Почала роботу VIIІ Студентська наукова конференція

22.04.2015 | 21:34

22 квітня 2015 року на факультеті культури і мистецтв  розпочала свою роботу VIIІ Студентська наукова конференція  “Культурно-мистецькі процеси в Україні у контексті європейського наукового простору”.

Програма 1 Програма 2

Цього дня працювали дві секції: “Україна: європейський вибір модерної нації” (студенти кафедри філософії мистецтв) і “«Хореографічна культура – мистецькі виміри»” (студенти кафедри режисури і хореографії).

Студенти кафедри режисури та хореографії  провели ІV наукову студентську конференцію «Хореографічна культура – мистецькі виміри».
Науковим куратором конференції виступив доцент кафедри режисури та хореографії Олександр Плахотнюк; науковим консультантом доцент кафедри режисури та хореографії Руслан. Кундис. Голова пленарного засідання конференції Оксана Фесюк студентка V курсу, староста студентського наукового гуртка; секретар – Віктор Маліновський студент ІІ курсу.
На конференції були присутні студенти та професорсько-викладацький склад кафедри, а також запрошені слухачі курсів підвищення кваліфікації Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (керівники хореографічних колективів, викладачі хореографії Львівщини).
Загалом доповідачами представлено двадцять п’ять наукових доповідей, що торкались проблематики хореографічного мистецтва минулого та сьогодення, а саме:
– СІКАН Марта Романівна, студентка ІV курс. «НАВИЧКИ, ЗНАННЯ І ВМІННЯ МАЙБУТНЬОГО СТУДЕНТА–ХОРЕОГРАФА».
– ПАНТЕЛЕЙМОНОВА Юлія Яромирівна, студентка ІV курсу. «ПРОБЛЕМИ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ ЗАСОБАМИ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА».
– СКИБА Юлія Юріївна, студентка ІІ курсу. «АНАЛІЗ ТЕОРІЙ ТА ГІПОТЕЗ ПОХОДЖЕННЯ ТАНЦЮ».
– ГАВРИШКІВ Тетяна Петрівна, студентка ІV курсу. «ВПЛИВ ХОРЕОГРАФІЇ НА ЕСТЕТИЧНЕ ВИХОВАННЯ ТА РОЗВИТОК ТВОРЧОГО МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ».
– РОЖКО Микола Петрович, студент V курсу. «СОЦІАЛЬНА ПРОБЛЕМА МОЛОДОЇ СІМ’Ї В СУСПІЛЬСТВІ ЧЕРЕЗ ПРИЗМУ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА».
– ПИНДА Ольга Василівна, студентка ІV курсу. «МУЗИЧНО-РИТМІЧНЕ ВИХОВАННЯ ЕМІЛЯ ЖАК-ДАЛЬКРОЗА: РИТМІЧНА ГІМНАСТИКА».
– ГОРОХІВСЬКА Олена Володимирівна, студентка ІV курсу. «ТАНЕЦЬ В СУПРОВОДІ ДЕКЛАМАЦІЙНОГО МИСТЕЦТВА».
– БОЛІЖЕВСЬКА Юлія Віталіївна, студентка ІV курсу «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИКАРПАТСЬКИЙ АНСАМБЛЬ ПІСНІ ТА ТАНЦЮ УКРАЇНИ «ВЕРХОВИНА»: ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ І СУЧАСНА ДІЯЛЬНІСТЬ!».
– ВЕРЕСНЮК Мілени Русланівни, студентка ІV курсу. «НАРОДНОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ «СТРИЯНОЧКА».
