VІIІ Міжнародна науково-практична студентська конференція “Актуальні питання історії, теорії та практики театру в дослідженнях студентів і молодих учених”

18.04.2024 | 00:08

Шановні студенти і викладачі,

запрошуємо на студентську театральну конференцію!

VІIІ Міжнародна науково-практична студентська конференція

/ The eighth International scientific and practical student conference

“Current issues of theatre history, theory and practice in the students and young scientists’ research”

Конференція проходитиме у змішаному форматі

Учасники конференції –

студенти зі Львова, Києва, Харкова, Сум (Україна),
Вроцлава (Польща) і Праги (Чехія).

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

🗓 Коли? 18-19 квітня 2024 р.
🕐 О котрій? 10:00 – 14:00
📍 Де? Вул. Валова,18, авдиторія імені Леся Курбаса

У рамках конференції відбудеться презентація наукових робіт учасників

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

зі спеціальності «Сценічне мистецтво» у 2023/2024 навчальному році!

А також буде презентовано

ВІРТУАЛЬНУ ВИСТАВКУ

до 80-річчя від першопрочитання трагедії “Гамлет” В. Шекспіра на українській сцені у 1943 році (реалізовану спільними зусиллями Кафедри театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету ім. Івана Франка, Українського міжуніверситетського шекспірівського центру Запорізького національного університету (Україна) та Шекспірівського інституту Бірмінгемського університету (Великобританія). Авторка ідеї, наукової концепції виставки – українська театрознавиця, деканка факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. І. Франка, професорка Майя ГАРБУЗЮК.