Видано збірник “Гарант освітньої програми спеціальності 024 Хореографія: актуальні проблеми сьогодення”.

25.01.2022 | 20:10
Науково-методичне видання. (ЛНУ ім. Івана Франка Факультет культури і мистецтв Кафедра режисури та хореографії)
в цьому збірнику матеріали де колеги ділились досвідом пройдених акредитацій ,розглянуто проблематику та особливості діяльності, ролі гаранта освітньої програми у стратегії розвитку наданні якісної освіти. Шляхи вдосконалення та перспективи розвитку якісної вищої освіти спеціальності 024 Хореографія. Особливості регіонального контексту освітніх програм за спеціальністю 024 Хореографія. Інноваційні підходи щодо підготовки фахівців хореографів. Формування освітніх програм відповідно до Стандарту вищої освіти за спеціальністю 024 Хореографія першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти. Автори звертаються до проблеми та перспектив впровадження Стандартів вищої освіти за спеціальністю 024 Хореографія.
Для науковців у галузі хореографічного мистецтва, педагогіки, викладачів і студентів закладів вищої освіти, тренерів, артистів, хореографів.