Відбувся науково-мистецький проект “Визначні події та видатні постаті в українській хореографії ХХ століття: жива пам’ять”

18.11.2022 | 06:37

Започаткований кафедрою режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка науково-мистецький проект “Визначні події та видатні постаті в українській хореографії ХХ століття: жива пам’ять” в дії, так відбувся  17 листопада 2022 року відбувся мистецький діалог-вшанування творчого доробку знаного в Україні хореографа, педагога, хореолога-дослідника народного танцю і митця-наставника для сотень хореографів Галичини та всієї України – Олега Голдрича. «ПАМ’ЯТЬ, ЩО ЖИВЕ СТОЛІТТЯМИ» ГОЛДРИЧ ОЛЕГ СЕМЕНОВИЧ». Куратор заходу: доцент О.Є. Кузик.