«Від мрії до дії»: школярі з усієї України мали нагоду поспілкуватися із представниками Львівського університету

24.02.2019 | 06:26

23 лютого 2019 року відбувся вебінар із абітурієнтами «Від мрії до дії: ЛНУ ім. Івана Франка». Онлайн-спілкування представників Університету та школярів з різних куточків України ініціювала компанії «ZNOUA» для того, аби дозволити учнівській молоді ухвалити правильне рішення, обираючи для навчання один зі закладів вищої освіти України.

Про широкий спектр спеціальностей, які пропонує Львівський університет, умови вступу, особливості навчального процесу та про багато іншого школярам розповідали  проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Гарасим, декан факультету культури і мистецтв Роман Крохмальний і заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Павло Теліш.

Учні, які перебували на прямому зв’язку із Університетом, активно цікавилися специфікою навчання на окремих факультетах, можливостями, які відкриває молоді здобуття освіти в ЛНУ ім. Івана Франка, а також університетською інфраструктурою.

До діалогу долучився і директор Музею історії Університету Юрій Гудима, який продемонстрував школярами один із експонатів музейної експозиції – диплом доктора права Львівського університету 1898 року.

Завершуючи годинний вебінар, Ярослав Гарасим побажав учням зробити зважений вибір місця майбутнього навчання і докладати зусиль для того, аби стати справжніми фахівцями і гідними громадянами України.