Заячківська Зоряна Романівна

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва

Електронна пошта: zoryana.zayachkivska@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Наукові інтереси

Музично-естетичний “клімат” сучасної молоді (дитячо-юнацькі хорові колективи, концерти, фестивалі, хорові школі)

Літературно-музичні традиції Львова

Курси

Публікації

Участь у конференціях:

  • Заячківська З. Р., Білоус О.І. Диригентсько-хорова підготовка майбутнього вчителя музичного мистецтва в ЗВО // Актуальні питання науки, освіти і суспільства в Україні та світі: збірник тез доповідей міжнародної науково-практичної конференції (Полтава, 30 березня 2022 р.). Полтава: ЦФЕНД, 2022. С. 10-12.  http://www.economics.in.ua

Біографія

В 1982 р. закінчила Львівську музичну школу-інтернат ім. С. Крушельницької.

З 1982 по 1987 р. навчалась у Львівській державній консерваторії ім. М. Лисенка, де було присвоєно кваліфікацію викладач, концертмейстер. З 1987 року по 2005 р. працює концертмейстером у Львівському музпедучилищі (зараз  Педагогічний коледж при Львівському національному університеті ім. І. Франка).

Творчий та науковий доробок:

Працюючи з хоркласом, а з 2003 р. з мішаним хором, веде активну концертно-виконавську роботу в коледжі, університеті та поза його межами.

Брала участь в конкурсах «Український солоспів» (організатор Товариство «Просвіта»), товариство Українок ім. О. Басараб. Щорічно брала участь у фестивалі «Таланти Франкового університету». Кращі сценарії ввійшли в колективну монографію «Духовність педагога – майбутнє України», в якій  вміщено сценарії патріотичного виховання, пісенно-музичні, літературно-поетичні композиції. В рамках інтегрованого проекту «Львів – місто, в якому навчаюсь» апробовано нові психолого-педагогічні підходи до навчання, виховання та самостійної творчо-пошукової роботи студентів.

З 2005 р. працює асистентом на кафедрі музичного мистецтва факультету культури і мистецтв. З 2005 р. працює концертмейстером з чоловічою хоровою капелою «Прометей» (керівник професор Бурбан М.І.).

Веде активну концертно-виконавську роботу в університеті та за його межами.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!