Відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації працівників факультету культури і мистецтв

27.02.2020 | 14:59

Пропонуємо матеріал  profkom.lnu.edu.ua:

27 лютого 2020 року відбулася звітно-виборна конференція профспілкової організації працівників факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка.

Головувала на засіданні доцент кафедри філософії мистецтв Людмила Белінська. Голова профспілкової організації факультету, асистент кафедри бібліотекознавства і бібліографії Роксана Білоусова презентувала колегам ґрунтовний звіт про діяльність профспілки упродовж 2017-2020 рр. (саме у 2017 р. її обрано головою профспілкової організації). Колеги затвердили звіт Роксани Зіновіївни, а її роботу на посаді визнали задовільною.

Перед присутніми також виступили в.о. голови Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек і декан факультету культури і мистецтв, доцент кафедри бібліотекознавства і бібліографії Роман Крохмальний.

Відповідно до порядку денного упродовж конференції відбулися вибори профспілкової організації. Рішенням делегатів звітно-виборної конференції профспілкової організації працівників факультету культури і мистецтв, очільницею профспілки знову обрали Роксану Білоусову.

ВІТАЄМО!!!

Делегати конференції також підтримали і рекомендували кандидатуру Юліана Бека на посаду голови Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана.

Окрім того, обрали делегатів на ХХI звітно-виборну конференцію Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка від факультету культури і мистецтв.

Юлія Гриценко

Фото Олени Лукачук

Світлина від Профспілка Львівського університету.