Швецова Марта Михайлівна

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва

Електронна пошта: marta.shvetsova@lnu.edu.ua

Біографія

Закінчила Казанську державну консерваторію  по класу фортепіано (проф. Столов В.А.) у 1987 році. Відразу по закінченні навчання працювала концертмейстером балету в оперному театрі ім.С.Крушельницької. На роботу до музично-педагогичного училища ім. Ф.Колесси прийнята у1988. Вдосконалювала свою профессійну майстерність у роботі з вокалістами, інструменталістами та диригентами. Є багаторічним концертмейстером ансамблю скрипалів.

Творчий та науковий доробок:

Свій профессійний досвід виклала у ряді метод. рекомендацій:  «Артикуляція як важлива сторона художнього мислення піаніста-концертмейстера.»; «Акомпанування як різновид спільної музично-виконавської діяльності»; «Робота концертмейстера: аналіз напрямків та засобів підготовки.»; «Аналіз стилістичних та фактурних особливостей оркестрових перекладів для фортепіано у творах А. Вівальді.»

Була і є постійним учасником концертної діяльності колективів училища, коледжу,університету. Традиційними є виступи присвячені ювілейним, урочистим датам, щорічним святам. Особливо значущими  вважає виступи в актовій залі університету та філармонії. Має чисельні подяки  від деканату факультету за участь у концертній діяльності. За участь і допомогу у проведенні концерта-зустрічі з композитором М.Скориком  відмічена подякою  Героя України, Лауреата національної премії України ім. Т.Г.Шевченка, Народного артиста України, голови Львівськоі організації Спілки композиторів Украіни М.Скорика та Лауреатом Національної премії України ім. Т. Г. Шевченка, Заслуженого діяча мистецтв України В.Пилип’юка. Бере активну участь у роботі творчої ради батьків СШ № 50, де впроваджено програму інтегрованих уроків музики в загальноосвітній школі Заслуженим вчителем України, відмінником освіти Ласкій І. В., за що нагороджена подяками.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!