Відбулась  Он-лайн лекція Михайла Андрійовича Шютіва заслуженого працівника культури України (м. Ужгород, Україна).

11.05.2022 | 12:46

Відбулась Он-лайн лекція Михайла Андрійовича Шютіва заслуженого працівника культури України (м. Ужгород, Україна).

В рамках проведення Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.» Факультету культури і мистецтв  кафедри режисури та хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка. 11 травня 2022 року, відбулась  Он-лайн лекція Михайла Андрійовича Шютіва заслуженого працівника культури України, викладача Ужгородського інституту культури і мистецтв (м. Ужгород, Україна). Тема лекції «Танці етнічних та національних меншин Закарпаття».

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

Все буде Україна.

Слава Україні