Всеукраїнський семінар з хореографії «Роль транскордонної взаємодії в хореографічному мистецтві: виклики та перспективи»

26.03.2023 | 20:00

06 квітня 2023 року  початок 11:00

Всеукраїнський семінар-практикум з хореографічного мистецтва «Роль транскордонної взаємодії в хореографічному мистецтві: виклики та перспективи»

06 квітня 2023 року Центр творчості дітей та юнацтва Галичини спільно з кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка проводить Всеукраїнський семінар-практикуму з хореографічного мистецтва «Роль транскордонної взаємодії в хореографічному мистецтві: виклики та перспективи».

Організатори:

• Міністерство освіти і науки України.
  • Центр творчості дітей та юнацтва Галичини
  • відділ народної хореографії
  • відділ спорту і туризму
  • Львівський національний університет імені Івана Франка:
  • кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв;
  • наукове товариство студентів, аспірантів і молодих вчених; факультету культури і мистецтв.

Основні тематичні напрямки роботи семінару-практикуму:

• Транскордонна взаємодія в хореографії України та світі: історія та практичні аспекти.
  • Збереження зразків народної танцювальної культури України.
  • Український костюм: традиції та сучасність.
  • Стилізації та виклики у збереженні національної ідентичності.
  • Авторське право в хореографії: правові аспекти дотримання та захисту.

Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка, кафедра режисури та хореографії факультету культури і мистецтв (вул. Стефаника, 16а, концертно-балетний зал № 1).

Формат проведення: змішана форма (очна, дистанційна).

Участь за умови обов’язкової попередньої реєстрації. Для участі у семінарі-практикумі просимо до 05 квітня 2023 р. заповнити форму заявки перейшовши за цим покликанням. https://forms.gle/CvUBmSLNmeEn2fTT8

Участь у семінарі-практикумі безкоштовна. Усі витрати, пов’язані з перебування учасників на науково-методичному семінарі практикумі (проїзд, проживання, харчування) за власний рахунок або за рахунок сторони, яка їх відряджає.

Зареєстровані учасники отримають сертифікат підвищення кваліфікації.

Орієнтовна програма семінару-практикуму:

10:45 – 11:00 – Підключення та реєстрація учасників семінару-практикуму

11:00 – 14:30 – Виступи спікерів

14:30 – 15:00 – Підведення підсумків семінару-практикуму, обговорення

Увага!!! У зв’язку з військовим станом в програмі можливі зміни, які будуть повідомлені під час реєстрації або в ході проведення семінару-практикуму !!!