Відкрита-гостьова лекція професора Олега Васюти на тему: «Проєкт моєї мрії: технологічний аспект» з дисципліни: «Соціокультурні технології у дозвіллєвій діяльності»

01.04.2024 | 13:40

27 березня 2024 року відбулася відкрита-гостьова лекція професора Олега Васюти. Олег Васюта — доктор мистецтвознавства, доцент, професор кафедри мистецьких дисциплін Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т. Г. Шевченка, заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв України, член Національної всеукраїнської музичної спілки, Національної спілки кобзарів, Національної спілки композиторів України, Національної спілки театральних діячів. Гостьова лекція проф. О. П .Васюти на тему: «Проєкт моєї мрії: технологічний аспект» з дисципліни: «Соціокультурні технології у дозвіллєвій діяльності» для викладачів, студентів спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності. На лекції були присутні викладачі кафедри соціокультурного менеджменту Львівського національного університету імені Івана Франка доценти Н. Р. Данилиха і Л. Б. Сирота, студенти факультету культури і мистецтв (групи КМД-21, КМД-31, КМД-41).