Урочиста академія онлайн з нагоди посвяти у студенти Львівського національного університету імені Івана Франка

13.09.2020 | 15:37
Дорогі першокурсники!
Цьогоріч Вам випало вступати до омріяних ЗВО в складний період пандемії коронавірусу. Відтермінування ЗНО, скасування випускних вечорів, перенесення вступної кампанії, усі ці переживання уже позаду.
Та от нарешті настав той омріяний момент, на який Ви чекали дуже довго.
Уже 14 вересня 2020 р.Ви станете справжніми студентами та членами великої сім’ї університету Франка!
Ми щиро вітаємо Вас з новим етапом у житті.
Нехай він буде насичений цікавими подіями, плідним навчанням та хорошими людьми! ?
Чекаємо на Вас, сповнених ентузіазму, відкритості та жаги до знань!
Запрошуємо розпочати навчальний рік з Урочистої академії з нагоди посвяти у студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, котра зважаючи на карантинні обмеження, пройде у режимі прямої трансляції на фейсбук-каналі 14.09.2020 о 14.00.