Завершення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Сценічне мистецтво»

04.07.2023 | 21:27

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі “Сценічного мистецтва” у 2022/2023 навчальному році, який уже вдруге проходив на базі Кафедри театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету імені Івана Франка, завершився оголошенням переможців.

Цьогоріч галузева конкурсна комісія – з викладачів Львівського університету та колег із Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського, Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка, Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського – вирішила присудити лише одне призове місце (протокол від 2 травня 2023 р.).

Диплом переможця конкурсу (І  місце) отримала 22 червня 2023 р. студентка театрознавчого відділення  кафедри театрознавства та акторської майстерності (4 курс, спеціальність: «Сценічне мистецтво (Театрознавство)») Львівського національного університету імені Івана Франка Остап’юк Олеся Любомирівна (науковий керівник: доц. Лаврентій Роман Ярославович) – під час урочистого нагородження переможців з усіх галузей знань і спеціальностей, базовим навчальним закладом для яких є ЛНУ імені Івана Франка.

На фото: Олеся Остап’юк отримує диплом переможниці з рук проректора із наукової роботи ЛНУ імені Івана Франка, академіка НАН України Романа Гладишевського).

Іншим студентам, які пройшли всі етапи Конкурсу, видано сертифікати учасників.

Зокрема, це:

студентки 4 курсу театрознавчого відділення ЛНУ імені Івана Франка Василиків Мар’яна Йосипівна і Крохмальна Софія Романівна (науковий керівник: Лаврентій Роман Ярославович);

студенти 3 курсу Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого Зайцева Марія Михайлівна (спеціальність: «Сценографія театру ляльок») і  Кокотюха Данило Андрійович (спеціальність: «Режисура театру ляльок») – науковий керівник: Іванова-Гололобова Дар’я Олексіївна;

студенти акторського відділення  Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка Нікітюк Богдан Миколайович (4 курс, науковий керівник: Ванюга Людмила Степанівна) й Андрусишин Віталія Володимирівна (3 курс, науковий керівник: Хім’як В’ячеслав Антонович) та

студентка театрознавчого відділення  Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського Кривоніс Анна Олександрівна (3 курс; науковий керівник: Лобанова Інга В’ячеславівна).

Дякуємо колегам із університетів Києва, Харкова, Львова і Тернополя за підготовку конкурсантів та спільну роботу в журі конкурсу!

Сподіваємося, що у наступному навчальному 2023/2024 році – з Божою допомогою і зусиллями ЗСУ – зможемо провести Конкурс під мирним небом України, у ширшому масштабі, з безпосередньою участю конкурсантів у завершальній конференції у Львові!