scholar Google, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus).

Квецко А. Відображення патріотизму українського народу в хореографічному мистецтві / А. Квецко // Theoretical and practical scientific achievements: research and results of their implementation: collection of scientific papers «SCIENTIA» with Proceedings of the I International Scientific and Theoretical Conference, Pisa, February 12. – Italian Republic: NGO European Scientific Platform. Vol. 4, 2021. – С. 103–104. – Режим доступу: https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/scientia/issue/download/12.02.2021/445.

Квецко А. Роль народно-сценічного танцю в системі професійної хореографічної освіти / А. Квецко // The scientific heritage. – Budapest, Hungary. Vol. 5, No 71 (71). 2021. – С. 7–9. – Режим доступу: http://www.scientific-heritage.com/wp-content/uploads/2021/08/The-scientific-heritage-No-71-71-2021-Vol-5.pdf.

Квецко А. Синтез народного українського танцю з сучасними напрямами хореографічного мистецтва / А. Квецко // Молодий вчений. – 2021. – №1. (89) – С. 106–110. – Режим доступу: http:№1 (89) січень 2021 р (ISSN 2304-5809, збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Scholar Google, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus). (Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк).

Попович А., Кундис Р., Кіптілова Н. Вибір як основа створення та вирішення конфлікту у хореографічному творі // Молодий вчений. – Херсон, 2020. – № 9 (85). – С. 19–21. збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Google Scholar, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus). – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/9/5.pdf

Попович А., Кундис Р., Тарасюк О. Взаємозв’язок балетмейстера з художником та композитором під час створення хореографічного твору/ А. Попович, Р. Кундис, О. Тарасюк. Молодий вчений. – Херсон, 2020. – № 11 (87). – С. 72–75. збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Google Scholar, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus). – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/11/16.pdf

Русанова М. О. Зародження неокласицизму в Україні. Неокласицизм в хореографії, музичному мистецтві, літературі і драматургії [Текст] / М. О. Русанова // Молодий вчений. – 2020. – №10. – С. 321–324. збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Google Scholar, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus). – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/10/66.pdf

Яцеленко А., Баканча Л. Поєднання джаз-танцю з іншими стилями в хореографії / А. Яцеленко, Л. Баканча // Молодий вчений. – 2020. – №12. – С. 368–370. збірник включено до міжнародних каталогів наукових видань і наукометричних баз: РИНЦ, Google Scholar, OAJI, Cite Factor, Research Bible, Index Copernicus). – Режим доступу: http://molodyvcheny.in.ua/files/journal/2020/12/72.pdf

 

Інші публікації

Науково-популярний нарис (3 три)

Андрушко В.  Грузинський народний танець як засіб втілення хореографічного образу в сюїті «Душа Кавказу» / В. Андрушко. – Львів : Львівський національний університеті імені Івана Франка, 2021. – 78 с. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Горохівська У. Сценічно-пластичне вирішення постаті Лесі Українки у хореографічній виставі «Тільки в боротьбі життя і щастя» / У. Горохівська. – Львів : Львівський національний університеті імені Івана Франка, 2021. –57 с. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

Шутяк Н. Волелюбність українського народу у хореографічній виставі «Дорогою ціною» за фрагментами однойменної повісті М. Коцюбинського / Н. Шутяк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – 59 с. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

 

Статті (42 сорок дві статті)

Алжнева Я. Історико-побутовий танець та його вплив на бальний та класичний танець / Я. Алжнева // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 11. – С. 71–75. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Баканча Л. Педагогічні особливості при постановці вистави «Київські відьми» / Л. Баканча // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 89–94. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Брещайко А. Емоціїта емоційність як складова танцювального мистецтва: втілення психологічних виявів у мистецтво / А. Брещайко // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 11. – С. 28–31. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

Брещайко А. Історичне виявлення феномену «Синтез» у мистецві / А. Брещайко // Культурно-мистецькі ескізи : зб. студ. наук. праць. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 109–113. [Науковий керівник – доц. П. Луньо]

