Бондарець Олена Іванівна

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва, аспірант кафедри музикознавства та хорового мистецтва

Телефони (робочі): (032) 239-42-84, (032) 239-42-96

Електронна пошта: olena.bondarets@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

Проблеми фортепіанного концертмейстерства

Курси

Публікації

  1. Бондарець О. Лідія Ніколаєва: деякі аспекти видавничої діяльності. Видавничий рух в Україні: середовища, артефакти: доп. та повідомл. ІІ Міжнар. наук. конф. (Львів, 29 жовт. 2021 р.) / НАН України, ЛННБ України ім. В. Стефаника; наук. ред. Л. Головата; ред.-упоряд. В. Пасічник. Львів, 2021. С. 183–186.

Біографія

У 1981–1991 навчалася у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті імені Соломії Крушельницької (викл. Десна Е. В., Ріпко Н .О.) 1991–1996 навчалася у Львівській державній консерваторії ім. М. В. Лисенка в класі проф. Блажкевич Г. Й.

У 1991–1994 рр. – концертмейстер народної капели  «Gaudeamus» Львівського Політехнічного  інституту.
У 1995 р. – керівник гуртка ЦТДЮГ.
Від 2000 р. працює асистентом кафедри театрознавства та акторської майстерності філологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.
Від 2005 р. – асистент кафедри музичного мистецтва.

Творчий та науковий доробок:

Під керівництвом проф. Базиликута Б. О., разом зі студентами його класу виступала на регіональних  та всеукраїнських  вокальних конкурсах як концертмейстер. Зокрема, на конкурсі ім. М. Копніна студентка Поліщук стала лауреатом другої премії. Бере активну участь у концертному житті кафедри. Це і концерти, присвячені Кобзареві (зі студентами класу проф. Базиликута Б. О. та Кушплера І. Ф.; муніципальною капелою «Гомін»), співпрацює з солісткою Національного оперного театру ім. С. Крушельницької Г. Вільхою, (виступи на конференціях в Народному домі та палаці ім. Г. Хоткевича з авторськими програмами).

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!