У відділі мистецької літератури ЛОУНБ 10 листопада 2022 року відбувся мистецький вечір «Микола Лисенко – творець української національної музики» до 180-річчя від дня народження видатного українського композитора.

20.11.2022 | 00:27

Від кафедри музичного мистецтва у концерті були задіяні: В. Волошин, В.-Г. Задерецька, С.Смага, А.Ніколенко, А.Сушінець, Д. Ренчка, В.Урдейчук, Л.Гитик, Я.Фрис, а також Л.Неволько, випускниця кафедри, нині викладач Львівської державної музичної школи №7,

О.Поліновський (випускник кафедри театрознавства та акторської майстерності), який зараз перебуває у Збройних силах України.

(викладачі: О. А. Гриб, Л. І. Берегуляк, О. М. Кукул, Є. І. Скрипченко-Карпінська, М. М. Швецова, Т. В. Сидорець, Н. Ф. Юзюк, О. О. Довгаль)

У концерті також взяли участь вихованці музичної школи м. Горохова та хор «Щедрик» БДЮТ.

Ведуча концерту- старший викладач кафедри музикознаства та хорового мистецтва Ольга Кушніренко.

Не дивлячись на постійні загрози з боку агресивного сусіда – мистецьке життя триває! Дякуємо учасникам та їх мистецьким керівникам!