Великдень з Курбасом: презентація онлайн (Łeś Kurbas. Pisma teatralne)

04.05.2021 | 19:33

У середу, 5-го травня 2021 р., о 13.30 знайомимось із новим закордонним виданням, перекладом праць Леся Курбаса: Łeś Kurbas. Pisma teatralne (Warszawa, Instytut teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, 2021).
Про проєкт, в рамках якого відбувся друк книжки; про труднощі й радощі перекладу; про потребу поширення спадщини Курбаса у позаукраїнському театральному просторі говоритимуть:
Анна Коженьовська-Бігун (вибір, опрацювання, наукове редагування, переклад текстів), PhD, Академія Схід. Незалежний дослідницький центр;
Ганна Веселовська, докторка мистецтвознавства, професорка (Інститут проблем сучасного мистецтва НАМ України, Київ)
Ірина Чужинова, театрознавиця (Український культурний фонд, Київ)
Модерує Майя Гарбузюк, докторка мистецтвознавства (Львівський національний університет імені Івана Франка)
Як звучить польською мовою Курбасове “перетворення”?
Про це і не тільки довідаєтесь, загостивши у нас:
Ідентифакатор : 296 859 4004
Код доступу: LNU