Брещайко А. Синтез хореографічного та художнього мистецтва / А. Брещайко // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 95–100. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Вавричук О. Особливості конкурсного бального танцю: категоріальний апарат і специфіка виконавства. / О. Вавричук // Культурно-мистецькі ескізи : зб. студ. наук. праць. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 114–119. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк]

Вавричук О. Особливості створення художнього образу в бальному танці та основі латиноамериканської програми / О. Вавричук // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 100–104. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Вавричук О. Сценічний бальний танець – нова самостійна форма танцювального мистецтва / О. Вавричук // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 11. – С. 134–139. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Вороняк С. Зародження балетної епохи у Франції: придворний балет / С. Вороняк // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 11. – С. 95–104. [Науковий керівник – ас. С. Маркевич].

Галета А. Митець як особистість в соціокультурному баченні / А. Галета // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 10. – С. 105–116. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

Гладій П. Феномен танцювальної культури некрасовських козаків на прикладі танців: «Циганочка», «Крило», «Нога в ногу». Науковий керівник – асист. Н. Кіптілова / П. Гладій // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 11. – С. 61–71. [Науковий керівник – ас. Н. Кіптілова].

Горохівська У. Танець-модерн як феномен сучасної хореографії початку ХХ століття / У. Горохівська // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 10. – С. 115–131. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

Гриненко А. особливості танцю та музичного супроводу етнічної групи лемків / А. В. Гриненко // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 16–25. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Демченка Є.-А. Педагогічні прийоми роботи з виконавцями танцювальної вистави «Особистості в мені»: вивчення хореографічного тексту та створення образів. / Є.-А. Демченко // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 10. – С. 131–138. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

Заставний О. Історико-політичні події української історії як основа для сюжетних балетних виста / О. Заставний // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 149–155. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Кархут Ю. Педагогічні особливості проведення заняття у колективах українського танцю з дітьми підліткового віку / Ю. Кархут // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 10. – С. 156–164. [Науковий керівник – доц. О. Кузик].

Кирпа Д. Історія розвитку афро-джаз танцю та його територіальне поширення / Д. Кирпа // Культурно-мистецькі ескізи : зб. студ. наук. праць. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 120–124. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк]

Кирпа Д. Мистецьке втілення залежності у хореографічних творах відомих балетмейстерів / Д. Кирпа // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 11. – С. 81–87. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Костур І. Збереження хореографічних стилістичних особливостей гуцульської хореографії / І. Костур // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 10. – С. 40–47. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

Костур І. Методика викладання гуцульських народних танців / І. Костур // Матеріали студентських наукових конференцій кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи “Актуальні проблеми української освіти” / Відп. за вип. О. Квас, упоряд. М. Крива. – Вип. 14. – Львів : Малий видавничий центр ЛНУ ім. І. Франка, 2020. – С. 65–67.

Лешик Т. Архетипи жіночих художніх образів у хореографічному мистецтві / Т. Лешик // Культурно-мистецькі ескізи : зб. студ. наук. праць. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 125–129. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк]

Мотрюк В. Горський і М. Фокін – провідні балетмейстери початку ХХ ст. / В. Мотрюк // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 11. – С. 144–150. [Науковий керівник – проф. М. Гарбузюк].

Мурафа І. Вплив фольклорних фестивалів на розвиток хореографічної культури / І. Мурафа // Культурно-мистецькі ескізи : зб. студ. наук. праць. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 130–134. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк]

Мурафа І. Гордість України і Молдови заслужені державні академічні ансамблі народного танцю / І. Мурава // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 11. – С. 55–61. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Мурафа І. Стилістичні особливості молдавського хореографічного мистецтва / І. Мурафа // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 55–61. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Наквацька Р. Історичні особливості модерн-танцю в техниці Лестера Хортона. Як результат анатомічного підходу до розвитку танцівника / Р. Наквацька // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 11. – С. 113–123. [Науковий керівник – ас. Т. Шкутяк].

