Рябінець Христина Ярославівна

Посада: аспірант кафедри музикознавства та хорового мистецтва

Телефон (робочий): (032) 239-42-96

Електронна пошта: khrystyna.ryabinets@lnu.edu.ua

Профіль у Google Scholar: scholar.google.com.ua

Наукові інтереси

  • Синергетика та музичне мистецтво: генезис музичного надбання;
  • Сучасні тенденції розвитку музичної освіти;
  • Апробація віртуальних інформативних платформ в музичному вихованні сучасного учня.

Публікації

Біографія

Рябінець Христина Ярославівна

Народилася 26 травня 1984 р. у Львові в сім’ї вчителів.

Навчалася у Львівській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. С. Крушельницької по класу скрипки.

2002 р. навчалася у коледжі Herkimer County Community College (Faculty of Liberal Arts and Public Service) та Buffalo Public Schools Adult and Continuing Education (Faculty of Computer Software App), Нью-Йорк, США.

У 2002‒2007 рр. навчалася в Університеті «Львівський Ставропіґіон» на факультеті прикладної лінгвістики, де здобула кваліфікацію лінгвіста-інформатика, перекладача, викладача англійської мови. Навчання закінчила з відзнакою.

У 2007‒2009 рр. працювала на посаді вчителя англійської мови та інформатики ЗOШ №62 м. Львова.

2009‒2016 рр. ‒ перекладач-референт в іноземній фірмі «Zonta Conceria».

У 2015‒2016 рр. навчалася на магістратурі Національного університету «Львівська політехніка», де здобула ступінь магістра за спеціальністю «прикладна лінгвістика». Закінчила з відзнакою.

У 2015‒2018 рр. навчалася у Львівській національній музичній академії ім. М. В. Лисенка, де здобула ступінь бакалавра за спеціальністю «музичне мистецтво», спеціалізація «скрипка».

У 2018‒2020 рр. навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка та здобула ступінь магістра за освітньою програмою «Середня освіта (музичне мистецтво)». Закінчила з відзнакою.

У 2021 р. розпочала навчання в аспірантурі на кафедрі музикознавства та хорового мистецтва факультету культури і мистецтв ЛНУ імені Івана Франка.

Працює над кандидатською дисертацією «Синергетична модель музичного виховання: генезис сучасної освіти в інформаційній площині» (науковий керівник ‒ доктор мистецтвознавства, професор Наталія Сиротинська).

Наукову роботу поєднує з виконавською діяльністю. Від 2017 р. дотепер працює у НД «Просвіта».

Наукові інтереси ґрунтуються на дослідженні синергетичної парадигми в музичному мистецтві, поняття самоорганізації глобальних культурних процесів в інформативну добу.

Результати дослідницької діяльності дозволять досягти глибин зародження ідеї та витоків етноприналежності та інтегрувати діджеталізовані програми національного спрямування в  музичний освітній простір сьогодення.