СОЛАНСЬКИЙ Степан Степанович

Посада: асистент кафедри музичного мистецтва

Електронна пошта: stepan.solanskyi@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Профіль у Facebook: www.facebook.com

Наукові інтереси

Інтерпретологія, історія фортепіанного виконавства, фортепіанна педагогіка, музика XX століття.

Курси

Біографія

Степан Соланський (нар. 1977 р.)

У 1996 р. закінчив Ужгородське державне музичне училище ім. Д.Задора за спеціальністю фортепіано у класі викладача М.Сокач.

У 1996–2001 рр. навчався у Львівській державній музичній академії ім. М.В.Лисенка за спеціальністю фортепіано у класі професора М.Кушніра, клас концертмейстерства професора Л.Ніколаєвої. Закінчив  асистентуру-стажування Львівської державної музичної академії ім. М.В.Лисенка за спеціальностю фортепіано у творчого керівника професора М.Кушніра.

У 1987-1992 рр. був переможцем обласних конкурсів (композиція).

У 1999-2008 рр. – лауреат та дипломант Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів: „Золоті трембіти” (1999 р.); „Солов’їний ярмарок” ім. А. Солов’яненка (2002 р.);  „Мистецтво ХХІ сторіччя” у номінації „кращий концертмейстер” (2005 р.); Т.Терен-Юськіва (2008 р.).

У 2000-2008 рр. – учасник численних Всеукраїнських та Міжнародних науково-теоретичних конференціях: „Музика Тисячоліття”, „Молоді музикознавці України”, „Тенденції формування сучасної аудиторії в контексті взаємодії елітарної та масової музичної культури”, „Музичне мистецтво: проблеми сучасності”, „Музикознавчі студії – 2005”, „Музикознавчі студії – 2007”, „Феномен школи в музично-виконавському мистецтві”, „Людина і музика”.

Проекти

Учасник численних Всеукраїнських та Міжнародних науково-теоретичних конференціях: „Музика Тисячоліття”, „Молоді музикознавці України”, „Тенденції формування сучасної аудиторії в контексті взаємодії елітарної та масової музичної культури”, „Музичне мистецтво: проблеми сучасності”, „Музикознавчі студії – 2005”, „Музикознавчі студії – 2007”, „Феномен школи в музично-виконавському мистецтві”, „Людина і музика”.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!