Засідання Вченої ради

08.04.2022 | 13:07

До уваги членів Вченої ради факультету!

Засідання відбудеться 13 квітня 2022 р., у середу, об 11.30 у дистанційному форматі.

Порядок денний:

1. Про перебіг освітньої, наукової, виховної та волонтерської діяльності на факультеті (доповідають в.о.декана Гарбузюк М.В., заступниця декана Бень Г.Л.).
  2. Про підсумки роботи над освітніми програмами, навчальними планами і робочими навчальними планами (доповідає заступник декана М.І.Циганик, завідувачі кафедр).
  3. Про підготовку до літньої заліково-екзаменаційної сесії та ЕК (доповідає заступник декана М.І.Циганик, завідувачі кафедр).
  4. Про особливості вступної кампанії 2022 рр. (доповідає в.о.декана Гарбузюк М.В,)
  5. Про профорієнтаційну роботу в умовах вступної кампанії 2022 рр. (доповідає відповідальна за профорієнтаційну роботу на факультеті асист. Роса-Лаврентій С.І.).
  6. Про рекомендацію до друку колективної монографії «Хорове мистецтво в контексті розвитку української культури XIX-XXI століть (до 10-ліття кафедри музикознавства та хорового мистецтва)» (відп. за випуск – доц. Т.М. Дубровний) (доповідає в.о. декана проф. М.В.Гарбузюк).
  7.  Різне.

Покликання на зум-зустріч буде надіслане внутрішніми каналами комунікації.