Вийшов друком збірник статей «Хореографічна культура – мистецькі виміри

17.01.2023 | 23:34
Не зважаючи на всі негаразди військового часу, відключення електрики є маленькі радості як результат роботи команди кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка
Вийшов друком збірник статей «Хореографічна культура – мистецькі виміри» / упоряд. О. А. Плахотнюк. – Львів : Кафедра режисури та хореографії, факультет культури і мистецтв, ЛНУ імені Івана Франка, 2023. ‒ Вип. 14.
З текстами статтями учасників ХV Всеукраїнської науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «ХОРЕОГРАФІЧНА КУЛЬТУРА – МИСТЕЦЬКІ ВИМІРИ» (яка відбулась 10 листопада2022 р. м. Львів).
Вітаємо молодих авторів із першими кроками в науковому осмисленні хореографічного мистецтва.
Все буде Україна!!!