Зміни у порядку нарахування стипендій

12.01.2017 | 16:22

Уряд затвердив новий Порядок призначення і виплати стипендій учням професійно-технічних, студентам (курсантам) вищих державних та комунальних навчальних закладів, аспірантам і докторантам, які навчаються за денною формою навчання.

Постановою встановлено, що академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності у рейтингу складає не менше 90 відсотків рейтингового балу. Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом.

До складу комісії, яка вирішує питання призначення стипендій студентам вищих навчальних закладів, входять не менше 50 відсотків представників студентського самоврядування та первинних профспілкових організацій студентів та аспірантів.

Стипендії студентів, які посядуть найвищі рейтингові позиції, збільшується на 45 відсотків.

Текст документа: “Деякі питання стипендіального забезпечення” № 1050 — редакція від  28.12.2016

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству освіти і науки для виплати академічних стипендій.

В акті визначено механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті МОН за програмою “Виплата академічних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів”.

Текст документа: “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Міністерству освіти і науки для виплати академічних стипендій” № 1043 — редакція від  28.12.2016

Текст документа: “Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах ” № 1047 — редакція від  28.12.2016

Текст документа: “Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів ” № 1045 — редакція від  28.12.2016.

За матеріалами studviddil.lnu.edu.ua