Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.» лекція О.В. Мартиненко

05.04.2022 | 16:32

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка пропонує до вашої уваги Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв, притороченому фестивалю наук.

Термін проведення весняний семестр 2022 н. р.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

6 квітня 2022 року, о 09:00

он-лайн – лекція

Олени Володимирівни Мартиненко  – кандидатки педагогічних наук, доцентки, завідувачки кафедри хореографії Бердянського державного педагогічного університету. Керівниці гуртка-методист Центру дитячої та юнацької творчості (м. Бердянськ, Україна)

Тема лекції : «Сучасні орієнтири навчання хореографії здобувачів позашкільної освіти різного віку»

Якщо Ви бажаєте бути залученими до проведення лекції в якості спікера, будемо вам вдячні (про це прохання написати в приватне повідомлення координатору за спеціальністю «Хореографія» Олександру Плахотнюку для включення в програму лекцій).

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Все буде Україна.

Слава Україні

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/81587356228?pwd=S3FvWkNNcWVsUE5xYmphaHI3amU1Zz09