Нечволода Т. Український фольклор і міфологія в балетній композиції Є. Станькевича «Ніч перед Різдвом» / Т. Нечволода // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 178–184. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Овчінніков А. Розвиток танцю модер в США в першій половині ХХ сторіччя: фестивальний рух та перші друковані медія про танець / А. Овчінніков // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 11. – С. 105–113 [Науковий керівник – доц. О.Кузик].

Підоборіжна А-М. Система exercises модерн-танцю в техниці Лестера Хортона, як результат анатомічного підходу до розвитку танцівника / А-М. Підоборіжна // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 11. – С. 123–131. [Науковий керівник – ас. Т. Шкутяк].

Подібка А-Ю. Культурна спадщина «Велетня» української освіти та мистецтва Петра Петровича Сокальського / А-Ю. Подібка // Культурно-мистецькі ескізи : зб. студ. наук. праць. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 135–144. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк]

Попович А. Особливості втілення балетмейстером почуттів та емоцій другорядних персонажів в хореографічному творі / А. Б. Попович // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. А. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 188–194. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Рипкович А. Вагомий внесок Клари Балог у розвиток хореографічного мистецтва Закартпаття / А. Рипкович // Хореографічна культура – мистецькі виміри. [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 61–68. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Рипкович А. Майстри народно-сценічного танцю Закарпаття / Адріана Рипкович // Культурно-мистецькі ескізи : зб. студ. наук. праць. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – С. 145–151. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

Рипкович А. Хореографічне мистецтво Закарпатського регіону крізь призму діяльності зразкових та аматорських ансамблів краю. / А. Рипкович // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 11. – С. 44–54. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

Свідзінська О. Українське хореографічне мистецтво та обрядовість / О. Свіндзінська // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 10. – С. 69–77. [Науковий керівник – доц. О. Кузик].

Середа О. Відображення вуличного танцю в кінематографі та ТВ-шоу / О. Середа // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. А. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 10. – С. 194–200. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Скиба Ю. Каузальність хореографічно-режисерської творчості Віма Вандекейбуса / Ю. Скиба // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 11. – С. 5–9. [Науковий керівник – доц. Р. Кундис].

Сохан І. Значення імпровізації у становленні танцівника. розвитку його мислення та індивідуальності / І. Скиба // Хореографічна культура – мистецькі виміри [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. ‒ Вип. 11. – С. 17–23. [Науковий керівник – ас. Т. Шкутяк].

Ткач Ю. Приреченість кохання у мистецтві / Ю. Ткач // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 10. – С. 202–210. [Науковий керівник – доц. О. Кузик].

Чорнак З. Біомеханіка в сучасному хореографічному мистецтві / З. Чорняк. // Кінезіологія танцю та техніко-естетичних видів спорту: навч.-метод. посіб. / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Ч. V. – С. 6–15.с [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Чорнак З. Засоби впливу хореографа на інновації в сучасній хореографії / З. Чорнак // Сучасне хореографічне мистецтво: тенденції та перспективи розвитку: навчально-методичний посібник [упоряд. О. Плахотнюк]. – Львів : ЛНУ ім. Івана Франка, 2020. – Ч. ІІІ – С. 26–38. [Науковий керівник – доц. О. Плахотнюк].

Шутяк Н. Педагогічна складова у роботі з виконавцями при постановці хореографічної вистави «Дорогою ціною» за фрагментами повісті Михайла Коцюбинського / Н. Шутяк // Хореографічна культура – мистецькі виміри : збірник статей / упоряд. О. Плахотнюк. – Львів : ЛНУ імені Івана Франка, 2021. – Вип. 10. – С. 76–83. [Науковий керівник – доц. П. Луньо].

 

За звітний період захищено 1 кандидатську  дисертацію:

Петрик Олег Олегович. Балетна трупа Львівського театру опери та балету другої половини ХХ століття – початку ХХІ століття: художньо-творчий аспект. (Дата захисту – 29 січня 2021 р. Спеціалізована вчена рада – К 20.051.08.)

