V Всеукраїнська студентська конференція «Хореографічна культура – мистецькі виміри»

14.04.2016 | 14:11

13 квітня 2016 року кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету іме6ні Івана Франка провела Всеукраїнську студентську наукову  конференцію «Хореографічна культура – мистецькі виміри».

Організатор конференції Студентський науковий гурток кафедри режисури та хореографії, науковий консультант доцент кафедри режисури та хореографії  О. Плахотнюк

Доповідачами та слухачами на конференції були: викладачі та студенти кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівського коледжу культури і мистецтв, керівники хореографічних колективів, представники культурно-мистецьких та позашкільних навчальних закладів, громадських організацій, представники: громадських організацій, офіційних делегацій з України та закордону, засобів масової інформації. Всього за час роботи науковій конференції зачитано і обговорено 22 (двадцять два) наукових реферати. На конференції представлено 5 інституцій,  а саме: Львівський національний університет імені Івана Франка; Харківська державна академія культури; Philadelphia Performing Arts a String Theory School; Бердянський державний педагогічний університет; Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського (м. Одеса).

О. Плахотнюк

DSC_7529 DSC_7544 DSC_7550 DSC_7566 DSC_7576 DSC_7472 DSC_7479 DSC_7489 DSC_7506 DSC_7522 DSC_7525.