Камінська Марія Михайлівна

Курси

Біографія

Камінська Марія Михайлівна

 

1975 р. — закінчила музично-педагогічне училище ім. Ф. Колесси;

1980 — закінчила диригентський факультет Львівської державної консерваторії ім. М.Лисенка.

Упродовж навчання керувала чоловічим хором викладачів та студентів Львівського лісотехнічного інституту, з яким на республіканському конкурсі «Весна лісотехніка» серед профільних навчальних закладів здобула звання лауреата.

З 1984 р. — викладач диригентсько-хорових дисциплін.

У 1986 р. на базі хоркласу, очолюваного М. Камінською вперше було проведено республіканський конкурс «Кращий за професією». Цього ж року її хоровий клас виступив з низкою концертів у містах перебування Т. Шевченка, зокрема у Каневі.

1987 р. — нагороджена відзнакою «Відмінник народної освіти України».

Весною 1988 р. жіночий хор під керівництвом М. Камінської був запрошений на республіканську конференцію голів ПЦК диригентсько-хорових дисциплін в м. Мукачево Закарпатської області, де разом з чоловічим  хором виступили з концертною програмою. Біля 10 років хормейстер чоловічого хору «Буревісник» аж до його 25-річчя.

З відкриттям кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтва Львівського національного університету ім. І.Франка продовжувала хорову діяльність.

2006 р. — закінчила асистент кафедри;

2008 р. — закінчила старший викладач кафедри.

З часу створення кафедри — закінчила керівник мішаного та жіночого хорів. Мішаний та жіночий хори активно включилися  в концертне життя університету, м. Львова та за його межами. Свідченням цього є участь в ХХІІІ міжнародному фестивалі ім. А.Кос-Анатольського (до 100-ліття композитора) в м. Коломия. З хоровими колективами бере участь у фестивалі духовної музики «Великодні дзвони», а також дає щорічні творчі звіти (філармонія, органний зал).

М. Камінська є автором низки навчальних хорознавчих програм, членом редакційної групи з вивченню творчої  спадщини А. Кос-Анатольського

З 2017 р. — доцент кафедри музикознавства та хорового мистецтва.

 

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!