 

Теми захищених магістерських робіт із зазначенням наукового керівника

Андрушко Віра Миколаївна «Грузинський народний танець як  засіб втілення хореографічного образу в сюїті “Душа Кавказу”». Науковий керівник доц. Плахотнюк О.А.

Баканча Лариса Анатоліївна Втілення образу Відьми в хореографічній виставі за мотивами повісті Ореста Сомова «Київські відьми». Науковий керівник доц. Плахотнюк О.А.

Буханська Ольга Андріївна «Абстрактне мистецтво, як ресурс новітньої хореографії XXI століття». Науковий керівник доц. Дем’янчук А.Л.

Галета Анна Михайлівна «Балетмейстерське рішення образу митця за циклом поезій Ліни Костенко”Силуети”» у однойменній хореографічній картині. Науковий керівник доц. Луньо П.Є

Горохівська Уляна Юріївна «Сценічно-пластичне вирішення постаті Лесі Українки у хореографічній виставі “Тільки в боротьбі життя і щастя”» Науковий керівник доц. Луньо П.Є.

Демченко Єва-Анна Ярославівна «Проблема роздвоєння особистості на прикладі танцювальної вистави “Особистості в мені”». Науковий керівник доц. Луньо П.Є.

Заставний Олександр Любомирович «Відображення танцювальної культури лемків у хореографічній виставі “Вигнані з раю”» Науковий керівник доц. Кузик О.Є

Зубченко Яна Костянтинівна «Дослідження почуттів людської сутності на прикладі генезису одного дня». Науковий керівник доц. Плахотнюк О.А.

Кархут Юрій Володимирович «Хореографічний образ гуцульських вівчарів в танцювальній картині “Проводи на Полонину”» Науковий керівник доц. Кузик О.Є.

Корчевська Уляна Олександрівна «Відображення міжособистнісних відосин у хореографічній постановці ”Анна Кареніна” за мотивами однойменного роману Л. Толстого». Науковий керівник доц. Дем’янчук А.Л.

Костур Іванна Андріївна «Відображення етнічних танцювальних традицій Гуцульщини у хореографічній картині “Мистецтво вічне”» Науковий керівник доц. Луньо П. Є.

Нечволода Тетяна Русланівна «Інтерпретація українського народного танцю у хореографічній виставі за мотивами повісті М. Гоголя “Ніч перед Різдвом”». Науковий керівник доц. Яцеленко А.А.

Озьорін Дмитро Андрійович «Гротеск хореографічного твору у іронічно-комедійному балеті “Готель чи як там”» Науковий керівник доц. Дем’янчук А.Л.

Попович Анна Богданівна «Метаморфоза вибору в неокласичному балеті-виставі “Ангел чи Демон?”». Науковий керівник доц. Дем’янчук А.Л.

Русанова Мілена Олександрівна «Специфіка постановчої роботи з хореографічним колективом у виставі “Казки Ганса”». Науковий керівник доц. Дем’янчук А.Л.

Свідзінська Ольга Анатоліївна «Сучасне мистецтво крізь призму української обрядовості на прикладі танцювальної вистави “Андріївські вечорниці”». Науковий керівник доц. Кузик О.Є.

Середа Олександра Олегівна «Хіп-хоп – танцювальна субкультура молоді кінця ХХ століття – початку ХХІ століття». Науковий керівник доц. Яцеленко А.А.

Ткач Юлія Олександрівна «Проблема приреченого кохання у хореографічній картині”Скеля кохання” за мотивами гуцульської легенди». Науковий керівник доц. Кузик О.Є.

Шутяк Наталія Андріївна «Проблема волелюбності українського народу на прикладі хореографічної вистави “Дорогою ціною” за фрагментом однойменної повісті М. Коцюбинського». Науковий керівник доц. Луньо П.Є.

