Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій «Мистецтво. Війна. Ми.» Ю.В. Безпаленко Здоровий танцівник, або чим хореограф може бути корисним, коли не має можливості творити та танцювати

08.04.2022 | 13:08

Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.»

Он-лайн лекція Ю.В. Безпаленко

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка пропонує до вашої уваги Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв, притороченому фестивалю наук.

Термін проведення весняний семестр 2022 н. р.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

11 квітня 2022 року, о 09:00

Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум

«Мистецтво. Війна. Ми.»

Он-лайн лекція

Юлії Василівни Безпаленко

викладачки кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка

(м. Львів, Україна).

Тема лекції:

«Здоровий танцівник, або чим хореограф може бути корисним, коли  не  має можливості творити та танцювати»

Прохання: підключатись то до зустрічі через платформу ZOOM, при наявності можливості підключатись декільком учасникам з одного профілю (також підписувати профіль: або ім’я та місто, або назва закладу освіти) це пов’язано з технічними можливостями ZOOM,  в рамках обмеження одночасного підключення до 100 осіб.

Програма даних лекцій постійно буде оновлюватись, про що будемо Вас інформувати на передодні.

В умовах сьогодення і для забезпечення безпеки покликання на зустрічі буде надаватись перед початком самої лекції (дякую за розуміння).

Якщо Ви бажаєте бути залученими до проведення лекції в якості спікера, будемо вам вдячні (про це прохання написати в приватне повідомлення координатору за спеціальністю «Хореографія» Олександру Плахотнюку для включення в програму лекцій).

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Все буде Україна.

Слава Україні

Zoom: https://us02web.zoom.us/j/81990479593?pwd=NkYxWjdoQ29JNUNGckdRSnZraWZMQT09