– ПИЛИП’ЯК Христини Михайлівни, студентка ІV курсу. «НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ «МРІЯ».
– ДОВГАНЮК Яна Михайлівна, студентка ІV курсу. «АНСАМБЛЬ НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ПОКУТТЯ» ПІД КЕРІВНИЦТВОМ ДАНИ ДЕМКІВ».
– ДОЛАЙЧУК Христина Василівна, студентка ІV курсу. «ЗАСНУВАННЯ ЯРОСЛАВОМ ЧУПЕРЧУКОМ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОГО АНСАМБЛЮ «ГАЛИЧИНА».
– КОНДЕРА Олена Романівна, студентка ІV курсу. «ТВОРЧЕ ЖИТТЯ ВІД ЗАСНУВАННЯ І ДО СЬОГОДЕННЯ ЗАСЛУЖЕНОГО АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ УКРАЇНИ «ЮНІСТЬ».
– ДЕНІСОВА Анна Сергіївна, студентка ІV курсу. «ТВОРЧИЙ ШЛЯХ АНСАМБЛЮ СУЧАСНОГО ТАНЦЮ «ЕДЕЛЬВЕЙС» ВІД АМАТОРСЬКОГО КОЛЕКТИВУ ДО МИСТЕЦЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЕДЕЛЬВЕЙС».
– ДЕМІДЕНКО Людмила Миколаївна, студентка V курсу. «ОБРЯДОВЕ ДІЙСТВО «НА СВЯТИЙ ВЕЧІР…».
– БАСАЙ Степан Миколайович, студент ІV курсу. «БРЕЙК-ДАНС ЯК ФОРМА ХОРЕОГРАФІЧНОГО СПІЛКУВАННЯ МОЛОДІ».
– РИЖЕВСЬКА Яна Анатоліївна, студентка ІV курсу ««ФАЄРІНГ» ЯК ВИД МИСТЕЦТВА. ПРЕДСТАВНИКИ СТИЛЮ – КОЛЕКТИВ «ФАЄР ДРАЙВ».
– ВІЛЬ Юлія Степанівна, студентка ІV курсу. «АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ В РОБОТІ ТАНЦІВНИКА».
– ТИНЯНОВА Віра Сергіївна. студентка ІV курсу. «ГРИМ – ЯК ДОПОВНЕННЯ ХОРЕОГРАФІЧНОГО ОБРАЗУ».
– КШЕН Катерина Сергіївна, студентка V курсу, «ПРОЯВ ЖАНРУ РЕКВІЄМУ ТА ЙОГО ВПЛИВ НА МИСТЕЦТВО».
– МАЛІНОВСЬКИЙ Віктор Володимирович, студент ІІ курсу. «МИХАЙЛО ФОКІН – РЕФОРМАТОР БАЛЕТУ В ПЕТЕРБУРЗІ»
– ЗВАРИЧ Вікторія Іванівна, студентка V курсу. «СЕРГІЙ НАЄНКО – ТОЙ, ЩО МАЛЮЄ ТІЛАМИ».
– ФЕСЮК Оксана Олександрівна, студентка V курсу. «ВІДТВОРЕННЯ ПРОБЛЕМИ БЕЗКОМПРОМІСНОСТІ ПОКОЛІНЬ В ОДНОАКТНОМУ БАЛЕТІ «СУЧАСНА ІСТОРІЯ ЧЕРВОНОГО КАПЕЛЮШКА».
– СИДОРУК Соломія-Володимира Миколаївна, студентка V курсу. «ПРОЯВ ПІДСВІДОМОСТІ У ТВОРЧОСТІ БАЛЕТМЕЙСТЕРА».
– ТЕРЕНТЬЄВА Анна Андріївна, студентка V курсу. «ІНСЦЕНІЗАЦІЇ ТА ЕКРАНІЗАЦІЇ ПОВІСТІ ВІЛЬЯМА ШЕКСПІРА «РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА».

23 квітня 2015 року конференція продовжить свою роботу у двох секціях: МУЗИЧНІ ТА МУЗИКОЗНАВЧІ СТУДІЇ, БІБЛІОТЕКОЗНАВЧІ СТУДІЇ. Кафедра театрознавства та акторської майстерності організувала V Всеукраїнську студентську театрознавчу конференцію “Національний театр у європейському мистецькому просторі: становлення, розвиток, самобутність, взаємовпливи” (22 – 25 квітня 2015 року).

Світлини Дани Пономаренко і Олександра Плахотнюка

DSC_5234 DSC_5238 DSC_5249 DSC_5288 DSC_5300 DSC_5306 DSC_5321 IMG_1161 IMG_1169  IMG_1183 IMG_1201 IMG_1206IMG_1173