21.05.2020 | 14:28

Відбувся черговий науково-методичний семінар студентів магістратури, аспірантів та викладачів кафедри музикознавства та хорового мистецтва (21.05.2020). Зі змістовною доповіддю “Жанрова спрямованість пісенно-хорової музики для дітей у творчому доробку композиторів Львівщини 21 століття” виступила аспірантка ІІІ курсу Анна Немерко (наук. кер. проф. Ю. Медведик)”. В обговоренні доповіді взяли участь кандидати мистецтвознавства Світлана Салдан, Василь Чучман, проф. Ю. Медведик. Бажаючих було більше, але межі семінару мають свої рамки… Та важливо інше: дитячо-юнацьке хорове виконавство і композиторська хорова творчість для підростаючих поколінь є реальністю в Україні та має гарні перспективи.