Студентські конференції, конкурси та олімпіади

Конференції-2024

CURRENT ISSUES OF THEATRE HISTORY, THEORY AND PRACTICE… 1819 April 2024

VІІІ Міжнародна науково-практична студентська конференція “Актуальні питання історії, теорії та практики театру в дослідженнях студентів та молодих учених” (18–19 квітня 2024 р.),

яку проводить кафедра театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

The eighth International scientific and practical student conference Current issues of theatre history, theory and practice in the students and young scientists’ research (ONLINE),

1819 April 2024, Lviv, Ukraine, The Department of Theatre Studies and Acting, Faculty of Culture and Arts of the Ivan Franko National University of Lviv.

e-mail: lawromen@yahoo.com

e-mail: roman.lavrentii@lnu.edu.ua

ХОРЕОГРАФІЧНА КУЛЬТУРА – МИСТЕЦЬКІ ВИМІРИ, 10 КВІТНЯ 2024 РОКУ

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічна культура – мистецькі виміри».

Конференція включена до переліку проведення наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2024 рік

e-mail: vidlunnya@gmail.com

e-mail: oleksandr.plakhotnyuk@lnu.edu.ua

Конференції (архів)

 

  • ХV студентська наукова конференція “КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКІ ПРОЦЕСИ В УКРАЇНІ У КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО НАУКОВОГО ПРОСТОРУ”, 4 ТРАВНЯ 2022 РОКУ

Детальніше в інформаційному листі.

  • МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО ТА ВИХОВАННЯ: МІЖКУЛЬТУРНІ ЗВ’ЯЗКИ УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ, 20 ТРАВНЯ 2022 РОКУ.

Міжнародна науково-практична студентська конференція «Музичне мистецтво та виховання: міжкультурні зв’язки України та Польщі»

Конференція включена до переліку проведення наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2022 рік

e-mail: svitlana.saldan@gmail.com

e-mail: svitlana.saldan@lnu.edu.ua

Завантажити інформаційний лист конференції

  • АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІСТОРІЇ, ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ТЕАТРУ В ДОСЛІДЖЕННЯХ МОЛОДИХ УЧЕНИХ, 14–16 КВІТНЯ 2022 РОКУ.

VІ Міжнародна науково-практична студентська театрознавча конференція «Актуальні питання історії, теорії і практики театру в дослідженнях молодих учених»

Конференція включена до переліку проведення наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2022 рік

e-mail: tsam.dep.cultart@lnu.edu.ua

e-mail: roman.lavrentii@lnu.edu.ua

  • ІНФОРМАЦІЯ. НАУКА. БІБЛІОТЕКА. ВЕСНА, КВІТЕНЬ 2022 РОКУ.

VІІІ наукова студентська інтернет-конференція з міжнародною участю «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна»

Конференція включена до переліку проведення наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2022 рік

e-mail: ndemch@ukr.net

e-mail: lsb.dep.cultart@lnu.edu.ua

 

  • ХОРЕОГРАФІЧНА КУЛЬТУРА – МИСТЕЦЬКІ ВИМІРИ, 13 КВІТНЯ 2022 РОКУ

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Хореографічна культура – мистецькі виміри».

Конференція включена до переліку проведення наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2022 рік

e-mail: vidlunnya@gmail.com

e-mail: oleksandr.plakhotnyuk@lnu.edu.ua

 

  • РЕГІОНАЛЬНИЙ СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ, 24 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ.

Четверта всеукраїнська студентська наукова конференція «Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку»

Конференція включена до переліку проведення наукових конференцій здобувачів вищої освіти та молодих учених Міністерства освіти і науки України на 2022 рік

e-mail: liliya.syrota@lnu.edu.ua

———————————————————————————————-
Конференція студентів ЛНУ імені Івана Франка 2021
Конференція профбюро студентів факультету культури і мистецтв 2021

———————————————————————————————-

————————————————————————————

ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених аспірантів та студентів

«Хореографічне мистецтво – мистецькі виміри» (10 листопада 2021 р.)

__________________________________________________________________

Програма Першої Всеукраїнської студентської наукової конференції РЕГІОНАЛЬНИЙ СОЦІОКУЛЬТУРНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ І ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ


 Запрошення на конференцію “Регіональний соціокультурний менеджмент: сучасні виклики і тенденції розвитку”


Студент Василь Городицький – призер Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 024.Хореографія !


