Відкрита гостьова лекція «Позашкілля в часі війни (діяльність Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львів) : виклики та реалізація проєктів»

19.09.2023 | 10:12

Кафедра режисури та хореографі  факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка  проводить відкриту гостьову лекцію

Тема лекції: «Позашкілля в часі війни (діяльність Центру творчості дітей та юнацтва Галичини м. Львів) : виклики та реалізація проєктів»

Спікер: Савко Надія Миколаївна – в.о. дикетора Центру творчості дітей та юнацтва Галичини

Дата проведення  20 вересня (середа) 2023 року

Початок 09:00

Лекція відбувається в часі реалізації освітніх компонентів ОПП магістр «Хореографія» (денна та заочна форма навчання) «Функціювання хореографічного колективу», проходження «Педагогічної (асистентської) практики» та виробничої (переддипломної) практики ОПП магістр «Хореографія».

Координатор доц. О. Плахотнюк

формат проведення дистанційна інтернет конференція платформа ZOOM https://us05web.zoom.us/j/89561855347?pwd=m9b7cN9NDwVnzfihk1yQV7F4cAL4PL.1

Код доступу: 024