Запрошення на вебінар “Університетська система забезпечення академічної доброчесності: погляд ЗВО та Нацагентства”

30.11.2020 | 13:28

Запрошуємо на вебінар від Unicheck та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!

Розглянемо загальні засади, інструменти та реальні кейси запровадження академічної доброчесності у закладі вищої освіти. Буде цікаво!

Вебінар пройде  1 грудня 2020 року о 15:00 за київським часом, у форматі прямої трансляції на сторінці Фейсбук Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Щоб вчасно отримати нагадування про вебінар, додайте подію у календар Google:

додати подію

Чому варто відвідати вебінар?

Спікери заходу поділяться реальним досвідом впровадження академічної доброчесності у закладах вищої освіти України.
«Університетська система забезпечення академічної доброчесності: погляд ЗВО та Нацагентства»
Артем Артюхов
Член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
Загальний опис університетської системи дотримання академічної доброчесності
Нормативна база or/and/versus дієві механізми
Кейси акредитаційних експертиз
«Unicheck – інструмент для боротьби з плагіатом. Роль і місце програмного продукту у системі забезпечення академічної доброчесності»
Андрій Сідляренко
Комерційний директор Unicheck Україна
Реальні приклади застосування антиплагіатного програмного забезпечення
Які проблеми вирішує застосування автоматизованої перевірки на плагіат
Оцінка звіту подібності. Чому це важливо.

Якщо ви хотіли б поставити запитання спікерам та отримати відповіді на них під час вебінару, заповніть форму нижче:
Хочу поставити запитання