За участю факультету культури і мистецтв для дітей з різних регіонів України провели великодні гаївки

08.05.2022 | 20:09

Об’єднані традицією: в Університеті для дітей з різних регіонів України провели великодні гаївки

5 травня 2022 року на території студентського містечка Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась благодійна творча зустріч з дітками з різних куточків України, які через російську агресію тимчасово мешкають у гуртожитках Університету. Разом з викладачами та студентами факультету культури і мистецтв маленькі гості співали великодніх гаївок, водили хороводи та вивчали весняні українські народні ігри.

Учасників творчої зустрічі привітав проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар. Він побажав дітям цікавих та веселих розваг і представив колег, які організували весняне дійство. Так, з дітками працювали студенти кафедри музичного мистецтва факультету культури і мистецтв Марія Минурка, Руслана Лукіна, Юлія Хільковець, Назар Бурчак, викладачка кафедри театрознавства та акторської майстерності Христина Носовад-Лесюк та заступниця декана факультету Галина Бень.

Далі – читатайте на сайті Львівського національнго університету