Відбулась онайн-зустріч зі студентами кафедри музичного мистецтва щодо обговорення ОП Середня освіта (Музичне мистецтво)

14.05.2020 | 20:53

Студенти кафедри музичного мистецтва беруть   участь у впровадженні освітніх програм через висловлення рекомендацій щодо вдосконалення освітніх компонентів, а також у межах процедури вибору дисциплін.

14.05.2020р. порадники академічних груп кафедри під час онлайн спілкування пояснили студентам важливість вибору  предметів та їх вагомий вплив на подальше навчання та його якість. Викладачі провели  усні опитування онлайн та з’ясували, які предмети студенти хотіли б вивчати і чи є можливість їх викладання на кафедрі. У процесі обговорення викладачі та студенти обмінялися думками щодо особливостей розвитку і майбутнього формату освітньої програми “Середня освіта (Музичне мистецтво)”.