Відбулося онлайн чергове засідання наукового семінару факультету культури і мистецтв

18.03.2021 | 16:39

18 березня 2021 р. в онлайн-форматі відбувся черговий науковий семінар факультету. Цього разу тема доповіді: Фото- та кіноспадщина Юліана Дороша (20-30-ті рр. ХХ ст.): архівні пошуки.

Доповідач: Ірина Патрон – аспірантка другого року навчання кафедри кінознавства Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, асистент кафедри театрознавства та акторської майстерності.

У презентації було розкрито різні грані особистості фотографа та режисера Юліана Дороша, проаналізовано його творчу спадщину та охарактеризовано методологію роботи в українських та закордонних архівах за темою дисертації.