 

 1. Рішення Вченої ради факультету культури і мистецтв від “3” листопада 2021 року, протокол № 3 про виконання роботи.

 

 

Науковий керівник теми:

 

 

______________________ Петрик О. О.

Голова Вченої ради:

 

 

______________________ Гарбузюк М. В.

 

 

Усі користувачі системи Електронного (дистанційного) навчання зареєстровані з корпоративною поштою. Для входу натисніть посилання OpenID Connect. Виводиться сторінка входу в OFFICE 365. Після входу в OFFICE 365 користувач автоматично входить до системи Електронного навчання і потрапляє на головну сторінку.

Зауваження 1. Якщо через OpenID Connect ви увійшли до Office 365, але не увійшли до MOODLE, спробуйте увійти, як раніше, використовуючи Ім’я входу і Пароль.

Зауваження 2. Користувачі, які з різних причин не можуть увійти до Office 365, можуть писати на адреси

Більш детальна інформація за посиланням https://e-learning.lnu.edu.ua/login/index.php

Консультації викладачів кафедри режисури та хореографії на 2022-2023 н. р. 2 семестр

Консультації викладачів кафедри режисури та хореографії на 2022-2023 н. р. 2 семестр

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаНауковий ступінь, званняДень / час консультаціїКонтакт
1.Бандура Христина ПетрівнаАсистентчетвер 12.00-13.00khrystyna.bandura@lnu.edu.ua
2.Безпаленко Юлія ВасилівнаАсистентсереда, 9.00-11.00yuliya.bezpalenko@lnu.edu.ua
3.Берест Роман ЯрославовичПрофесорДоктор історичних наукчетвер 10.00-11.00roman.berest@lnu.edu.ua
4.Ваньовський  Михайло ВасильовичПрофесорпонеділок, 8.30-9.30vanovskyy.mykhaylo@lnu.edu.ua
5.Висоцька Христина МиколаївнаАсистентвівторок 10.30-11.30khrystyna.vysotska@lnu.edu.ua
6.Вишнякова Антоніка-Марія ОлександрівнаАсистентсереда 11.50-12.50antonina-mariia.vyshniakova@lnu.edu.ua
7.Гресько Ігор МихайловичАсистентпонеділок 10.00-11.00ihor.hresko@lnu.edu.ua
8.Гриценко Ярослава ВолодимирівнаАсистент/аспірантсереда 10.00-11.00yaroslava.hrytsenko@lnu.edu.ua
9.Дем’янчук Андрій ЛьвовичДоцент, к.н.Кандидат мистецтвознавствачетвер 10.30-11.30andriy.demyanchuk@lnu.edu.ua
10.Карась Сергій ОлексійовичДоцент, к.н.Кандидат мистецтвознавствап’ятниця, 13.30-14.30serhii.karas@lnu.edu.ua
11.Кіптілова Надія ВолодимирівнаАсистентвівторок 10.00-11.00nadiya.kiptilova@lnu.edu.ua
12.Колесник Світлана ІванівнаАсистентп’ятниця 9.00-10.00svitlana.kolesnyk@lnu.edu.ua
13.Костур Іванна АндріївнаАсистентвівторок 10.00-11.00ivanna.kostur@lnu.edu.ua
14.Кузик Олег ЄвгеновичДоцент, к.н.Кандидат педагогічних наукчетвер 9.00-10.00oleg.kuzyk@lnu.edu.ua
15.Кундис Руслан ЮрійовичДоцент, к.н.Кандидат мистецтвознавствапонеділок, 900–1000ruslan.kundys@lnu.edu.ua
16.Кшен Катерина СергіївнаАсистентпонеділок 10:00 – 11:00kateryna.kshen@lnu.edu.ua
17.Лань Оксана БогданівнаАсистент/аспірантпонеділок 10:00 – 11:00oksana.lan@lnu.edu.ua
18.Літовченко Олена АндріївнаАсистент/аспірантп’ятниця 8.30-9.30olena.litovchenko@lnu.edu.ua
19.Луньо Петро ЄвгеновичДоцент, к.н.Кандидат філологічних наукпонеділок, 900–1000petro.luno@lnu.edu.ua
20.Лущенко Галина БогданівнаАсистентвівторок 9.00-10.00halyna.lushchenko@lnu.edu.ua
21.Маркевич  Софія ЛюбомирівнаАсистентпонеділок, 900–1000sofiya.markevych@lnu.edu.ua
22.Настюк Ольга ІванівнаАсистентп’ятниця

