Відбулася XXІ звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка

11.09.2020 | 15:56
У дистанційному режимі за допомогою центру для командної роботи “Microsoft Teams” 10.09.2020 відбулася ХХІ звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка. Відповідно до результатів відкритого дистанційного голосувння, участь в якому взяли 172 особи, головою профкому було обрано Юліана Бека, який виступив зі звітом про діяльність профспілкової організації. В рамках Конференції, також, обрали новий склад Ревізійної комісії на наступні 5 років.
Вітаємо Юліана Бека на новій посаді та бажаємо плідної праці на благо Університету!