Відбувся онлайн-діалог із абітурієнтами

17.03.2021 | 21:04

За повідомленням ПРЕСЦЕНТРУ:

17 березня 2021 року в Музеї історії Університету відбувся традиційний онлайн-діалог з учнівською молоддю. Цього разу декани факультетів та представники Приймальної комісії поспілкувалися зі школярами Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області.

Зокрема, про минуле і сьогодення Львівського національного університету імені Івана Франка, особливості цьогорічної вступної кампанії,  специфіку навчання, можливості, які відкриваються перед студентами ЛНУ ім. Івана Франка, розповіли декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний, декан факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк, декан філологічного факультету Святослав Пилипчук, декан юридичного факультету Володимир Бурдін та декан факультету іноземних мов Любомир Бораковський.

Також керівники факультетів розповіли про перспективи працевлаштування та кар’єрного розвитку студентів і випускників Університету і порадили майбутнім студентам обирати той фах, який їм підказує серце, а не нетривкі віяння моди.

Зважаючи на те, що зустріч відбувалася на платформі ZOOM, то усі слухачі мали змогу поставити запитання щодо вступу, навчання та позакадемічного життя в чаті. Так, найбільше майбутніх студентів цікавила можливість проживання в гуртожитку, деталі процесу подачі документів, а також нюанси нарахування додаткових балів під час вступної кампанії.  В цьому контексті особливо актуальними для учнів стали відповіді та пояснення відповідального секретаря Приймальної комісії Наталії Міщук.

Цікавинкою онлайн-діалогу був виступ директора Музею історії Університету Юрія Гудими, який представив учасникам зустрічі один із експонатів – Index lectionum 1904-1910 року, що, певною мірою, відповідає сучасній заліковій книжці.