Запрошуємо на концерт «Музикуємо tete-a-tete»

10.05.2016 | 11:13

Шановні студенти і викладачі факультету культури і мистецтв!

У середу 11 травня 2016 року в концертному залі  ім.А.Кос-Анатольського відбудеться концерт «Музикуємо tete-a-tete», де буде презентовано цікаву форму музикування – виконання музичних п’єс у різноманітних ансамблях: дуетах, тріо, квартетах тощо. Звучатиме музика у виконанні на фортепіано, а також – бандурі, скрипці, сопілці у супроводі фортепіано. Відтак до програми концерту  «Музикуємо tete-a-tete» включено популярні класичні твори  та п’єси сучасних композиторів у перекладі для ансамблю.

Концерт підготували студенти кафедри музичного мистецтва під керівництвом своїх мистецьких наставників – викладачів Юзюк Н.Ф., Скрипченко-Карпінської Е. І., Гриб О.А., Довгаля О.О. Вестиме концерт – ст.викладач кафедри музикознавства Кушніренко О.А.

початок о 16.25.

Запрошуємо усіх охочих!