Про безкоштовну освітню програму “Фламенко онлайн”

16.01.2019 | 15:43
Шановні колеги, дорогі друзі!
З радістю повідомляємо про  безкоштовну освітню програму “Фламенко онлайн” для студентів, викладачів, співробітників і партнерів з країн пострадянського простору.
Фламенко онлайн ” – це проект, який фінансується Обсерваторією Аталайя і Міністерством економіки та освіти Уряду Андалусії . Цей курс дозволить студентам зблизитися з культурою фламенко і зануритися в світ цього унікального іспанського мистецтва за допомогою інформативних і навчальних блоків (включно з цими концерти фламенко), до яких відкритий загальний доступ для всіх, хто цікавиться. Навчання на курсі “Фламенко онлайн” безкоштовне і дистанційне.
Цей проект розрахований на широку публіку і не вимагає присутності на заняттях в університеті, а самі студенти отримають офіційні сертифікати Університету Кадіса.
В першу чергу, це зацікавить тих, хто вивчає іспанську мову, бо проект – повністю іспанською.
Цього разу програма буде проводиться з 14 січня по 26 квітня 2019 року. Запис на неї потрібно для отримання офіційного (безкоштовного) сертифіката.
Запис триває до 25 січня, його можна здійснити тут: https://celama.uca.es/2019fer/univ/01univdecadiz
Андрес Сантана Аррібас
Aula Universitaria Hispano-Rusa