 

ХІІ студентська наукова конференція «Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору»: Секція 3. Менеджмент культури (звіт)


ХІІ студентська наукова конференція «Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору»: Секція 2. ІНФОРМАЦІЙНА ТА БІБЛІОТЕЧНА СПРАВА (звіт)


 Фоторепортаж із засідання секції 4 «Хореографічне мистецтво (хорологія)» ХІІ студентської наукової конференції «Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору»


ХІІ студентська наукова конференція Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору


V Студентська інтернет-конференція “Інформація. Наука. Бібліотека. Весна”:  погляд крізь століття


ПРОГРАМА V Студентської інтернет-конференції “Інформація. Наука. Бібліотека. Весна”


 ІІІ Міжнародна науково-практична студентська конференція АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІСТОРІЇ, ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ТЕАТРУ В ДОСЛІДЖЕННЯХ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ


 ІІІ Міжнародна науково-практична студентська конференція АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІСТОРІЇ, ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ТЕАТРУ В ДОСЛІДЖЕННЯХ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ: програма


Положення про Міжнародну науково-практичну студентську конференцію “АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ІСТОРІЇ, ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ ТЕАТРУ В ДОСЛІДЖЕННЯХ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ”


Запрошення до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Музичне мистецтво”


IV Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Бібліотека і книга у цифровому медіасвіті»


Всеукраїнська студентська наукова конференція «Хореографічна культура – мистецькі виміри»


Звітна студентська наукова конференція: секція «Інформаційна та бібліотечна справа»


Студентська наукова конференція “Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору”: секція інформаційна та бібліотечна справа


Друга міжнародна науково-практична студентська театрознавча конференція “СУЧАСНИЙ ТЕАТР У ПРОСТОРІ СУСПІЛЬСТВА: ДІАГНОСТИКА, ПРОГНОСТИКА, ТЕРАПІЯ”


Положення про науково-практичну студентську конференцію “Хореографічна культура – мистецькі виміри”


ПРОГРАМА ІV Студентської інтернет-конференції “Інформація. Наука. Бібліотека. Весна”


Миттєвості ІІІ Студентської інтернет-конференції “Інформація.Наука.Бібліотека.Весна” (6 квітня 2017 року)


Перша міжнародна науково-практична студентська театрознавча конференція “СУЧАСНИЙ ТЕАТР У ПРОСТОРІ СУСПІЛЬСТВА: ДІАГНОСТИКА, ПРОГНОСТИКА, ТЕРАПІЯ”


Програма Першої міжнародної науково-практичної студентської театрознавчої конференції факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка “СУЧАСНИЙ ТЕАТР У ПРОСТОРІ СУСПІЛЬСТВА: ДІАГНОСТИКА, ПРОГНОСТИКА, ТЕРАПІЯ”


Запрошуємо на ІІІ Студентську інтернет-конференцію “Інформація. Наука. Бібліотека. Весна”


Положення про ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Хореографія»


ІІ студентська інтернет-конференція «Інформація. Наука. Бібліотека. Весна»


V Всеукраїнська студентська конференція «Хореографічна культура – мистецькі виміри»


І Студентська Інтернет-конференція


Почала роботу VIIІ Студентська наукова конференція

————————————————-

22-23 квітня 2015 року на факультеті культури і мистецтв провели VIIІ Студентську наукову конференцію “Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору”.

22 квітня працювали дві секції: “Україна: європейський вибір модерної нації” (студенти кафедри філософії мистецтв) і “«Хореографічна культура – мистецькі виміри»” (студенти кафедри режисури і хореографії).

221 WP_20150423_10_29_38_Pro

Студенти кафедри режисури та хореографії провели ІV наукову студентську конференцію «Хореографічна культура – мистецькі виміри».
Науковим куратором конференції виступив доцент кафедри режисури та хореографії Олександр Плахотнюк; науковим консультантом доцент кафедри режисури та хореографії Руслан. Кундис. Голова пленарного засідання конференції Оксана Фесюк студентка V курсу, староста студентського наукового гуртка; секретар – Віктор Маліновський студент ІІ курсу.
На конференції були присутні студенти та професорсько-викладацький склад кафедри, а також запрошені слухачі курсів підвищення кваліфікації Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (керівники хореографічних колективів, викладачі хореографії Львівщини).
Загалом доповідачами представлено двадцять п’ять наукових доповідей, що торкались проблематики хореографічного мистецтва минулого та сьогодення, а саме:
– СІКАН Марта Романівна, студентка ІV курс. «НАВИЧКИ, ЗНАННЯ І ВМІННЯ МАЙБУТНЬОГО СТУДЕНТА–ХОРЕОГРАФА».
– ПАНТЕЛЕЙМОНОВА Юлія Яромирівна, студентка ІV курсу. «ПРОБЛЕМИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЗАСОБАМИ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА».
– СКИБА Юлія Юріївна, студентка ІІ курсу. «АНАЛІЗ ТЕОРІЙ ТА ГІПОТЕЗ ПОХОДЖЕННЯ ТАНЦЮ».
– ГАВРИШКІВ Тетяна Петрівна, студентка ІV курсу. «ВПЛИВ ХОРЕОГРАФІЇ НА ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ТА РОЗВИТОК ТВОРЧОГО МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ».
– РОЖКО Микола Петрович, студент V курсу. «СОЦІАЛЬНА ПРОБЛЕМА МОЛОДОЇ СІМ’Ї В СУСПІЛЬСТВІ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА».
– ПИНДА Ольга Василівна, студентка ІV курсу. «МУЗИЧНО-РИТМІЧНЕ ВИХОВАННЯ ЕМІЛЯ ЖАК-ДАЛЬКРОЗА: РИТМІЧНА ГІМНАСТИКА».
– ГОРОХІВСЬКА Олена Володимирівна, студентка ІV курсу. «ТАНЕЦЬ В СУПРОВОДІ ДЕКЛАМАЦІЙНОГО МИСТЕЦТВА».
– БОЛІЖЕВСЬКА Юлія Віталіївна, студентка ІV курсу «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИКАРПАТСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ ТА ТАНЦЮ УКРАЇНИ «ВЕРХОВИНА»: ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ І СУЧАСНА ДІЯЛЬНІСТЬ!».
– ВЕРЕСНЮК Мілени Русланівни, студентка ІV курсу. «НАРОДНОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ «СТРИЯНОЧКА».
– ПИЛИП’ЯК Христини Михайлівни, студентка ІV курсу. «НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ «МРІЯ».
– ДОВГАНЮК Яна Михайлівна, студентка ІV курсу. «АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ПОКУТТЯ» ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ДАНИ ДЕМКІВ».
– ДОЛАЙЧУК Христина Василівна, студентка ІV курсу. «ЗАСНУВАННЯ ЯРОСЛАВОМ ЧУПЕРЧУКОМ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОГО АНСАМБЛЮ «ГАЛИЧИНА».
– КОНДЕРА Олена Романівна, студентка ІV курсу. «ТВОРЧЕ ЖИТТЯ ВІД ЗАСНУВАННЯ І ДО СЬОГОДЕННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ УКРАЇНИ «ЮНІСТЬ».
– ДЕНІСОВА Анна Сергіївна, студентка ІV курсу. «ТВОРЧИЙ ШЛЯХ АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ЕДЕЛЬВЕЙС» ВІД АМАТОРСЬКОГО КОЛЕКТИВУ ДО МИСТЕЦЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЕДЕЛЬВЕЙС».
– ДЕМІДЕНКО Людмила Миколаївна, студентка V курсу. «ОБРЯДОВЕ ДІЙСТВО «НА СВЯТИЙ ВЕЧІР…».
– БАСАЙ Степан Миколайович, студент ІV курсу. «БРЕЙК-ДАНС ЯК ФОРМА ХОРЕОГРАФІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ МОЛОДІ».
– РИЖЕВСЬКА Яна Анатоліївна, студентка ІV курсу ««ФАЄРІНГ» ЯК ВИД МИСТЕЦТВА. ПРЕДСТАВНИКИ СТИЛЮ – КОЛЕКТИВ «ФАЄР ДРАЙВ».
– ВІЛЬ Юлія Степанівна, студентка ІV курсу. «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ В РОБОТІ ТАНЦІВНИКА».
– ТИНЯНОВА Віра Сергіївна. студентка ІV курсу. «ГРИМ – ЯК ДОПОВНЕННЯ ХОРЕОГРАФІЧНОГО ОБРАЗУ».
– КШЕН Катерина Сергіївна, студентка V курсу, «ПРОЯВ ЖАНРУ РЕКВІЄМУ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА МИСТЕЦТВО».
– МАЛІНОВСЬКИЙ Віктор Володимирович, студент ІІ курсу. «МИХАЙЛО ФОКІН – РЕФОРМАТОР БАЛЕТУ В ПЕТЕРБУРЗІ»
– ЗВАРИЧ Вікторія Іванівна, студентка V курсу. «СЕРГІЙ НАЄНКО – ТОЙ, ЩО МАЛЮЄ ТІЛАМИ».
– ФЕСЮК Оксана Олександрівна, студентка V курсу. «ВІДТВОРЕННЯ ПРОБЛЕМИ БЕЗКОМПРОМІСНОСТІ ПОКОЛІНЬ В ОДНОАКТНОМУ БАЛЕТІ «СУЧАСНА ІСТОРІЯ ЧЕРВОНОГО КАПЕЛЮШКА».
– СИДОРУК Соломія-Володимира Миколаївна, студентка V курсу. «ПРОЯВ ПІДСВІДОМОСТІ У ТВОРЧОСТІ БАЛЕТМЕЙСТЕРА».
– ТЕРЕНТЬЄВА Анна Андріївна, студентка V курсу. «ІНСЦЕНІЗАЦІЇ ТА ЕКРАНІЗАЦІЇ ПОВІСТІ ВІЛЬЯМА ШЕКСПІРА «РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА».

