Голубейко Наталя Миколаївна

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва

Електронна пошта: nataliya.holubeyko@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Наукові інтереси

Хорова спадщина А. Й. Кос-Анатольського у творчій діяльності чоловічого хору “Буревісник”.

Курси

Біографія

В 1972 р. закінчила з відзнакою Львівське музично-педагогічне училище ім. Ф. Колесси. В училищі брала участь у фортепіанних конкурсах піаністів, де здобувала перші місця.

В 1972 р. поступила в Дрогобицький державний педагогічний інститут ім. І. Франка на музично-педагогічний факультет на стаціонар. В інституті вчилася і працювала концертмейстером, акомпанувала мішаному хору.

В 1976 р. закінчила інститут і була запрошена до роботи в цьому ж навчальному закладі на посаді концертмейстера кафедри хорового диригування.

В 1977 р. перевелася на роботу до Львівського музично-педагогічного училища. Працювала викладачем спеціального фортепіано та концертмейстером.

Творчий та науковий доробок:

Впродовж багатьох років акомпанувала мішаним, жіночим, чоловічим, дитячим хорами. Виступала з  хоровими колективами у школах, ветеринарній академії, філармонії, Органному залі. Також як концертмейстер колективів з концертами була в Умані, Дрогобичі, Коломиї, Києві, Кишиневі.

Працює над методичним рекомендаціями «Роль творчої майстерності концертмейстера у вдосконаленні художньо-професійного звучання хорового колективу», в яких розкрито власний досвіт вивчено нові підходи до проблеми методичної літератури.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!