Дибовська Зоряна Василівна

Курси

Біографія

Навчалася у Педагогічному коледжі при Львівському національному університеті імені Івана Франка (музичне відділення), спеціальність — «Вчитель музики, музичний керівник у дитячих навчальних закладах»  (1997–2001). По закінченні коледжу, у 2001 р., відразу ж вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на філологічний факультет, кафедра театрознавства та акторської майстерності. Навчалася на курсі заслуженого діяча мистецтв України і художнього керівника Львівського академічного театру імені Леся Курбаса Володимира Кучинського. Здобула диплом бакалавра за спеціальністю «Актриса драматичного театру та кіно».

Закінчивши навчання, поїхала працювати у м. Донецьк. З серпня 2005 року починає працювати актрисою драми першої категорії у Донецькому національному музично-драматичному театрі. З 2010 по 2014 рр. була керівником самодіяльного колективу «Хрущі у борщі» (автентичний вокал) на базі «Театру пісні і танцю» Геннадія Дибовського, заслуженого діяча мистецтв України.

Улітку 2014 року у зв’язку з військовими діями повернулася у м. Львів. З жовтня 2015 р. починає працювати актрисою у Львівському академічному драматичному театрі імені Лесі Українки.  Паралельно з роботою в драмтеатрі актриса працює у Львівському академічному театрі естрадних мініатюр «І люди і ляльки»  (2016–2017). З вересня 2019 р. – актриса Національного театру імені Марії Заньковецької.

З вересня 2015 р. працює викладачем сценічної мови на кафедрі театрознавства та акторської майстерності, факультету культури і мистецтв, Львівського національного університету імені Івана Франка.

Проекти

Участь у фестивалях і прєктах

 • 2010— міжнародний культурний проект «Звуки вулиць» за підтримки Гете Інституту (реж. Андреас Мерц, м. Берлін)
 • 2013 — перформенс «Глибинні мрії» за сценарієм Сергія Жадана під керівництвом Вірляни Ткач (в рамках перформенсів від Творчої лабораторії «Ізоляція»)
 • 2014 — проект «Літературний вечір за творами Сергія Жадана»
 • 2014 — музичний проект «2014» (октет) за участі Маряни Садовської та Марка Токара
 • 2015 — документальна вистава «Переселенці» (драматургиня — Наталія Ворожбит, режисер — Георг Жено) в рамках культурного форуму ДонКульт у Львові
 • 2016 — документальна вистава «Де Схід і де Захід» (драматургиня — Наталія Ворожбит, режисер — Георг Жено) в рамках культурного форуму ГаліціяКульт у Харкові
 • 2017 — сценічне читання «Обіг святих у природі», Сильвестра Лавріка, режисер Сильвестр Лаврік, Перша сцена сучасної драматургії «Драма.Ua»
 • 2018 — сценічне читання «УФО», Івана Верипаєв, режисер Олег Онещак, Перша сцена сучасної драматургії «Драма.Ua»

Нагороди

 • 2004— гран-прі на всеукраїнському конкурсі читців імені Лесі Українки (м. Ялта, Україна)
 • 2005 — лауреатка конкурсу імені Олени Теліги (м. Київ, Україна)
 • 2006 — членкиня спілки театральних діячів України
 • 2006 — диплом міжрегіонального театрального фестивалю «Театральний Донбас — 2006» за вдалий дебют у виставі «Зілля» за повістю Ольги Кобилянської.

Розклад

Сторінка розкладу викладачів не знайдена!