Відбулася он-лайн лекція професора хореографії м. Кишинів, Республіка Молдова Іон Бенкевича

28.04.2022 | 12:27

У рамках Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму “Мистецтво. Війна. Ми” факультету культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка, на запрошення кафедри режисури та хореографії відбулася зустріч (он-лайн лекція)з  професором хореографії Державного педагогічного університету імені Іон Кренгє (м. Кишинів, Республіка Молдова) Іон Івановичем Бенкевичем.

Тема лекції: «Специфіка хореографічного мистецтва Республіки Молдова: освітня програма – ”Педагогічні науки”».

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

Якщо Ви бажаєте бути залученими до проведення лекції в якості спікера, будемо вам вдячні (для включення в програму лекцій зголоситись через приватне повідомлення координатору зустрічей за спеціальністю «Хореографія» Олександру Плахотнюку).

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Працюючи, боремося!

Все буде Україна!