23 квітня 2015 року конференція продовжила свою роботу у двох секціях: МУЗИЧНІ ТА МУЗИКОЗНАВЧІ СТУДІЇ, БІБЛІОТЕКОЗНАВЧІ СТУДІЇ. Кафедра театрознавства та акторської майстерності організувала V Всеукраїнську студентську театрознавчу конференцію “Національний театр у європейському мистецькому просторі: становлення, розвиток, самобутність, взаємовпливи” (22 – 25 квітня 2015 року).

Конкурси (архів)

Регіональний конкурс професійних читців ім. Лесі Українки-2023

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Сценічне мистецтво» у 2022/2023 навчальному році

Конкурс виконавців поетичних творів, присвячений 166 річниці від дня народження Івана Франка та 151 річниці від дня народження Лесі Українки

Всеукраїнський конкурс театрального мистецтва “Мельпоменочка-2022”

Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі сценічного мистецтва

  • Відповідно до Указу Президента про введення воєнного стану в Україні проведення другого туру Конкурсу відміняється.

Дипломами будуть нагороджені переможці першого туру Конкурсу.

Наказ Міністерства освіти і науки України 

  • Другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі сценічного мистецтва відбудеться 8 квітня 2022 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка, базовому вищому навчальному закладі з проведення Конкурсу (Наказ № 1179 Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році та внесення змін у додаток до наказу Міністерства освіти і науки України від 24.11.2020 № 1457» https://imzo.gov.ua/2021/11/12/nakaz-mon-vid-05-11-2021-1179-pro-provedennia-vseukrains-koho-konkursu-students-kykh-naukovykh-robit-z-haluzey-znan-i-spetsial-nostey-u-2021-2022-navchal-nomu-rotsi-ta-vnesennia-zmin-u-dodatok-do-naka/).

Запрошуємо студентів Вашого ЗВО взяти участь у ІІ турі Конкурсу (за результатами проведення І туру на базі Вашого навчального закладу).

Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі сценічного мистецтва необхідно надіслати оформлені за вимогами (Наказ № 605 від 18.04.2017 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0620-17#Text):

1) наукову роботу (прізвища, ініціали автора (авторів) та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, а також в інших документах замінюються відповідним шифром, ШИФР – не більше двох слів);

2) АНОТАЦІЮ (див. Додатки наказу);

3) в окремому закритому пакеті під тим самим шифром – ВІДОМОСТІ про автора (авторів) та наукового керівника за встановленим зразком (див. Додатки наказу);

4) рішення Вченої ради вищого навчального закладу про представлення роботи на Конкурс (якщо перший тур не проводився).

Звертаємо увагу, що:

1) на конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів з актуальних проблем сценічного мистецтва, які є пошуковими за своїм характером, мають наукове й прикладне значення (не більше 3 досліджень з одного університету);

2) на конкурс не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурсні змагання, були удостоєні премій НАН України, галузевих академій або спеціальних премій відомств і установ;

3) видрукуваний варіант роботи в PDF форматі та всі супровідні матеріали потрібно надіслати на адресу університету: Львівський національний університет імені Івана Франка, вул. Валова 18, ауд. 12. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі сценічного мистецтва м. Львів, 79008;

4) електронну версію конкурсної роботи і всі супровідні матеріали до 10 березня 2022 р. надіслати на адресу: scenichne.mystetstvo.konkurs@gmail.com (Лаврентієві Роману Ярославовичу);

5) електронні адреси та телефони подати у ВІДОМОСТІ про автора (авторів) та наукового керівника наукової роботи (для ефективної комунікації);

6) наукові роботи мають бути написані державною мовою;

7) наукові роботи мають бути оформлені за зразком: шрифт Times New Roman, міжрядковий інтервал – 1,5, кегль – 14, з одного боку аркуша паперу формату А 4 (210 х 297 мм). Текст зброшурованої конкурсної роботи не повинен перевищувати 30 сторінок без урахування літератури, джерел чи/та додатків. Наукова робота обов’язково повинна мати назву і зміст, список використаної літератури та/чи джерел.

Якщо наукову роботу подано з порушенням вимог, галузева конкурсна комісія повертає її до вищого навчального закладу.

Контактний телефон:   099-007-17-04 – канд. мистецтвозн., асист. Роман Ярославович Лаврентій

Електронна адреса конкурсу: