Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам факультету культури і мистецтв

29.06.2017 | 21:46

29 червня 2017 року в Актовій залі Львівського університету відбулась Урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускниками факультету культури і мистецтв.
«Це не лише документ про вищу освіту – це ваш новий старт, нове розуміння себе, ваш погляд на себе крізь призму Університету», – зазначив декан факультету Роман Крохмальний, звертаючись до випускників.
За словами Романа Олексійовича, відтепер основна мета дипломованих фахівців – донесення правди про культуру і традиції України.
«Відчуйте радість поступу в майбутнє, пам’ятайте що всі геніальні речі потрібно створювати у вашому віці, не відкладайте великі справи і завжди пам’ятайте про своїх ближніх та Університет, адже тут вас навчили бачити світ по-новому, із розумінням своєї власної мети», – зауважив Роман Крохмальний.
До вітальних слів доєдналися завідувач кафедри філософії мистецтв Олександр Козаренко, доцент кафедри бібліотекознавства і бібліографії Наталія Демчук, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності, кандидат мистецтвознавства Майя Гарбузюк, старший викладач кафедри музичного мистецтва Валерій Кайсін і професор кафедри хореографії Олег Петрик.
Випускники подякували своїм наставникам за знання і практичний досвід, здобутий в Університеті і подарували усім присутнім музичні номери.
Упродовж навчання на факультеті студенти мали нагоду здобути ґрунтовні знання, а також знайти щирих друзів і мудрих наставників.
Так, випускниця Іванна-Ольга Лотоцька розповіла, що навчання в Університеті – важливий і світлий час у її житті. «Я дуже пишаюся, що мала змогу навчатися у Львівському університеті. Я знайшла тут багато друзів і відчувала їхню підтримку упродовж всього навчання. Висока професійність викладачів зробили моє навчання цікавим і сповненим новими знаннями, враженнями й уміннями», – зазначила вона.
«Університет – це місце, де я зміг сформувати свою особистість» – зауважив ще один випускник Богдан Грицюк.

За матеріалами Прес-Центру Університету