Відбулося засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва

23.06.2021 | 21:06

В середу 23.06.2021 р. відбулося засідання кафедри музикознавства та хорового мистецтва.
Підведено підсумки поточного навчального року, заслухано звіти аспірантів, обговорено проект положення про конференцію до 10-ліття кафедри та плани на наступний навчальний рік.
Також мали честь привітати шановних колег Анастасію Патер і Тетяну Младенову з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктор філософії (PhD) зі спеціальності 025 «Музичне мистецтво», який відбувся напередодні у спеціалізованій вченій раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зазначимо, що Младенова Т. В. і Патер А. Р. є першими випускниками нашої аспірантури, які захистили дисертації. З добрим почином!