Вітаємо Христину Петринку із премією Львівської ОДА!

28.11.2017 | 19:02

27 листопада 2017 року в Актовій залі ЛНУ ім. Івана Франка представники Львівської обласної державної адміністрації і Львівської обласної ради нагородили найкращих студентів вищих навчальних закладів Львівщини.

Обласні й іменні премії отримали 34 студенти Університету. Зокрема, 28 студентів отримали премію Львівської ОДА та Львівської обласної ради, 6 студентів нагородили іменними преміями В’ячеслава Чорновола й академіка Євгена Лазаренка.

Заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, привітавши найкращих студентів Львівщини, зазначив, що саме від молоді залежить успішний розвиток нашої держави.

«Ви – молоде покоління, яке будуватиме країну і саме від вас залежить якою буде ця країна, а також те, наскільки ті знання, які ви отримали, ви зможете  практично реалізувати на Львівщині чи в іншому куточку України в майбутньому. Висловлюю подяку батькам, які виховали таких достойних синів та дочок, які з плином часу, я впевнений, будуть успішними в бізнесі, медицині та інших сферах», – наголосив Ростислав Замлинський.

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус зазначив, що своїм навчанням, своєю подальшою роботою студенти ведуть боротьбу «за успіх нашої країни і  за особистий успіх».

Зазначимо, що премії виплачують з обласного бюджету в рамках Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки.