Засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва онлайн: розгляд дисертації Ірини Казнох

10.11.2020 | 17:37

10 листопада 2020 року відбувся перший з черги попередній захист дисертації випускниці ОП 025 музичне мистецтво (доктор філософії) п. Ірини Казнох (“Півчий Ірмолойний репертуар Цвітної Тріоді у літургійній практиці Української Церкви кін. XVI – поч. XVIII ст.”). Наук. кер. проф. Медведик Ю. Є. В обговоренні тексту дисертації взяли участь проф. ЛНМА доктор мист. Наталія Сиротинська, доц. Коломиєць О. І, доц. Дубровний Т. М., доц. Салдан С. О., доц. Ферендович М. В., декан факультету доц. Крохмальний Р. О., завідувач кафедри проф. Медведик Ю. Є. та ін. Попри численні схвальні відгуки було висловлено деякі побажання, незначні зауваження, головно щодо лексично-стилістичних питань, розшифрування спеціального термінологічного апарату, внесення коректив у формулювання теми дисертації тощо. Доповідь п. І. Казнох було супроводжена інформаційно-насиченою електронною Презентацією, фрагментами записів, власним ілюструванням мелодичного матеріалу, фотоматеріалами, розшифруваннями текстів. Перший попередній захист пройшов у жвавій доброзичливій науково-творчій атмосфері. В найближчі півтора тижнів відбудуться наступні попередні захисти аспірантів- випускників кафедри музикознавства та хорового мистецтва. Прикметно, що процедура попереднього захисту викликала значне зацікавлення в аспірантів інших курсів. Тож, бажаємо успіхів усім аспірантам та їх науковим керівникам у їх науковій плідній праці!

Jurij Medvedyk