Новини

Відбувся захист дисертації

03.02.2023 | 16:20

Вітаємо Наталію Василівну Ключинську – асистентку кафедри музикознавства та хорового мистецтва з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 025 музичне мистецтво (науковий керівник – професор Наталія Ігорівна Сиротинська).

Читати »

Вручення атестатів доцента

02.02.2023 | 19:29

У четвер (2 лютого 2023 р.)  на  засіданні Вченої ради Львівського національного університету імені Івана франка у дзеркальна залі відбулась церемонія вручення атестатів доцента Андрію Львовичу Дем’янчуку та Руслану Юрійовичу Кундису. Вітаємо колег доцентів кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв з присвоєнням з присвоєнням вченого звання доцента (Наказ Міністерства освіти і науки України від 23 грудня 2022 р. № 1166 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства») бажаємо Вам нових наукових досягнень. Та всім нам швидкої перемоги над московитами.
...

Читати »

відбувся  ІІ Мистецький форум «ART-ПОСТ.UA» Простір Освіти Сучасної Творчості

31.01.2023 | 11:20

27-29 січня, 2023 року в м. Трускавець відбувся  ІІ Мистецький форум «ART-ПОСТ.UA» Простір Освіти Сучасної Творчості, приурочений до Дня Соборності України.
Організатори: ГО «Яскрава країна», Міністерство освіти і науки України, Львівський національний університет імені Івана Франка: кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв, наукове товариство студентів, аспірантів і молодих вчених факультету культури і мистецтв, Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.
Метою форуму має продовжити об’єднання творчої спільноти митців, педагогів для обговорення проблем і викликів позашкільної та мистецької освіти в умовах війни...

Читати »

17/01/2023 відбувся вебінар на тему “Фортепіанний репертуар композиторів Західної України у практичному застосуванні в роботі з учнями музичних шкіл”

19.01.2023 | 13:09

17/01/2023, для директорів, викладачів музичних шкіл Луганщини та Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва відбувся вебінар на тему “Фортепіанний репертуар композиторів Західної України у практичному застосуванні в роботі з учнями музичних шкіл”, який провела доцент, канд. мист. кафедри музичного мистецтва, факультету культури і мистецтв Олена Дмитрівна Дмитрієва.
Координатор проекту – Пасічник Наталія Федорівна – методист з практичного навчання Сєвєродонецького фахового коледжу культури і мистецтв ім. С. Прокоф’єва, заступник директора Центру навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва, не тільки...

Читати »

доц. Шіта Тараса Романовича обрано Представником Суверенного Лицарського Ордену Христа Спасителя в ООН

18.01.2023 | 17:39

Викладача кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка доцента Шіта Тараса Романовича обрано Представником Суверенного Лицарського Ордену Христа Спасителя в ООН (The SKOCS Mission at the United Nations) від України (2 січня 2023 р., Швейцарія, м. Женева).
Місія SKOCS при ООН (Суверенний Лицарський Орден Христа Спасителя) є неурядовою організацією, яка має консультативний статус при Економічній і Соціальній Раді ООН з 2014 року. Лицарі Христа служать у штаб-квартирах ООН у Женеві, Відні та Нью-Йорку. Орден...

Читати »