11.30-12.30

olha.nastyuk@lnu.edu.ua
23.Никорович Іван ЮрійовичАсистентпонеділок, 12.00-13.00ivan.nykorovych@lnu.edu.ua
24.Петрик Олег ОлеговичПрофесор, б.а., к.енКандидат мистецтвознавствап’ятниця 8.30-9.30oleh.petryk@lnu.edu.ua
25.Плахотнюк Олександр АнатолійовичДоцент, к.н.Кандидат мистецтвознавствавівторок, 1150–1250oleksandr.plakhotnyuk@lnu.edu.ua

 

26.Рихальська Оксана ВолодимирівнаАсистентп’ятниця 12.00-13.00oksana.rykhalska@lnu.edu.ua
27.Сапего Ярослав КостянтиновичАсистент/аспірантсереда 11.00-12.00yaroslav.sapego@lnu.edu.ua
28.Сеньковська Уляна ВолодимирівнаАсистентп’ятниця 9.00-10.00ulyana.senkovska@lnu.edu.ua
29.Сидорук Соломія-Володимира МиколаївнаАсистентп’ятниця, 10.00-11.00solomiya.sydoruk@lnu.edu.ua
30.Скалозубов Григорій СтаніславовичАсистентп’ятниця 9.00-10.00hryhoriy.skalozubov@lnu.edu.ua
31.Стригун Федір МиколайовичЗавідувач кафедри, професорчетвер 12.00-13.00fedir.stryhun@lnu.edu.ua
32.Ушакова Єлизавета ОлегівнаАсистентсереда 11.30-12.30ushakova.yelyzaveta@lnu.edu.ua
33.Холов  Тарас ІвановичАсистент/аспірантчетвер 8.30-9.30taras.kholov@lnu.edu.ua
34.Шіт Тарас РомановичДоцент, б.а.вівторок 14.00-15.00taras.shit@lnu.edu.ua
35.Шкутяк  Тарас МиколайовичАсистентп’ятниця 10.00-11.00taras.shkutyak@lnu.edu.ua
36.Яцеленко Андрій АнатолійовичДоцент, к.н.Кандидат педагогічних науксереда 13.30-14.30andrii.yatselenko@lnu.edu.ua

 

 

Положення про проведення практик здобувачів вищої освіти Львівського національного університету імені Івана Франка

Perelik-baz-praktyk-spetsialnist-024-KHoreohrafiia-lypen-2021

001 Наскрізна програма практик 024 Хореографія Кафедра режисури та хореографії 2021

01 Навчальна програма практики 1 курс (навчально-ознайомча практика)

02 Навчальна програма 2 курс Навчальної (керівника хореограф. колективу)практики 

03 Навчальна програма Педагогічна практика 3 курс бакалавр

04 Навчальна програма Виробничої хореографічно-постановочна практики 4 курс 2021 О.А. Плахотнюк

04 Навчальна програма ОП 2018 4 курс Виробнича хореограф.-постановочна практика 2018 О.А. Плахотнюк

5 Програма педагогічної (асистентської) практики Магістр 024 Хореографія О.Плахотнюк

6 Програма виробничої переддипломної практики Магістр 024 Хореографія О. Плахотнюк

ЗАЛІКОВИЙ ЛИСТ навчально-ознайомча практика 1 курс

ЗАЛІКОВИЙ ЛИСТ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ керівника хореографічного колективу

ЗАЛІКОВИЙ ЛИСТ Хореографічно постановчої

Заліковий лист педагогічної практики

ЗАЛІКОВИЙ ЛИСТ магістри асистентська практика

Щоденник навчально ознайомчої практики 1 курс

Щоденник навчальної (керівника хореографічного колективу) практики 2 курс

Щоденник педагогічної практики 3 курс

Щоденник виробничої хореографічно-постановочної практики 4 курс

 

Вручення атестатів доцента

02.02.2023 | 19:29

У четвер (2 лютого 2023 р.)  на  засіданні Вченої ради Львівського національного університету імені Івана франка у дзеркальна залі відбулась церемонія вручення атестатів доцента Андрію Львовичу Дем’янчуку та Руслану Юрійовичу Кундису. Вітаємо колег доцентів кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв з присвоєнням з присвоєнням вченого звання доцента (Наказ Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2022 р. № 1166 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства») бажаємо Вам нових наукових досягнень. Та всім нам швидкої перемоги над московитами.
...

Читати »

відбувся  ІІ Мистецький форум «ART-ПОСТ.UA» Простір Освіти Сучасної Творчості

31.01.2023 | 11:20

27-29 січня, 2023 року в м. Трускавець відбувся  ІІ Мистецький форум «ART-ПОСТ.UA» Простір Освіти Сучасної Творчості, приурочений до Дня Соборності України.
Організатори: ГО «Яскрава країна», Міністерство освіти і науки України, Львівський національний університет імені Івана Франка: кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв, наукове товариство студентів, аспірантів і молодих вчених факультету культури і мистецтв, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.
Метою форуму має продовжити об’єднання творчої спільноти митців, педагогів для обговорення проблем і викликів позашкільної та мистецької освіти в умовах війни...

Читати »

17/01/2023 відбувся вебінар на тему “Фортепіанний репертуар композиторів Західної України у практичному застосуванні в роботі з учнями музичних шкіл”

19.01.2023 | 13:09

17/01/2023, для директорів, викладачів музичних шкіл Луганщини та Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся вебінар на тему “Фортепіанний репертуар композиторів Західної України у практичному застосуванні в роботі з учнями музичних шкіл”, який провела доцент, канд. мист. кафедри музичного мистецтва, факультету культури і мистецтв Олена Дмитрівна Дмитрієва.
Координатор проекту – Пасічник Наталія Федорівна – методист з практичного навчання Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв ім. С. Прокоф’єва, заступник директора Центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва, не тільки...

Читати »

доц. Шіта Тараса Романовича обрано Представником Суверенного Лицарського Ордену Христа Спасителя в ООН

18.01.2023 | 17:39

Викладача кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка доцента Шіта Тараса Романовича обрано Представником Суверенного Лицарського Ордену Христа Спасителя в ООН (The SKOCS Mission at the United Nations) від України (2 січня 2023 р., Швейцарія, м. Женева).
Місія SKOCS при ООН (Суверенний Лицарський Орден Христа Спасителя) є неурядовою організацією, яка має консультативний статус при Економічній і Соціальній Раді ООН з 2014 року. Лицарі Христа служать у штаб-квартирах ООН у Женеві, Відні та Нью-Йорку. Орден...

Читати »

Вийшов друком збірник статей «Хореографічна культура – мистецькі виміри

17.01.2023 | 23:34

Не зважаючи на всі негаразди військового часу, відключення електрики є маленькі радості як результат роботи команди кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка
Вийшов друком збірник статей «Хореографічна культура – мистецькі виміри» / упоряд. О. А. Плахотнюк. – Львів : Кафедра режисури та хореографії, факультет культури і мистецтв, ЛНУ імені Івана Франка, 2023. ‒ Вип. 14.
З текстами статтями учасників ХV Всеукраїнської науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «ХОРЕОГРАФІЧНА КУЛЬТУРА – МИСТЕЦЬКІ ВИМІРИ» (яка...

Читати »