Відбулась он-лайн лекція О.В. Мартиненко

06.04.2022 | 17:53

Відбулась он-лайн лекція О.В. Мартиненко в рамках Всеукраїнського міждисциплінарного лекторію/практикуму «Мистецтво. Війна. Ми.»

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка проводить Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» спікерами виступають провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв, притороченому фестивалю наук.

Он-лайн – лекція Олени Володимирівни Мартиненко – кандидатки педагогічних наук, доцентки, завідувачки кафедри хореографії Бердянського державного педагогічного університету. Керівниці гуртка-методист Центру дитячої та юнацької творчості (м. Бердянськ, Україна)

Тема лекції : «Сучасні орієнтири навчання хореографії здобувачів позашкільної освіти різного віку»

В якості слухачів були присутні студенти та викладачі ЗВО України з Бердянська, Одеси. Києва, Умані, Тульчина, Тернополя, Ужгорода, Івано-Франківська та ін.

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Все буде Україна.

Слава Україні