«Весняні метаморфози»

28.04.2017 | 23:30

25 квітня 2017 року у концертному залі імені А.Кос-Анатольського   успішно пройшов чудовий концерт камерно-інструментальних ансамблів «Весняні метаморфози» – творчий звіт студентів класів викладачів кафедри Гриб Ольги Андріївни (клас бандури), Скрипченко-Карпінської Євгенії Ігорівни (клас скрипки) та Юзюк Наталії Федорівни (клас фортепіано). У концерті звучали різноманітні класичні та популярні музичні п’єси  зарубіжних та українських  композиторів,  які  викладачі особисто переклали для виконання у дуеті, тріо тощо,  своїми вихованцями.

У святковому заході брали участь гості  –  учні Львівської загальноосвітньої школи-інтернату № 2 зі своїм керівником – вчителем музичного мистецтва, методистом, колишньою випускницею навчального закладу Мазуркевич Оксаною Миколаївною, а також вихованці класу духових інструментів викладача Довгаля Олега Олексійовича та студенти кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету (творчі керівники – Дика Галина Василівна і Дибовська Зоряна Михайлівна).

До Вашої уваги відеозапис концерту: