12.11.2021 | 18:58

Відбувся Міжнародний науковий семінар-практикум «Сьогодення та перспективи розвитку освітніх програм Хореографії» організований науково-педагогічним складом кафедри режисури та хореографії факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка. Це чудова можливість представити освітні програми спеціальності 024 «Хореографія».

За участі представників закладів вищої освіти з Польщі, Германії, Молдови та України

Основні тематичні напрямки роботи Міжнародного семінару-практикуму:

• Інтеграція освітньої діяльності із хореографічного мистецтва у міжнародний простір;
  • Вивчення кращого досвіду підготовки спеціалістів хореографів;
  • Формування науково-дослідницької траєкторії співробітництва;
  • Особливості регіонального контексту освітніх програм Хореографія;
  • Інноваційні підходи підготовки фахівців спеціальності Хореографія;
  • Шляхи вдосконалення та перспективи розвитку якісної вищої освіти спеціальності Хореографія.