Відбудеться лекція Романа Ярославовича Береста «Призабуті імена українських зірок хореографії: Рома Прийма».

22.05.2022 | 11:01

Добрий день, колеги

Не зважаючи на складний час освітній процес триває.

23 травня 2022 року, о 09:00 Всеукраїнський міждисциплінарний лекторій/практикум «Мистецтво. Війна. Ми.»

Он-лайн лекція Романа Ярославовича Береста

доктора історичних наук, професора кафедри режисури і хореографії Львівського національного університету імені Івана Франка.

Тема лекції «Призабуті імена українських зірок хореографії: Рома Прийма».

Координатор зустрічі доц. Олександр Плахотнюк.

Факультет культури і мистецтв Львівського національного університету імені Івана Франка пропонує до вашої уваги Всеукраїнські міждисциплінарні відкриті лекцій/практикуми «Мистецтво. Війна. Ми.» провідних фахівців галузі культури і мистецтв (хореографія, театрознавство, музикознавство та ін.) в межах освітнього процесу факультету культури і мистецтв, притороченому фестивалю наук.

В якості слухачів запрошуються студенти та викладачі ЗВО України.

Прохання: підключатись то до зустрічі через платформу ZOOM, при наявності можливості підключатись декільком учасникам з одного профілю (також підписувати профіль: або ім’я та місто, або назва закладу освіти) це пов’язано з технічними можливостями ZOOM,  в рамках обмеження одночасного підключення до 100 осіб.

Програма даних лекцій постійно буде оновлюватись, про що будемо Вас інформувати на передодні.

В умовах сьогодення і для забезпечення безпеки покликання на зустрічі буде надаватись перед початком самої лекції (дякую за розуміння).

Якщо Ви бажаєте бути залученими до проведення лекції в якості спікера, будемо вам вдячні (про це прохання написати в приватне повідомлення координатору за спеціальністю «Хореографія» Олександру Плахотнюку для включення в програму лекцій).

Слідкуйте за нашими анонсами. До наступних зустрічей

Все буде Україна.

Слава Україні