VIІ Зимова школа молодих бібліотекарів УБА “Soft skills бібліотечного лідера”

05.01.2020 | 11:56

Шановні колеги!

ВГО Українська бібліотечна асоціація оголошує конкурсний набір бажаючих для участі у роботі VIІ Зимової школи молодих бібліотекарів УБА, що буде проходити 10-13 лютого 2020 р., с. Бабин, Івано-Франківська область.

Школа пост 2

Ключова тема Школи – Soft skills бібліотечного лідера. Навчальна програма школи буде зосереджена на питаннях розвитку у бібліотекарів лідерських якостей та навичок, у т. ч. командної роботи, взаємодії, гнучкості, емоційного інтелекту, мотивації тощо.

Мета школи: допомогти молодим бібліотекарям швидко та легко адаптуватись у професійному бібліотечному середовищі та сформувати власну активну дієву позицію.

У програмі Школи:

• тренінги, майстер-класи, ділові та ситуаційні ігри;
  • командна робота, спільна підготовка проектів;
  • знайомство з молодими бібліотекарями України;
  • рефлексії;
  • гарний настрій, спільне дозвілля та зимовий відпочинок.

Організатори: Молодіжна секція УБА.

Партнери: Івано-Франківське обласне відділення УБА

Проживання та харчування учасників організоване на базі вільного простору “Хата-Майстерня”.

Організаційний внесок учасника Школи складає 2500 грн., за рахунок якого буде сплачено проживання, трансфер до Хати-Майстерні та триразове харчування, кава-паузи. УБА компенсує організаційні витрати (оренда конференц-залу, роздаткові матеріали та канцтовари). Доїзд до та з Івано-Франківську та трансфер з Хати-майстерні учасник сплачує самостійно.

Учасниками Школи можуть стати молоді бібліотекарі з усієї України, що відповідають наступним вимогам:

• бути дійсним членом УБА у 2020 році
  • вік кандидата не повинен перевищувати 35 років станом на січень 2020 р.;
  • бажання отримати нові знання і працювати креативно;
  • готовність виконати домашнє завдання від організаторів Школи;
  • підтвердження наміру у майбутньому активно працювати в УБА.

По завершенню Школи кожен учасник має написати статтю або фоторепортаж про свою участь у цьому заході та розмістити його в одному з українських ЗМІ та/чи на каналах комунікації своєї бібліотеки/організації.

Анкету на участь у Школі заповнюйте тут до 10.01.2020 р.

Максимальна кількість учасників – 20 членів УБА, відібраних за конкурсом анкет.

Перевага буде надаватись активній молоді УБА, а також учасникам, яких підтримує керівництво бібліотеки (з додаванням листа підтримки у довільній формі). Лист-підтримки надсилайте на info@ula.org.ua.

Учасники, відібрані для участі у VІІ Зимовій школі молодих бібліотекарів УБА, будуть повідомлені про перемогу у конкурсі особисто до 14.01.2020 р.

Довідки за тел.: (044) 383-14-32, е-mail: info@ula.org.ua

Контактна особа: Вікторія Польова.

Про те, як відбулась VІ Зимова школа молодих бібліотекарів УБА, читайте тут.

Група Школа молодого бібліотекаря у Facebook.

джерело